Jump to content

SUBARU WRX STI LAST EDITION

Recommended Posts

Dzień Dobry,

Ostatnio pojawiło się coraz więcej doniesień na temat wycofania z oferty w Europie modelu WRX STI.

Czy mogę prosić o stanowisko SIP? Są to plotki czy też faktycznie takie są plany?

Przy okazji chcę zapytać czy istnieje możliwość wykupienia gwarancji na 5 lat i 200 000 km. Opcja taka jest np. w Czechach, w modelu 2018 gratis. 

Dziękuję i pozdrawiam,

Krzysztof

• 4 weeks later...
  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W trakcie PDI montujemy na serwisie tylko i wyłącznie przednią dokładkę zderzaka. Reszta montowana jest w Subaru.       W ostatnich dniach wypuściłem na ulice dwa egzemplarze WRX S

Witam Panowie, ktoś tam wcześniej apelował aby wrzucić jakieś foty jak odbierzemy FE , więc z przyjemnością wrzucam soje:):)

Właściciel STI Final Edition nr 4 proszony jest o odbiór swojego samochodu

Posted Images

• Dyrekcja SIP
W dniu 16.12.2017 o 19:28, Markus1 napisał:

Czy Rok 2018 to ostatnia szansa na zakup STI?

Czy ostatnia ? Nie wiem, prowadzimy rozmowy.

Ale przynajmniej przerwy należy ( niestety ) oczekiwać ...

12 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Do kiedy zatem można składać zamówienia?

Na chwilę obecną samochód jest jeszcze w produkcji i zamówienia można składać. Niestety WRX STI nie ma możliwości przedłużenia gwarancji do 5 lat lub 150.000 km.

Pozdrawiam

Piotr

Edited by raju
  • 4 weeks later...

Dzień dobry, szanowny Panie Dyrektorze, jako że darzę Subaru wielkim sentymentem i z tego co mi wiadomo w połowie 2018 będą ostatnie sztuki STI w PL, mam pytanie czy będzie jakaś edycja "specjalna" typu LAST EDITION?

Kolejne pytanie czy specyfikacje dostarczone do PL w rzeczonym 2018 będą miały jeszcze jakieś kosmetyczne zmiany w stosunku do MY18, które pojedynczo możemy spotkać jeszcze w salonach?

Nie ukrywam, że mój garaż jest bez Subaru niepełny ;) 

pozdrawiam serdecznie Tomek 

PS doczytałem pytanie @Tsunetomo jednakże  odpowiedź nie wyczerpuje w całości mojego zapytania :) 

Edited by herrkam
  • Upvote 1
  • Dyrekcja SIP

"Ustawianie się w kolejce", czy też "zapisy" należy czynić u naszych partnerów ( jak wiadomo nie prowadzimy sprzedaży detalicznej :)  ).

Samochodów nie będzie dużo, więc ...

Pozdrowienia

• Like 1

Tylko obejrzyjcie najpierw wielkość bagaznika zeby nie bylo rozczarowań jakie niektorzy maja z XV :P dopiero w wakacje zauwazyli...:mrgreen:

Nie bede zakladal nowego wątku i w tym miejscu chciałym pochwalić za wybór opon w akcji zima. Są rewelacyjne. Szacun za nie wciskanie koreanczykow czy chinszczyzny jak to ma miejsce w niektorych markach. 

:respect:

• Like 1
21 godzin temu, Sebastian.R napisał:

Nie bede zakladal nowego wątku i w tym miejscu chciałym pochwalić za wybór opon w akcji zima. Są rewelacyjne. Szacun za nie wciskanie koreanczykow czy chinszczyzny jak to ma miejsce w niektorych markach. 

Pirelli Sotto Zero 3 to rewelacyjna opona - fakt! 
Wracając do tematu WRX STI, przyjmuję zamówienia (warunkowo) na WRX STI Final Edition. Cena i specyfikacja będą znane wkrótce :yahoo:

• Like 1
7 godzin temu, raju napisał:

Pirelli Sotto Zero 3 to rewelacyjna opona - fakt! 
Wracając do tematu WRX STI, przyjmuję zamówienia (warunkowo) na WRX STI Final Edition. Cena i specyfikacja będą znane wkrótce :yahoo:

Myśle że jak ktoś ma wolne 200k i kupił by takiego STI i potrzymał kilka lat w garażu z zerowym przebiegiem , może być naprawdę mocną lokatą kapitału !

• Like 1
  • Upvote 1

Ciekawe, czy będzie w wersji limited i za ile pójdzie za 10 lat egzemplarz o numerze 555/1000.

15 godzin temu, carfit napisał:

Myśle że jak ktoś ma wolne 200k i kupił by takiego STI i potrzymał kilka lat w garażu z zerowym przebiegiem , może być naprawdę mocną lokatą kapitału !

Myślę, że co poniektórzy mają już dobrą lokatę kapitału w garażu. Jest jeden plus zakończenia produkcji WRX STI dla EU - skończy się biadolenie o starym, usterkowym silniku i nie konkurencyjności modelu w stosunku do "podobnych" modeli innych marek - dlaczego? Ponieważ nikt nie robi samochodu na wzór Subaru i jego modelu WRX STI nie każdy będzie je miał... tak właśnie powstaje legenda... 

Edited by raju
  • Upvote 2
26 minut temu, radekk napisał:

Raju to co my będziemy robić. Jaki wówczas sens ma forum Subaru?:biglol::P

Subaru bez WRX STi to jak układ słoneczny bez słońca, jak kanapka z nutellą bez nutelli, jak... smutne to :(

• Haha 1
10 minut temu, elmo napisał:

Subaru bez WRX STi to jak układ słoneczny bez słońca, jak kanapka z nutellą bez nutelli, jak... smutne to :(

Levorg 2.0 DIT na otarcie łez w pakiecie STI zrobiłby robotę :evil2:

• Upvote 4