Skocz do zawartości

Wrx 2015+


maati

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

wku.... tymi wszystkimi lokalnymi dorabiaczami kluczy i ich gadkami: może się uda, gdzie PIN z kluczyka a skąd mam drugi kluczyk itd, to zafundowałem sobie skaner Xtool, który ogarnia również wprogramowywanie kluczyków i pilotów.  Wprogramowanie drugiego kluczyka trwało 5sekund i nie było potrzeby żadnego PINu. Grot też sam sobie dociąłem, metodą na zapalniczkę i taśmę :)

 

202795585_334011161646315_435902351042591713_n.thumb.jpg.332188241c2f76ce7d484fd9031913da.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie. Teraz jeszcze zaprogramować w kilku innych autach i skaner się zwróci.
Choć znając ceny jakie wołają za dodanie kluczyka to może już się zwrócił
Jak są chętni z Podkarpacia, to zapraszam ;-)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lutek34 napisał:

Jak są chętni z Podkarpacia, to zapraszam ;-)

Jak zrobiłeś wpisać o tym to od razu zacząłem kminić,  żeby się "dorzucić" do zakupu bo mam tylko jeden klucz a jeszcze jak czytam Podkarpacie to już mi bliżej do tematu :). Napiszę pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, subbiefan napisał:

Pięknie. Teraz jeszcze zaprogramować w kilku innych autach i skaner się zwróci.

Choć znając ceny jakie wołają za dodanie kluczyka to może już się zwrócił :)

Cena dorobienia kluczyka w ASO wraz z jego zaprogramowaniem: 900 PLN. Wiem bo sam coś takiego zleciłem...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z Was ma już doświadczenie z upgrade'm audio? Seryjny ma mega słabą jakość dźwięku i zastanawiam się czy wymiana samych głośników pomoże czy raczej jest to problem wzmacniacza... Byłbym wdzięczny za dobre rady... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma już doświadczenie z upgrade'm audio? Seryjny ma mega słabą jakość dźwięku i zastanawiam się czy wymiana samych głośników pomoże czy raczej jest to problem wzmacniacza... Byłbym wdzięczny za dobre rady... 
Ja wymieniałem głośniki w drzwiach i radio na stację android, poszukaj na forum gdzieś o tym pisałem. Jest znaczna poprawa.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, sebachon napisał:

Czy ktoś z Was ma już doświadczenie z upgrade'm audio? Seryjny ma mega słabą jakość dźwięku i zastanawiam się czy wymiana samych głośników pomoże czy raczej jest to problem wzmacniacza... Byłbym wdzięczny za dobre rady... ;)

Wymiana samych głośników pomoże, ale niewiele, choć na pewno jest to lepsze rozwiązanie, niż wkładanie nieseryjnego radia do fabrycznych głośników. Od dobrych rad mamy tu wątek:

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
2 godziny temu, Kambol napisał:

Robił ktoś remap WRX we Wrocławiu? Polecacie jakiegoś fachowca ogarniającego dobrze temat WRX?

Polecam instalację COBB Accessport. Mam Stage 1 (ok. 300 KM) i efekt jest naprawdę fajny, a przy tym bezpieczny dla silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.10.2021 o 21:09, sebachon napisał:

Polecam instalację COBB Accessport. Mam Stage 1 (ok. 300 KM) i efekt jest naprawdę fajny, a przy tym bezpieczny dla silnika.

było cos modzone przy dolotach, wydechach? Hamowałeś go po wgraniu mapy stage1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, lutek34 napisał:

było cos modzone przy dolotach, wydechach? Hamowałeś go po wgraniu mapy stage1?

Stage 1 jest dedykowny do seryjnego wydechu i dolotu, więc nic nie zmieniałem. Poprzedni właściciel robił test na hamowni. Moc jest nieznacznie podwyższona, porawiony moment obrotowy, nieco bogatsza mieszanka i turbina dmuchająca w peaku do 1,5 bara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, konik123 napisał:

Mógłby ktoś podpowiedziec nr części chodzi o hamulce przod tył, lub miejsce gdzie kupić najlepiej? 2.0wrx 2018 r

Proponuję po numerze VIN tutaj:

 

https://www.subarupartsplus.com/v-2016-subaru-wrx--base--2-0l-h4-gas

 

Link jest ustawiony pod moje auto, więc musisz to zmienić w wyszukiwarce VIN. Warto tutaj sprawdzić, bo bywają różnice w modelach... 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2021 o 08:02, maati napisał:

Czy rev hang też się zmienił

oczywiście że tak, po wgraniu jakiejkolwiek mapy od Cobb, jazda tym samochodem zaczyna sprawiać przyjemność a nieustanna walka ze sprzęgłem i pedałem gazu.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lutek34 napisał:

oczywiście że tak, po wgraniu jakiejkolwiek mapy od Cobb, jazda tym samochodem zaczyna sprawiać przyjemność a nieustanna walka ze sprzęgłem i pedałem gazu.

Co masz na myśli przez "nieustanną walkę ze sprzęgłem i pedałem gazu"? Nie zaobserwowałem u siebie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI to zupełnie inna bajka. W tym modelu WRX fabryczne oprogramowanie bardzo nieliniowo steruje przepustnicą w odpowiedzi na wciśnięcie gazu, zwłaszcza w początkowym zakresie, przy ruszaniu reakcja jest bardzo mocna. Nieprzypalanie sprzęgła przy ruszaniu wymaga naprawdę dobrego "wjeżdżenia się" w to auto, do tego sprawy nie ułatwia włączający się często bezzasadnie asystent ruszania pod górę. Jak już ruszymy, to szybko czeka nas kolejna atrakcja - znaczny "rev hang", najmocniejszy przy zmianie z 1 na 2, co skutkuje kilkoma szarpnięciami, jeśli zapobiegawczo nie odpuścimy gazu na pół sekundy przed wciśnięciem sprzęgła podczas zmiany biegu...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...