Skocz do zawartości

SUBARU WRX STI LAST EDITION


Tsunetomo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

https://www.mobile.de/pl/Samochod/Subaru-WRX-STI-Sport-Final-Edition/vhc:car,srt:date,sro:desc,ms1:23500_18_,pwn:147/pg:vipcar/262606306.html

 

W linku jest ogłoszenie niemieckiego dealera, gdzie jak zrozumiałem, jest 122 sztuki i każdy będzie zawierał plakietkę z indywidualnym numerem. Super.

U nas w Polsce to nawet ogłoszenie się nie pojawiło, tak szybko się rozeszły 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powstaje zasadne pytanie, dlaczego nasze sztuki nie będą sygnowane indywidualnymi numerami, skoro Angielskie są i jak się okazuje z informacji Niemieckie również będą. Czy może ktoś z Dyrekcji wypowiedzieć się w temacie i wyjaśnić ten stan rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w takim tonie wypowiada się Dealer, to jest jakaś nadzieja... :)

Podsumowując europejskie Subaru:

Francuzi - Ultimate Edition 60 sztuk sygnowanych

Włosi - Legendary Edition 55 sztuk sygnowanych

Szwajcarzy - Ultimate Edition 150 sztuk sygnowanych

Nie wspominam o wcześniej przytoczonych Anglikach i Niemcach.

Widać wyraźnie, że jest to inicjatywa wewnętrzna poszczególnych krajowych dystrybutorów, ale również przejaw dbałości o swoich Klientów ;)  

Edytowane przez Macsoft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy nie można było wyprodukować limitowaną liczbę sztuk i każda miałaby swój numer  ? . 

W takim razie który numer 1 jest bardziej jedyny?ten Czeski,Polski czy Angielski?

Czy Niemiec doceni bardziej Szwajcarską czy swoją edycję?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Q37 napisał:

 

Czy nie można było wyprodukować limitowaną liczbę sztuk i każda miałaby swój numer  ? . 

W takim razie który numer 1 jest bardziej jedyny?ten Czeski,Polski czy Angielski?

Czy Niemiec doceni bardziej Szwajcarską czy swoją edycję?

 

 

Masz rację jednak tylko w wypadku, kiedy wersje miały by identyczne wyposażenie. Każdy kraj inaczej do tego podszedł, zamawiając różne wersje na swój lokalny rynek. Dlatego jedynka jedynce nie będzie równa i każda może mieć swoja wyjątkową wartość.  Zauważ, że w różnych krajach mamy odmienne nazewnictwo tych wersji na zakończenie sprzedaży. Tu chodzi o podkreślenie wyjątkowości tych edycji i o nic więcej. (a jest to przecież tylko kawałek aluminium lub tworzywa umieszczone we wnętrzu auta, to tak mało ale zarazem tak wiele...)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obserwuje wątek i szczerze mówiąc czekam aż SIP oficjalnie pochwali się oznaczeniem tych właśnie modeli zwłaszcza że w polsce będzie ich tak mało!! Jestem jednym z tych którzy odbierają w Final Edition i nie ukrywam że cieszyło by mnie takie oznaczenie w jakiś sposób, zwłaszcza że tak jak kolega napisał... Przecież to kawałek aluminium... Może chodzi o koszty...? to ja chętnie pomogę :) może ktoś jeszcze się dorzuci i jakoś damy radę? Dyrekcjo...?? :) Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, baczyk napisał:

Witam obserwuje wątek i szczerze mówiąc czekam aż SIP oficjalnie pochwali się oznaczeniem tych właśnie modeli zwłaszcza że w polsce będzie ich tak mało!! Jestem jednym z tych którzy odbierają w Final Edition i nie ukrywam że cieszyło by mnie takie oznaczenie w jakiś sposób, zwłaszcza że tak jak kolega napisał... Przecież to kawałek aluminium... Może chodzi o koszty...? to ja chętnie pomogę :) może ktoś jeszcze się dorzuci i jakoś damy radę? Dyrekcjo...?? :) Pozdrawiam Serdecznie

 

Ja chętnie również się dołożę do tej inicjatywy ;)

Chociaż patrząc na cenę WRX STI Final Edition w Polsce, to tabliczka powinna być z platyny a litery złote ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się płacz;)

Ta cała sytuacja przypomina tą z promocji w sklepie.Nazwa nie adekwatna do produktu,taki chwyt marketingowy a  obok kupisz to samo w tej samej cenie.

Najšmieszniejsze jest jednak to że ci co już dokonali zakupu teraz sami chcą nadać temu produktowi nowy wymiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Q37 napisał:

Zaczyna się płacz;)

Ta cała sytuacja przypomina tą z promocji w sklepie.Nazwa nie adekwatna do produktu,taki chwyt marketingowy a  obok kupisz to samo w tej samej cenie.

Najšmieszniejsze jest jednak to że ci co już dokonali zakupu teraz sami chcą nadać temu produktowi nowy wymiar.

