Jump to content

Wrx 2015+

maati

Recommended Posts

No i teraz jest jasność. Samo p&p jest możliwe a na filmie doskonale widać, że przetłoczenia na zderzaku są różne w obu, szczególnie w okolicy maskownicy lampek.

11 godzin temu, FilipBB napisał:

Levorg miał węższe opony i przez to chyba nadkola są trochę węższe

nadkola są takie same, u mnie nadkole było pęknięte i kupiłem od Levorga, identyczne.

• 2 weeks later...

wku.... tymi wszystkimi lokalnymi dorabiaczami kluczy i ich gadkami: może się uda, gdzie PIN z kluczyka a skąd mam drugi kluczyk itd, to zafundowałem sobie skaner Xtool, który ogarnia również wprogramowywanie kluczyków i pilotów.  Wprogramowanie drugiego kluczyka trwało 5sekund i nie było potrzeby żadnego PINu. Grot też sam sobie dociąłem, metodą na zapalniczkę i taśmę :)

202795585_334011161646315_435902351042591713_n.thumb.jpg.332188241c2f76ce7d484fd9031913da.jpg

• Like 2

Pięknie. Teraz jeszcze zaprogramować w kilku innych autach i skaner się zwróci.

Choć znając ceny jakie wołają za dodanie kluczyka to może już się zwrócił :)

Choć znając ceny jakie wołają za dodanie kluczyka to może już się zwrócił
Jak są chętni z Podkarpacia, to zapraszam ;-)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, lutek34 napisał:

Jak są chętni z Podkarpacia, to zapraszam ;-)

Jak zrobiłeś wpisać o tym to od razu zacząłem kminić,  żeby się "dorzucić" do zakupu bo mam tylko jeden klucz a jeszcze jak czytam Podkarpacie to już mi bliżej do tematu :). Napiszę pw.

8 godzin temu, subbiefan napisał:

Choć znając ceny jakie wołają za dodanie kluczyka to może już się zwrócił :)

Cena dorobienia kluczyka w ASO wraz z jego zaprogramowaniem: 900 PLN. Wiem bo sam coś takiego zleciłem...:(

Gdyby ktoś chciał zobaczyć WRXa z przodem Levorga:

image;s=1080x720

Więcej zdjęć na aukcji nie ma. :P

• 2 weeks later...

Czy ktoś z Was ma już doświadczenie z upgrade'm audio? Seryjny ma mega słabą jakość dźwięku i zastanawiam się czy wymiana samych głośników pomoże czy raczej jest to problem wzmacniacza... Byłbym wdzięczny za dobre rady... ;)

Czy ktoś z Was ma już doświadczenie z upgrade'm audio? Seryjny ma mega słabą jakość dźwięku i zastanawiam się czy wymiana samych głośników pomoże czy raczej jest to problem wzmacniacza... Byłbym wdzięczny za dobre rady... 
Ja wymieniałem głośniki w drzwiach i radio na stację android, poszukaj na forum gdzieś o tym pisałem. Jest znaczna poprawa.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

19 godzin temu, sebachon napisał:

Czy ktoś z Was ma już doświadczenie z upgrade'm audio? Seryjny ma mega słabą jakość dźwięku i zastanawiam się czy wymiana samych głośników pomoże czy raczej jest to problem wzmacniacza... Byłbym wdzięczny za dobre rady... ;)

Wymiana samych głośników pomoże, ale niewiele, choć na pewno jest to lepsze rozwiązanie, niż wkładanie nieseryjnego radia do fabrycznych głośników. Od dobrych rad mamy tu wątek:

• Thanks 1