Skocz do zawartości

Wrx 2015+


maati

Rekomendowane odpowiedzi

https://dba.com.au/products/pads/xtreme-performance/
 
Nie wiem co masz na myśli przez ostre hamowanie. Hałasu nie zasłyszałem póki co żadnego. 
Ok, nie doczytałem, myślałem że wrzuciłeś tarcze dba. Ja w tribece też wrzuciłem wpierw same klocki performance, po krótkim czasie tarcze zaczęły bić.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeokropnie irytował mnie od długiego czasu dźwięk dobiegający z przedniej części sufitu z okolicy lampek. Takie lekkie terkotanie, brzeczenie...wrrrr!

Wyczaiłem, że to blaszki trzymające jedna z żarówek. Próbowałem tam wciskać jakieś papierki itp i pomagało dosłownie na 5 minut...

W końcu powciskalem tam klej bitumiczny i mam ciszę i spokój i jestem przezadowolony :)

Tylko pytanie - czy coś może mi się podziać? Jakieś zwarcie coś coś ? 

Żarówka świeci, nic nie śmierdzi ;) ale może znawcy się wypowiedzą :)

 

Wydaje mi się, że nie nie powinno się dziać, bo te lampki świecą się bardzo rzadko ale czekam na opinie.

...i mam nadzieję że komuś pomogę w uciążliwym "pierdzeniu" sufitu 

 

 

IMG_20200923_210115.jpg

 

IMG_20200923_210147.jpg

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mRoZiOo napisał:

Przeokropnie irytował mnie od długiego czasu dźwięk dobiegający z przedniej części sufitu z okolicy lampek. Takie lekkie terkotanie, brzeczenie...wrrrr!

Wyczaiłem, że to blaszki trzymające jedna z żarówek. Próbowałem tam wciskać jakieś papierki itp i pomagało dosłownie na 5 minut...

W końcu powciskalem tam klej bitumiczny i mam ciszę i spokój i jestem przezadowolony :)

Tylko pytanie - czy coś może mi się podziać? Jakieś zwarcie coś coś ? 

Żarówka świeci, nic nie śmierdzi ;) ale może znawcy się wypowiedzą :)

 

Wydaje mi się że nie bo te lampki świecą się bardzo rzadko ale czekam na opinie i mam nadzieję że komuś pomogę w uciążliwym "pierdzeniu" sufitu 

 

 

 

IMG_20200923_210115.jpg

IMG_20200923_210147.jpg

A masz ledowe czy ori? 

Zobacz czy przy tych dwóch wariantach brzęczy cokolwiek. Przynajmniej wykluczysz żarówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
20 godzin temu, mRoZiOo napisał:

Dostałem spontaniczną propozycję darmowego przyciemnienia szyb...

 

masz na myśli przednie szyby i efekt jest widoczny na górnym zdjęciu? Nie są za ciemne wg. przepisów? Mnie jakiś czas temu zatrzymali do rutynowej kontroli i pierwsze co policjant zrobił, to kazał zamknąć szybę, otworzył drzwi i sprawdzał po swojemu przepuszczalność światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kambol napisał:

Przednie chyba nie są przyciemnione (tylko tyle co fabrycznie).

 

pewno masz rację, popatrzyłem na te zdjęcia poprzez pryzmat swojego, którego kupiłem z przyciemnionymi tylnymi szybami i myślałem że kolega tylne miał przyciemniane i dociemniał przednie, bo u mnie raczej są fabrycznie przyciemniane.

 

120836664_351452402954751_4677461078775940176_n.thumb.jpg.61bbfdab3ca7f251fae1c2e6fcc91548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę cicho tutaj ostatnio, to podrzucę aktualizację :-)

Przyjechały już graty z US - EGR/TGV delete kit, J-pipe, 3-port, charge pipe - niestety musieliśmy przełożyć wizytę w Poznaniu na drugą połowę listopada, ale co się odwlecze... ;-)

Na aucie mam już catback AWE track. Po zrobieniu i wystrojeniu wszystkiego - będzie wesoło :yahoo:

image.thumb.png.296b6177b08097e2001f5ce72574c5f1.png

 

Edytowane przez jaro555
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, subbiefan napisał:

Pochwal się wykresem po wystrojeniu :)

Będziesz czyścił dolot z nagaru? Jeśli tak to gdzie/jak/za ile?

A jakże, pochwalę, już się nie mogę doczekać :-)

Raczej nie będzie potrzeby czyszczenia, bo mam dopiero 25 tys km nalatane (2018 rocznik) więc powinno być jeszcze czysto. A wywalenie TGV i zaślepienie EGR powinno ten stan utrzymać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jaro555 napisał:

Raczej nie będzie potrzeby czyszczenia, bo mam dopiero 25 tys km nalatane (2018 rocznik) więc powinno być jeszcze czysto.

jak odkręcisz klapy, to będziesz widział czy nagar już się nagromadził, możesz zrobić fotę zaworów od góry i się pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.10.2020 o 11:13, jaro555 napisał:

Trochę cicho tutaj ostatnio, to podrzucę aktualizację :-)

Przyjechały już graty z US - EGR/TGV delete kit, J-pipe, 3-port, charge pipe - niestety musieliśmy przełożyć wizytę w Poznaniu na drugą połowę listopada, ale co się odwlecze... ;-)

Na aucie mam już catback AWE track. Po zrobieniu i wystrojeniu wszystkiego - będzie wesoło :yahoo:

image.thumb.png.296b6177b08097e2001f5ce72574c5f1.png

 

Wrzucisz linki do gratów? :) Ewentualnie w PW, jeśli będzie jakaś niezgodność z regulaminem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2020 o 23:03, Remi napisał:

Wrzucisz linki do gratów? :) Ewentualnie w PW, jeśli będzie jakaś niezgodność z regulaminem :)

TGV/EGR delete, 3-port i J-pipe - ze sklepu PRL Motorsport (USA).

Charge pipe - 1320performance - Ebay.

Wrzucę Ci jutro linki na priv :-)

Jak się wstrzymasz z zakupem, to za 2 tygodnie będę mógł zdać relację co udało się uzyskać i jak to wszystko działa :-)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, mRoZiOo napisał:

Panowie, takie błędy mi wyskoczyły.

błędy masz powiązane z obiema sondami, do sprawdzenia wykresy ich pracy w różnych zakresach obrotów silnika. Silnik gaśnie w momencie opadania obrotów np po wysprzęgleniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie podmienilismy pierwszą sondę z innego WRX i check nie wraca, parametry się pozmieniały. Wszystko jest jakby w normie. 

Wg mnie po prostu padła pierwsza sonda, mogła się biedulka uszkodzić jeszcze wtedy jak się się paliło po wybuchu silnika ? Czy po prostu padło i tyle :)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno była to pierwsza sonda - po podmianie check się nie pojawiał i wartości się normowały.

Dla potomnych przepisze numery błędów  i napisze jakie objawy były: P2195 , P0171, P0137

 

Miałem jeszcze 40 km zasięgu a samochód zaczęło dławić i wyłączał się . Nie radził sobie z małą ilością paliwa. 

Ponoć przez wadliwą sondę komputer dostawał informacje że trzeba podlać go paliwem, gdzie ilość była wystarczająca fizycznie, więc komputer zgłupiał a samochód się dławił. Po zalaniu paliwa na stacji samochód przestał gasnąć, tylko raz na jakiś czas go przydławiai check oczywiście się świeci. Jutro będzie nowa sonda i mam nadzieję, że rozwiąże to problem tak jak wskazała na to próba przełożenia sondy z innego WRX :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...