Jump to content
Tsunetomo

SUBARU WRX STI LAST EDITION

Recommended Posts

Najpiękniejsze STI 'ever'. Gratuluję nabywcom.

• Upvote 1

11 godzin temu, baczyk napisał:

Witam Panowie, ktoś tam wcześniej apelował aby wrzucić jakieś foty jak odbierzemy FE , więc z przyjemnością wrzucam soje:):)

20180805_120105.jpg

20180805_121012.jpg

20180805_121035.jpg

20180805_121106.jpg

20180805_121120.jpg

20180805_121130.jpg

20180805_121150.jpg

Tyle jest porzadnych modeli Skody, a ktos taka padline kupil...

...zartowalem. Jest przepiekna! Gratulacje dla wlasciciela.

12 godzin temu, baczyk napisał:

Witam Panowie, ktoś tam wcześniej apelował aby wrzucić jakieś foty jak odbierzemy FE , więc z przyjemnością wrzucam soje:):)

Panie też lubią STI, przynajmniej moja :mellow:

Wyjaśniła się tajemnica sprzed tygodnia. Jak byłem w RZ to po cichu powiedziano mi, że 1/10 będzie u nich, tyle że pojedzie do Krakowa - szkoda :huh:

Poza tym :applause:

Gratulacje :)  Jak wrażenia po pierwszych dniach eksploatacji?? Ja na dniach też odbieram, co prawda nie Last ale już też nóżkami przebieram :D 

Czy ktoś wie dlaczego nie wszystkie Last Edition mają tą dokładkę przedniego zderzaka? 

9 godzin temu, jamesbondzio napisał:

Czy ktoś wie dlaczego nie wszystkie Last Edition mają tą dokładkę przedniego zderzaka? 

A który nie ma? Na zdjęciach pojawiły się 1, 3, 4, 7, 9 i te mają

Edited by radekk

W dniu 8.08.2018 o 12:00, gpson napisał:

Gratulacje :)  Jak wrażenia po pierwszych dniach eksploatacji?? Ja na dniach też odbieram, co prawda nie Last ale już też nóżkami przebieram :D 

Bardzo pozytywnie , zwłaszcza że nigdy przed zakupem i odbiorem w salonie nawet nie siedziałem w tym aucie, auto trzyma się kupy zajebiście stabilne, noi puki co tyle, reszte opisze jak naucze się nim unikatowo jezdzić:) jeden mankament przy niskich obrotach przy rozpędzaniu oraz słuchania głośno muzyki wpada w rezonans coś w dzwiach od kierowcy i podsufitka w okolicy sterowania szyberdachem

Mam i ja ;) - mój last nie last ;)

Jak na razie moje wrażenia bardzo podobne tylko u mnie nic nie skrzypi ;)

93B091A5-3FEC-454A-BFE5-BCFF42A4CEFB.jpeg

• Like 3

Godzinę temu, baczyk napisał:

jeden mankament przy niskich obrotach przy rozpędzaniu oraz słuchania głośno muzyki wpada w rezonans coś w dzwiach od kierowcy i podsufitka w okolicy sterowania szyberdachem

tak ma być, to taki alarm niewłaściwego użytkowania samochodu:P

• Thanks 1

12 godzin temu, radekk napisał:

tak ma być, to taki alarm niewłaściwego użytkowania samochodu:P

Nie zmieniam biegów przy 1500 obrotów i nie jeżdżę przez wieś z rokreconą myzyką na Full.  Dzieje się tak przy normalnym użytkowaniu... (Poprawnym)!

A co ma do tego muzyka? Audio zwiększa masę:mrgreen:

Czyli że między 4-6 tys obr?;)

10 minut temu, radekk napisał:

A co ma do tego muzyka? Audio zwiększa masę:mrgreen:

Czyli że między 4-6 tys obr?;)

Wiesz co to rezonans?? Piszesz że źle użytkuje więc nie wiem po czym to wnioskujesz... dla tego też tak napisałem.  Może podpowiesz bo widzę że jesteś ekspertem...

