Skocz do zawartości

SUBARU WRX STI LAST EDITION


Tsunetomo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można przeczytać w necie, w każdym z  krajów  mogą zajść różnicę w detalach ,np.Czechy dostały dodatkowo kierownicę z alkantary.

Na  tamten rynek  ma trafić 15sztuk .

Czy wiadomo ile łącznie trafi na stary kontynent?

 

 

W dniu 16.03.2018 o 20:17, Tsunetomo napisał:

Tak naprawdę: złote felgi, dodatkowe spojlery STI, końcówki wydechu. IMHO niewielkie różnice wobec MY18 seria, dodatki, które można dokupić. Ten przedni spojlerek leci przy pierwszym krawężniku...

 

Nie wszystkie dodatki da się dokupić;)

Jeśli faktycznie przyszły model czeka  tak nieciekawy los   to być może obecna generacja szybko stanie się poszukiwanym  ostatnim analogowym klasykiem .Czy kiedy wybierając  takie auto  nie wolałbyś   Limit Edition?Nawet jeśli  przypuszczenia się nie sprawdzą (choć na zagranicznych forach już węszą w tym   interes ;))i te auta będą tracić na wartości na normalnym poziomie to i tak uważam że te z edycji limitowanej będą bardziej poszukiwane.

...

Mam zamówioną taką jedną sztukę w niebieskim kolorze ,Full wersja ,odbiór początek sierpnia.Gdyby ktoś jeszcze szukał to chyba ją "zwolnię" bo coś  innego chodzi mi po głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2018 o 15:54, Piatek napisał:

Jak można przeczytać w necie, w każdym z  krajów  mogą zajść różnicę w detalach ,np.Czechy dostały dodatkowo kierownicę z alkantary.

Na  tamten rynek  ma trafić 15sztuk .

Czy wiadomo ile łącznie trafi na stary kontynent?

 

 

Nie wszystkie dodatki da się dokupić;)

Jeśli faktycznie przyszły model czeka  tak nieciekawy los   to być może obecna generacja szybko stanie się poszukiwanym  ostatnim analogowym klasykiem .Czy kiedy wybierając  takie auto  nie wolałbyś   Limit Edition?Nawet jeśli  przypuszczenia się nie sprawdzą (choć na zagranicznych forach już węszą w tym   interes ;))i te auta będą tracić na wartości na normalnym poziomie to i tak uważam że te z edycji limitowanej będą bardziej poszukiwane.

...

Mam zamówioną taką jedną sztukę w niebieskim kolorze ,Full wersja ,odbiór początek sierpnia.Gdyby ktoś jeszcze szukał to chyba ją "zwolnię" bo coś  innego chodzi mi po głowie.

Czyzbys próbował "odsprzedać" swoją rezerwację? :) Last Edition full wersja... a będą "nie full"?

Cóż takiego chodzi Ci po głowie jeśli mogę zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, a czy mozna jeszcze zamawiac w Polsce  "zwykłą" czyli nielimitowana wesje WRX STI MY18 

Jezeli tak to do kiedy sa przyjmowane zapisy i kiedy ew odbior zaliczkowanego samochodu ?

Słyszalem cos o koncu maja tego roku jako koncu zakonczeniu sprzedazy WRX STI...?

Prosze bardzo o informacje, dziekuje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Proszę o informacje czy jest planowana w tym roku dostawa i sprzedaż WRX STI w wersji sport? Otrzymałem informacje ze prawdopodobnie dostępne bedą tylko wersje z pakietem Recaro.Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Podobnie jak w przypadku innych modeli zamówienia produkcyjne określonych wersji / kolorów odbywają się na podstawie  zamówień składanych u nas przez autoryzowanych dealerów ( te z kolei często opierają się na zamówieniach klientów ).

Niestety brak jest zamówień magazynowych ( czyli do wolnej sprzedaży, nie opartych na zamówieniu klienta) na wersję sport.

Ponieważ termin składania ostatnich zamówień już upłynął obawiam się, że STI w wersji Sport nie będzie już dostępny w wolnej sprzedaży. 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.03.2018 o 20:17, Tsunetomo napisał:

Tak naprawdę: złote felgi, dodatkowe spojlery STI, końcówki wydechu. IMHO niewielkie różnice wobec MY18 seria, dodatki, które można dokupić. Ten przedni spojlerek leci przy pierwszym krawężniku...

 

 

@Tsunetomo Mam klientów którzy mają te dokładki i jeżdżą po dziś dzień, jeden z klientów ma dokładkę, założony gwint i 2,5cm niżej względem serii -> dokładka trzyma się po dzień dzisiejszy. 

