Skocz do zawartości

Wrx 2015+


maati

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kambol napisał:

Kolejna ofiara Polskiego Ładu? :(

nie nie, kupiony był przypadkiem, poszalałem po okolicy, żona narzekała że się odmładzam na siłę, obyło się bez mandatów, wystarczy. Niech młodsi się bawią. Niestety Subaru nie wypuszcza niczego w wielkości Tribeca, więc będę musiał szukać czegoś u konkurencji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lutek34 napisał:

(...) Niestety Subaru nie wypuszcza niczego w wielkości Tribeca, więc będę musiał szukać czegoś u konkurencji :(

 

No jak to? Nowy OBK jest od niej chyba nawet przestronniejszy w środku. A jeżeli na siłę potrzebujesz 7 miejsc, to wtedy jest przecież Ascent

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.12.2021 o 21:53, allu napisał:

Cześć. Wiecie może czy są takie chińskie radia(tablety) andrioid, które działają z nagłośnieniem harman kardon? Bo bez hk to wiem, że są i sporo tego. Lub czy ktoś ma hk i ma takie radio (jestem ciekaw opinii)?

Chyba idoing robi do harmana. Szukaj na aliexpress lubi pisz do nich na Ali/Instagram.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam coś porządnego na przyssawkę do szyby. Mam taki od ponad 10 lat, kilka razy zmieniłem samochód i telefon, nadal działa jak należy. Jest uniwersalny, można zamontować w każdym samochodzie tak, żeby widoku nie zasłaniał. Jak szyba jest czysta, trzyma na każdych wertepach, kostce brukowej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2021 o 20:20, kowal napisał:

Pokażcie jak macie zamontowane uchwyty do telefonu.
Telefon 6"

Jeśli nie korzystasz z CD to polecam Koomus Pro Cd-Slot M.

Tylko Twój ma chyba inne radio niż '15? To sprawdź wymiary czy wejdzie w szparę od cd :)

 

10 godzin temu, allu napisał:

Jakie wycieraczki do szyb polecacie?

Na "forum" kiedyś lansowano mocno Denso hybrydowe, kupiłem w marcu zeszłego roku i rzeczywiście były bardzo spoko, natomiast już moim zdaniem kwalifikują się do wymiany.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2021 o 16:15, mRoZiOo napisał:

Dziękuję. Oby to nie mijało się z prawdą :) najlepiej rozebrać pewnie i zobaczyć. 

 

Hej,

Tylko informacyjnie - dyfer 4.111 był w moim WRX.

Zostaw założony z innego auta I śmiga jeszcze lepiej :)

Przy okazji regeneracja wisko, które mocno dostało przez 2 dni jak napęd tylny wysiadł całkowicie. 

 

Co do wycieraczek - jestem zdania że kompletnie nie ma sensu OEM zakładać. Dobre wycieraczki, które poleci Ci pierwszy lepszy sklep motoryzacyjny wystarczają :)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[EDIT:  SPRZEDANY. Odjechał do Italii.]

 

Gdyby ktoś szukał, to będę żegnał się ze swoim WRX MY2017 2.0 FA. Kontakt na priv.

 

Aktualnie wisi na popularnym portalu ogłoszeniowym. Jeśli nie sprzedam na dniach, to wstawiam do komisu bo nie bardzo mam czas to ogarniać - trochę szkoda bo egzemplarz godny polecenia i spojrzenie w oczy nowemu nabywcy nie byłoby problemem :)

 

 

IMG_0233[1].jpg

Edytowane przez Maverick
wpis nieaktualny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2021 o 20:20, kowal napisał:

Pokażcie jak macie zamontowane uchwyty do telefonu.
Telefon 6"

 

Ja we wszystkich autach korzystam z połączenia baz Brodit z systemem Quad Lock. Potrzebujesz etui na telefon z tego systemu. 

Kupując różne uchwyty masz wiele opcji montażu. Mi załatwia to samochód, rower i opaskę do biegania ale możliwości jest bardzo wiele (np. motocykl, łódka, stacjonarka, itp).

Baza Brodit jest prosta i skuteczna. Minusem jest zakrycie nawiewu ale z doświadczenia w różnych autach nie odczuwam przez to dyskomfortu.

Całość jest bardzo sztywna, a regulacja kątów całkiem spora. Z czystym sumieniem polecam.

 

 

20211221_082048.jpg

20211221_082057.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

coś bardzo podobnego miałem zainstalowane w WRX, jak na chinczyka, po wymianie głośników w drzwiach nawet fajnie to grało. Wszystko jest P&P i działa OEM kamera, sterowanie z kierownicy, wtyk AUX i USB ze schowka. Jedyny minus jaki zaobserwowałem, to radio. Blisko nadajnika działało OK, ale im dalej nadajnika to szumy i nie potrafiło się przełączyć do silniejszego sygnału.

W moim przypadku można było dokupić modem 4G, ale ja używałem apki HotSpot i za każdym razem jak tylko telefon się sparował z radiem poprzez BT, to odpalał się hotspot w telefeonie i radio miało internet.

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2022 o 18:36, sebachon napisał:

Wygląda podobnie do mojego chińczyka ale nie wiem czy to dokładnie to samo. Ja mam od lata w sti, bardzo fajne. Tak jak lutek napisał,choć na radio nie narzekam raczej.

Android + Android auto (u mnie bezprzewodowy) czy tam car play jak ktoś ma japko. Ale jak napisałem wyżej ja mam idoing.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2022 o 13:59, MisiekS napisał:

Wygląda podobnie do mojego chińczyka ale nie wiem czy to dokładnie to samo. Ja mam od lata w sti, bardzo fajne. Tak jak lutek napisał,choć na radio nie narzekam raczej.

Android + Android auto (u mnie bezprzewodowy) czy tam car play jak ktoś ma japko. Ale jak napisałem wyżej ja mam idoing.

Dzięki. A poprawiła się jakość dźwięku przy seryjnych głośnikach? Oba te audio mają podobno dobry wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2022 o 14:34, sebachon napisał:

Dzięki. A poprawiła się jakość dźwięku przy seryjnych głośnikach? Oba te audio mają podobno dobry wzmacniacz.

U mnie chyba głośniki kickera siedzą jeśli dobrze pamiętam, ale widać różnicę na korzyść Chinola w porównaniu do ori radia.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
49 minut temu, GeFo555 napisał:

Jakby któryś z forumowiczów chciałby się pozbyć Wrx to chętnie odkupię:)

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Hehehe... Pamiętam jak sprzedawałeś swojego hawka... ;) WRX-a 2015+ trudno dostać w super stanie bo w większości są to mocno walnięte egzemplarze, ale jak już dobrze trafisz, to frajda mega. Po przesiadce z hawka czuję dużą różnicę in plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... Pamiętam jak sprzedawałeś swojego hawka...  WRX-a 2015+ trudno dostać w super stanie bo w większości są to mocno walnięte egzemplarze, ale jak już dobrze trafisz, to frajda mega. Po przesiadce z hawka czuję dużą różnicę in plus.
Wiem, właśnie od paru miesięcy przeglądam ogłoszenia i jest lipa. Na ten temat trochę późno trafiłem STI by tło najlepsze ale żona codziennie jeździ z dziećmi do szkoły to byłby dla niej jednak za duży hardcore ;) nie chcesz przypadkiem swojego sprzedać??? ;)

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...