14 godzin temu, baczyk napisał:

niskich obrotach przy rozpędzaniu oraz słuchania głośno muzyki wpada w rezonans coś w dzwiach od kierowcy i podsufitka w okolicy sterowania szyberdachem

Podjedź do ASO, zdemontują boczek, sprawdzą. Nie ma co gdybać. Samochód, w tym przypadku, ludzie składają, wszystko może się zdarzyć. 

8 minut temu, raju napisał:

Podjedź do ASO, zdemontują boczek, sprawdzą. Nie ma co gdybać. Samochód, w tym przypadku, ludzie składają, wszystko może się zdarzyć. 

Dzięki kolego . W sumie jestem umówiony na wymianę oleju więc przy okazji zgłoszę.  Pozdrawiam 

41 minut temu, baczyk napisał:

Wiesz co to rezonans?? Piszesz że źle użytkuje więc nie wiem po czym to wnioskujesz... dla tego też tak napisałem.  Może podpowiesz bo widzę że jesteś ekspertem...

tak się składa że bardzo dobrze wiem, chcesz o tym podyskutować, bądź o innych zjawiskach fizycznych?:mrgreen: Proponuję rozluźnienie pośladków i nie brania wszystkiego tak na poważnie. A na brzęczenie proponuję wybrać się do serwisu, bo tak zdalnie to raczej niczego nikt nie naprawi, a prawdopodobnie coś jest luźne.

• Like 1

W dniu 11.05.2018 o 06:53, Macsoft napisał:

Mam pytanie czy te 10 sztuk będzie sygnowane indywidualnymi numerami?

Numer cztery i ja czekamy na Ciebie ;)

IMG_2530.JPG

IMG_2531.JPG

W dniu ‎2018‎-‎08‎-‎11 o 12:29, baczyk napisał:

Dzięki kolego . W sumie jestem umówiony na wymianę oleju więc przy okazji zgłoszę.  Pozdrawiam 

Zadzwoń i poinformuj, że masz takie zastrzeżenia aby doradca mógł zaplanować dla twojego auta czas mechanika. Jeżeli tego nie zrobisz, to możesz usłyszeć odpowiedź że musisz przyjechać drugi raz bo nie mają w danej chwili czasu żeby się tym zająć z uwagi że umówiłeś się tylko na olej czyli max 1 godz.  

16 godzin temu, raju napisał:

Numer cztery i ja czekamy na Ciebie ;)

IMG_2530.JPG

IMG_2531.JPG

Przybyłem, odebrałem i odjechałem :superhero:

Od wczoraj jestem oficjalnie wywalony w kosmos a mordeczka permanentnie mi się cieszy, również teraz gdy siedzę przy kompie i tylko o tym myślę :D

@raju nawet nie wiesz jak wdzięczny Ci jestem. Przez te około pół roku od zamówienia miałem tyle dziwnych pomysłów a Ty cierpliwie to wszystko znosiłeś i tylko powtarzałeś abym nie zmieniał planów. Miałeś rację :).

WhatsApp Image 2018-08-13 at 23.26.09.jpeg

• Like 5

6 godzin temu, lukaswoj napisał:

@raju nawet nie wiesz jak wdzięczny Ci jestem. Przez te około pół roku od zamówienia miałem tyle dziwnych pomysłów a Ty cierpliwie to wszystko znosiłeś i tylko powtarzałeś abym nie zmieniał planów. Miałeś rację :).

I co ja mogę więcej powiedzieć... Niech Ci służy! Dbaj o niego :) 

7 godzin temu, lukaswoj napisał:

Przez te około pół roku od zamówienia miałem tyle dziwnych pomysłów

Skąd ja to znam.. :D

2 godziny temu, gpson napisał:

Skąd ja to znam.. :D

Haha :)

Dobrze wiedzieć, że nie jestem/byłem sam.

A co do kiepskiego Audio - to słuchanie radia to rzeczywiście skrajny masochizm - dźwięk mega plaski, basów ciężko tam szukać nawet po ustawieniu niskich tonow na maxa. A teraz ciekawostka - dźwięk odtwarzany ze Spotify po BT stoi na dobrym poziomie... różnica w jakości dźwięku pomiędzy tymi źródłami audio kolosalna... 

w dniu dzisiejszym oglądałem 7/10 kolor czarny w Olsztynie

niestety już sprzedana