Oczywiście trzeba wbić sobie do głowy, że wjeżdżanie i zjeżdżanie z dużych krawężników, wjazd pod strome podjazdy może być udręką ale mówimy tu już o skrajnych przypadkach.

 

W dniu 17.03.2018 o 15:54, Piatek napisał:

np.Czechy dostały dodatkowo kierownicę z alkantary.

 

@Piatek Samochody które idą do Polski też będą miały kierownicę z alkantary. 

 

W dniu 14.04.2018 o 21:57, gpson napisał:

Panowie możecie mi powiedzieć o ile cm zmniejszają prześwit dokładki zderzaków (szczególnie chodzi mi o przedni). Z góry dzięki za informację.

 

@gpson Ogólnie prześwit samochodu się nie zmniejsza. Prześwit auta to 12,5cm i to się nie zmniejsza przez dołożenie dokładki. 

Wysokość przedniego zderzaka to 22cm od ziemi, po zamontowaniu dokładki zmniejsza się do ok 19,5cm-20cm. 

 

Dokładka tylnego zderzaka jest założona tak, że pod nią są wydechy więc zanim zahaczymy dokładką zahaczymy wydechami :) 

Edytowane przez BartoszN
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czytając tą całą dyskusję o STI Last Edition, niewiele można się dowiedzieć oficjalnie coś konkretnego od Dyrekcji. Co dokładnie jest inne od standardowego MY18 lub też ile sztuk jest/było na sprzedaż w Polsce, czemu jest taka wyjątkowa? Jakiekolwiek informacje są gdzieś wyłowione w sieci przez Forumowiczów, a chciałoby się, aby Dyrekcja dała coś od siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, haczyk napisał:

Czytając tą całą dyskusję o STI Last Edition, niewiele można się dowiedzieć oficjalnie coś konkretnego od Dyrekcji. Co dokładnie jest inne od standardowego MY18 lub też ile sztuk jest/było na sprzedaż w Polsce, czemu jest taka wyjątkowa? Jakiekolwiek informacje są gdzieś wyłowione w sieci przez Forumowiczów, a chciałoby się, aby Dyrekcja dała coś od siebie :)

 wszystko zostało napisane.

Dodatki które można dokupić.

Nie jest to edycja numerowana jak w Anglii więc będzie tylko napis przy mieszku biegów

Final Edition z "pustym"miejscem na numerek.

Te plastikowe dokładki  spoilerów  to kwestia gustu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
W dniu 4.5.2018 o 14:46, haczyk napisał:

Co dokładnie jest inne od standardowego MY18 lub też ile sztuk jest/było na sprzedaż w Polsce, czemu jest taka wyjątkowa?

Różnice wobec standardu :

- felgi aluminiowe 19” w kolorze złotym
- srebrne okładziny hamulcowe
- grill frontowy STI
- zestaw spoilerów (przód + boki + tył)
- specjalne wykończenie końcówek wydechu
- kierownica obszyta „Alcantarą”
- przycisk START/STOP w kolorze czerwonym
- wykończenie lewarka skrzyni biegów w skórze i aluminium
- komplet dywaników STI Premium (przód + tył)

 

Ilość samochodów - 10 szt ( u nas wszystkie sprzedane ).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2018 o 12:12, Dyrekcja napisał:

Różnice wobec standardu :

- felgi aluminiowe 19” w kolorze złotym
- srebrne okładziny hamulcowe
- grill frontowy STI
- zestaw spoilerów (przód + boki + tył)
- specjalne wykończenie końcówek wydechu
- kierownica obszyta „Alcantarą”
- przycisk START/STOP w kolorze czerwonym
- wykończenie lewarka skrzyni biegów w skórze i aluminium
- komplet dywaników STI Premium (przód + tył)

 

Ilość samochodów - 10 szt ( u nas wszystkie sprzedane ).

 

Pozdrowienia

Mam pytanie czy te 10 sztuk będzie sygnowane indywidualnymi numerami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, herrkam napisał:

w sumie było by super aby SIP ponumerował je na rynek polski... 

Ja nie wyobrażam sobie aby nie były numerowane. Mam też nadzieję, że powstanie jakaś broszura polskiego wydania WRX STI LE, aby pozostał jakiś ślad, że SIP wydało taką super limitowaną edycję.

 

Jakoś inni dealerzy dbają w Europie i mogą numerować i wydawać broszury, to niby dlaczego SIP nie mogłoby? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...