Skocz do zawartości

SUBARU WRX STI LAST EDITION


Tsunetomo

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, elmo napisał:

Tia...a potem się obudziłem. Subaru rzuciło rajdy, teraz Subaru przestaje produkować WRX STi. Subaru przestaje być Subaru.

Nie dramatyzuj - dopóki pod maskami Subaru będą pracować silniki Boxer i standardowo będzie stały napęd wszystkich kół - będę sprzedawał te samochody. A za brak WRX STI podziękujcie Unii Europejskiej a nie producentowi Subaru...

2 minuty temu, eddie_gt4 napisał:

bedziemy sie zachwycac nowa Impreza 2.0i CVT :hi::P


Oj eddie, Forum bez Ciebie też nie byłoby takie samo... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, gorion napisał:

Nie da się zaprzeczyć: sprzedaż pewnie będzie imponująca, może nawet wyprzedać się na pniu. Pytanie tylko co potem? Jakieś zaczątki nowej legendy, która miałaby na czym bazować?

ale co my się martwimy. Czy któraś z legend powstawała na zasadzie stwórzmy coś żeby było to legendą? Co będzie to będzie.

 

17 minut temu, elmo napisał:

Tia...a potem się obudziłem. Subaru rzuciło rajdy, teraz Subaru przestaje produkować WRX STi.

Skoda też rzuciła rajdy...

 

:biglol:

 

18 minut temu, elmo napisał:

 Subaru przestaje być Subaru.

pora iść do przodu, kolejny etap ośka...

 

 

przednia:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale STI to już biały kruk o ile MY08 w górę jest dość rozsądnie do nabycia, to zadbane MY01>07 jest prawie nierealne do zdobycia. 

 

czyli ca 15 letni samochód = legends. 

 

 

Edytowane przez herrkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
2 godziny temu, elmo napisał:

teraz Subaru przestaje produkować WRX STi

Subaru nie przestaje produkować STI. Tylko w Europie sprzedaż się skończy ( ach, te normy ...).

 

Pozdrowienia

 

 

Ale kto wie, może doczekamy się kiedyś :

 

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dyrekcja napisał:

Subaru nie przestaje produkować STI. Tylko w Europie sprzedaż się skończy ( ach, te normy ...).

 

Pozdrowienia

 

 

Ale kto wie, może doczekamy się kiedyś :

 

To ja celuję w last edition i potem w first hybrid edition :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W tym wątku oczekujemy z niecierpliwością, a przynajmniej niektórzy oczekują, na informacje o STI last edition w EU. Jakkolwiek brzmi to smutno dla wielu miłośników marki to dla tej garstki oczekujących jest to oczekiwanie radosne i nie psujmy im tej chwili tradycyjnymi narzekaniami.

Przypominam, że dyskusja na temat rzekomego kończenia się Subaru w Polsce toczy się tu:

na temat motoryzacji i ekologi tu:

narzekania na serwis kolekcjonujemy tu:

a Panią Michalinę podziwiamy choćby tu:

Nie można też zapominać, że wszystko musi się kiedyś skończyć, aby zrobić miejsce nowym rozwiązaniom. 

Kto nie potrafi pogodzić się z tymi zmianami ma jeszcze ostatnią szansę na zakup ikony klasycznej motoryzacji... @raju czeka ;)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
W dniu 18.2.2018 o 17:23, Tsunetomo napisał:

Czy są jakieś konkrety dotyczące Last Edition?

Poza tym, że otrzymujemy zamówienia "w ciemno" - jeszcze nie.

 

W dniu 18.2.2018 o 20:34, ThorG. napisał:

jakieś zniżki dla emerytów?

Wyłącznie dla zasłużonych dla marki ( petycja, zaświadczenia, opinie z uprzednich zakładów pracy, pozytywna opinia lokalnego dealera, zaświadczenie o niekaralności, potwierdzenie "zaliczenia" przynajmniej 3 Zlotów Plejad oraz co najmniej 1 Subariady ).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dyrekcja napisał:

petycja, zaświadczenia, opinie z uprzednich zakładów pracy, pozytywna opinia lokalnego dealera, zaświadczenie o niekaralności, potwierdzenie "zaliczenia" przynajmniej 3 Zlotów Plejad oraz co najmniej 1 Subariady 

Te wymagania spełniam z nawiązką :lol:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elmo napisał:

Czy spamowanie na The Forum, w tym znaczna aktywność w Estetach, też się liczy?