Kolego może nie  od razu nowy wymiar... cudów nikt nie oczekuje ale trochę żenada jeżeli w innych krajach jest inicjatywa odróżnienia ostatniej produkcji  a u nas nawet nikt nie potrafi udzielić konkretnej informacji na ten temat... Czy w ogóle będzie...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, baczyk napisał:

Kolego może nie  od razu nowy wymiar... cudów nikt nie oczekuje ale trochę żenada jeżeli w innych krajach jest inicjatywa odróżnienia ostatniej produkcji  a u nas nawet nikt nie potrafi udzielić konkretnej informacji na ten temat... Czy w ogóle będzie...!!!

może gdzie indziej będzie to ostatnia produkcja, a dla potrzeb naszego rynku FHI utrzyma produkcję:P:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, radekk napisał:

może gdzie indziej będzie to ostatnia produkcja, a dla potrzeb naszego rynku FHI utrzyma produkcję:P:biglol:

Na pewno. 20 sztuk rocznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak narzekaja na ten silnik a STI rozeszły się u Nas na pniu.Sam kupiłem z pakietem Recaro i odbieram w przyszłym tygodniu.Samochod dostałem tylko dlatego że ktoś zrezygnował,wszystkie WRX STI wyprzedane.Jakos po przejsciach z innymi autami UPG specialnie mnie nie przeraża.Auto ma służyc mi na codzien I mam nadzieje że da radę a w rezerwie zostaje Evo.Jak dla mnie Final Edition troche zbyt krzykliwy z tymi spojlerami,zobaczymy na żywo.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Q37 napisał:

Zaczyna się płacz;)

Ta cała sytuacja przypomina tą z promocji w sklepie.Nazwa nie adekwatna do produktu,taki chwyt marketingowy a  obok kupisz to samo w tej samej cenie.

Najšmieszniejsze jest jednak to że ci co już dokonali zakupu teraz sami chcą nadać temu produktowi nowy wymiar.

 

Nie wiem w jakim kontekście piszesz o płaczu i z jakimi zakupami miałeś do czynienia... ???

Zacznijmy od tego, że my jako Klienci kupujący Final Edition, nie chcemy zmieniać charakteru naszego produktu, bo zapewne każdy z nas wie z jakiego powodu wydaje 240 tys a na dodatek w specyfikacji fabrycznej i tak wersja będzie widniała jako specjalna więc wątpliwości nie będzie co kupiliśmy. Chodzi jedynie o zwrócenie uwagi na fakt, że warto zadbać o Klientów w Polsce skoro na taką atencję stać innych koncesjonerów w Europie. Oznaczenie ma charakter symboliczny i zapewniam Cię (pisząc zapewne w imieniu innych 9 Kolegów kupujących ten model FE), że nie zmieni to naszej decyzji. A to, że mamy swoje oczekiwania to fakt, ale wynika to zapewne z innych pobudek aniżeli lament lub chęć zmiany charakteru tego produktu!

Edytowane przez Macsoft
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartosc bedzie trzymalo wg mnie tylko dla tego ze bedzie za X lat najnowszym mozliwym STI do odkupu na rynku wtornym  a tabliczka z numerkiem nie wiele tu zmieni...Ten samochod oprocz detali nie rozni sie niczym od zwyklego STI . Nie ma mocniejszego silnika, lepszego zawiasu czy tez ulepszonego napedu. Moze jestem dziwny ale wyjatkowsci w tym modelu dla mnie brak.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dlatego szukalem wersji sport ale niestety już nie bylo.Trafil się exclusive Recaro z wyższa cena.Szyberdachu I asystentòw raczej nie wykorzystam bo to mamy w XT.Tak jak pisalem wyboru już nie bylo ale kolor sluszny  niebieski:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Macsoft napisał:

 

Nie wiem w jakim kontekście piszesz o płaczu i z jakimi zakupami miałeś do czynienia... ???

Zacznijmy od tego, że my jako Klienci kupujący Final Edition, nie chcemy zmieniać charakteru naszego produktu, bo zapewne każdy z nas wie z jakiego powodu wydaje 240 tys a na dodatek w specyfikacji fabrycznej i tak wersja będzie widniała jako specjalna więc wątpliwości nie będzie co kupiliśmy. Chodzi jedynie o zwrócenie uwagi na fakt, że warto zadbać o Klientów w Polsce skoro na taką atencję stać innych koncesjonerów w Europie. Oznaczenie ma charakter symboliczny i zapewniam Cię (pisząc zapewne w imieniu innych 9 Kolegów kupujących ten model FE), że nie zmieni to naszej decyzji. A to, że mamy swoje oczekiwania to fakt, ale wynika to zapewne z innych pobudek aniżeli lament lub chęć zmiany charakteru tego produktu!

Dokładnie tak jak mówisz kolego... Nie wiem po co ta ironia w komentarzach kolegów powyżej...  oczekujemy jakiegoś detalu od SIP a nie dorabiania skrzydeł!! czy jakiś innych cudów...

PS. Więc dalej będę się upierał przy tym aby oznaczyć daną partie w taki... czy inny sposób... czemu...?? A bo taki kaprys mam płacąc od pyty kasy za to auto.

Może SIP już usiadł przy okrągłym stole :) i coś tam wydumali...?:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...