Skocz do zawartości

wiskoza


kwiatek433

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . jestem ze szczecina i mam problem ze znalezieniem mechanika nie chcą się podjąć naprawy auta subaru legacy 4 . Chodzi mi o wymianę wiskozy tak myślę że to to gdyż na zimnym aucie bez problemów wszystko ok gdy się rozgrzeje przy parkowaniu pełnym skręcie prawo ,lewo koła mi dosłownie przeskakują a silnik dosłownie podczas tego manewru aż podskakuję , Panowie mechanicy na różnych warsztatach stawiali diagnozy np. pękła sprężyna makpersona ,poduszki silnika do wymiany, półośka do wymiany . w końcu sam zacząłem szukać po forach i tak myślę a nawet jestem pewien że to sprzęgło wiskotyczne . 

Bardzo proszę o pomoc informacje mechanika znającego się na rzeczy ze szczecin okolice .

Pozdrawiam andrzej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja sama w sobie stosunkowo prosta jeżeli chodzi o wymianę ,każdy ogarnięty mechanik to zrobi natomiast samo wisko będziesz musiał wysłać do regeneracji w Polskę lub kupić nową\używaną sprawną . Najkorzystniejsza opcja to regeneracja tej co masz . Minusem jest unieruchomienie auta na parę dni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tedimy99 napisał:

Operacja sama w sobie stosunkowo prosta jeżeli chodzi o wymianę ,każdy ogarnięty mechanik to zrobi natomiast samo wisko będziesz musiał wysłać do regeneracji w Polskę lub kupić nową\używaną sprawną . Najkorzystniejsza opcja to regeneracja tej co masz . Minusem jest unieruchomienie auta na parę dni .

dzięki . ok lecz nie chcą nawet się zabierać do subaru . zaś wisko nie da rady kupić wymienić następnie wysłać im stare ? mówimy o landrower z allegro ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...