 

Oprócz spamowania trzeba mieć jeszcze odwagę pokazać się Dyrekcji na Plejadach i Subariadzie... inczej się nie liczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dyrekcja napisał:

Poza tym, że otrzymujemy zamówienia "w ciemno" - jeszcze nie.

 

Wyłącznie dla zasłużonych dla marki ( petycja, zaświadczenia, opinie z uprzednich zakładów pracy, pozytywna opinia lokalnego dealera, zaświadczenie o niekaralności, potwierdzenie "zaliczenia" przynajmniej 3 Zlotów Plejad oraz co najmniej 1 Subariady ).

 

Pozdrowienia

Noo i git, podpisane, nawiązka posłana. Z nadzieją że @Dyrekcja weźmie pod uwagę moje zakochanie w Subaru....w końcu to będzie 8 z SIP no i 15 Subaru w ciągu 14 lat - hmm tak średnio jedno rocznie :) chyba wydam książkę "Moje życie z Subaru" 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2018 o 17:46, elmo napisał:

Czy spamowanie na The Forum, w tym znaczna aktywność w Estetach, też się liczy? :D

Albo chociaż tytuł Forumowego Marudy ;) W sumie może bym i zamienił 1 gwiazdkę na 6 - do tego mogę też dokonać publicznego aktu skruchy w związku z tym, iż kiedyś byłem po "ciemnej stronie mocy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2018 o 10:20, lukaswoj napisał:

Ja też :)

Ustawiam się w kolejce.

To chyba mamy klepnięte ;)

22 godziny temu, herrkam napisał:

Noo i git, podpisane, nawiązka posłana. Z nadzieją że @Dyrekcja weźmie pod uwagę moje zakochanie w Subaru....w końcu to będzie 8 z SIP no i 15 Subaru w ciągu 14 lat - hmm tak średnio jedno rocznie :) chyba wydam książkę "Moje życie z Subaru" 

I tu również ;)

W dniu 23.01.2018 o 12:55, Tsunetomo napisał:

Ja tez :)

 

I tu :)

Gratuluję Panowie! I dziękuję :)

W dniu 18.02.2018 o 15:06, Urabus napisał:

Kto nie potrafi pogodzić się z tymi zmianami ma jeszcze ostatnią szansę na zakup ikony klasycznej motoryzacji... @raju czeka ;)

Boję się przyjmować więcej zamówień, ponieważ nie mam pewności, że nie sprzedam więcej samochodów jak będzie w ogóle dostępnych :mrgreen:

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, raju napisał:

nie mam pewności, że nie sprzedam więcej samochodów jak będzie w ogóle dostępnych

 

Zapewniam Cię, że nie sprzedasz więcej samochodów niż będzie dostępnych ;) 

A dla spokoju sumienia umowę przedwstępną zaczynaj po prostu od słów: "O ile dostępność pozwoli, strony zobowiązują się zawrzeć umowę sprzedaży samochodu Subaru WRX STI 2.5 Last Edition..." :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Urabus napisał:

A dla spokoju sumienia umowę przedwstępną zaczynaj po prostu od słów: "O ile dostępność pozwoli, strony zobowiązują się zawrzeć umowę sprzedaży samochodu Subaru WRX STI 2.5 Last Edition..." :mrgreen:

:biglol: dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sluf napisał:

Albo chociaż tytuł Forumowego Marudy ;) W sumie może bym i zamienił 1 gwiazdkę na 6 - do tego mogę też dokonać publicznego aktu skruchy w związku z tym, iż kiedyś byłem po "ciemnej stronie mocy" ;)

Możemy zrobić transakcję wiązaną, ja wezmę AMG-> mnie wolno, mam 3 Subaru... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...