Skocz do zawartości

Co dla 5. osobowej rodziny z mototatą? - Forester+BRZ czy WRX STI ?


lukaswoj

Rekomendowane odpowiedzi

:rolleyes:

 

az sprawdzilem - u nas, przynajmniej na stronie internetowej, OBK 2.0D CVT nadal dostepny, tak samo jak i BRZ

 

 

p.s. ceny na Subaru porobily sie chore... nowy XV w najwyzszej wersji wyposazenia kosztuje prawie 32k EUR... wiem wiem, ze nowy model z roznymi systemai bezpieczenstwa, etc., ale tyle to niedawno u nas kosztowal XT'ek w top-wersji -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2018 o 14:30, eddie_gt4 napisał:

 

az sprawdzilem - u nas, przynajmniej na stronie internetowej, OBK 2.0D CVT nadal dostepny, tak samo jak i BRZ

No...

 

W dniu 1.02.2018 o 14:30, eddie_gt4 napisał:

p.s. ceny na Subaru porobily sie chore... nowy XV w najwyzszej wersji wyposazenia kosztuje prawie 32k EUR... wiem wiem, ze nowy model z roznymi systemai bezpieczenstwa, etc., ale tyle to niedawno u nas kosztowal XT'ek w top-wersji -_-

Zależy gdzie i zależy dla kogo :)

Ja jestem fanem, miłośnikiem  wielbicielem i bezkrytycznym wyznawcą filozofii tej marki. Dlatego jakoś lepiej radzę sobie z tymi "chorymi" cenami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Izotom napisał:

No...

 

Zależy gdzie i zależy dla kogo :)

Ja jestem fanem, miłośnikiem  wielbicielem i bezkrytycznym wyznawcą filozofii tej marki. Dlatego jakoś lepiej radzę sobie z tymi "chorymi" cenami :rolleyes:

 

Wbijasz PIN z zamkniętymi oczami? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2/1/2018 o 14:30, eddie_gt4 napisał:

:rolleyes:

p.s. ceny na Subaru porobily sie chore... nowy XV w najwyzszej wersji wyposazenia kosztuje prawie 32k EUR... wiem wiem, ze nowy model z roznymi systemai bezpieczenstwa, etc., ale tyle to niedawno u nas kosztowal XT'ek w top-wersji -_-

Ceny poszły w górę ale wszystkich marek. Subaru nie jest jakimś wyjątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RoadRunner napisał:

Ceny poszły w górę ale wszystkich marek. Subaru nie jest jakimś wyjątkiem.

 

Tylko ze w niektorych markach wraz z cenami wyrosly i znizki... ;)

 

P.S. tak tak, Subaru sprzedaje auta a nie znizki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2018 o 00:13, chojny napisał:

 

Wbijasz PIN z zamkniętymi oczami? ;) 

Jeśli podejmuje decyzje o zakupie to i owszem. Przecież nikt mi spluwy do skroni nie przykłada.

 

19 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

 

Tylko ze w niektorych markach wraz z cenami wyrosly i znizki... ;)

 

P.S. tak tak, Subaru sprzedaje auta a nie znizki :mrgreen:

Pomału chwytasz :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25/01/2018 o 10:19, lukaswoj napisał:

Witajcie,

 

Potrzebuję pomocy w podjęciu decyzji.

Od 1.5 roku używam Foresterka MY14 i jest super :)

Ostatnio jednak zapragnęło mi się "więcej" Subaru i kombinuję jak tu sobie zapewnić więcej radochy z jazdy na co dzień.

Myśli idą w kierunku WRX STI lub BRZ.

 

Ciekawa i kusząca koncepcja, którą też od czasu do czasu także rozważam. Pozwolę więc sobie wrzucić swoje 'trzy grosze'. W garażu mamy Levorga oraz BRZta. Levorg jest 'super', a BRZ zapewnia więcej radochy 'na codzień'. Problem jednak w tym, że owo 'na codzień' wypada stosunkowo rzadko albowiem auto nie nadaje się na jakikolwiek wypad rodzinny, nawet poza miasto. Do pracy dojeżdżam motocyklem (z powodu korków) a BRZta biorę głównie na jakiś wakacyjny wyjazd (solo), na tor lub ma krótką przejażdżkę wieczorem. W tym sensie, propozycja WRX STI jako auta 'na wszystko' wydaje się interesująca: sportowe auto na wakacje, narty, weekendowy wyjazd...pytanie jednak co powie żona na dość ograniczoną przestrzeń bagażową, podwyższone rachunki za benzynę czy też pomysły by rodzinne auto zaciągnąć na tor (nawet jeżeli od czasu do czasu). Od siebie dodam też, że BRZta lepiej czuje się na kierownicy i w zakresie legalnych prędkości to większa frajda od STi...

 

Sporo zależy również tego gdzie mieszkasz, jak wygląd lokalny ruch, droga do pracy itp. Być może w Twoich warunkach STI to idealne rozwiązanie, choć z trójką dzieci na tylnej kanapie wydaje się to jednak trochę 'na ścisk'.

 

Powodzenia w podejmowaniu dalszych decyzji,

s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...