Skocz do zawartości
herrkam

SUBARU WRX STI LAST EDITION

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.03.2018 o 20:17, Tsunetomo napisał:

Tak naprawdę: złote felgi, dodatkowe spojlery STI, końcówki wydechu. IMHO niewielkie różnice wobec MY18 seria, dodatki, które można dokupić. Ten przedni spojlerek leci przy pierwszym krawężniku...

@Tsunetomo Mam klientów którzy mają te dokładki i jeżdżą po dziś dzień, jeden z klientów ma dokładkę, założony gwint i 2,5cm niżej względem serii -> dokładka trzyma się po dzień dzisiejszy. 

Oczywiście trzeba wbić sobie do głowy, że wjeżdżanie i zjeżdżanie z dużych krawężników, wjazd pod strome podjazdy może być udręką ale mówimy tu już o skrajnych przypadkach.

W dniu 17.03.2018 o 15:54, Piatek napisał:

np.Czechy dostały dodatkowo kierownicę z alkantary.

@Piatek Samochody które idą do Polski też będą miały kierownicę z alkantary. 

W dniu 14.04.2018 o 21:57, gpson napisał:

Panowie możecie mi powiedzieć o ile cm zmniejszają prześwit dokładki zderzaków (szczególnie chodzi mi o przedni). Z góry dzięki za informację.

@gpson Ogólnie prześwit samochodu się nie zmniejsza. Prześwit auta to 12,5cm i to się nie zmniejsza przez dołożenie dokładki. 

Wysokość przedniego zderzaka to 22cm od ziemi, po zamontowaniu dokładki zmniejsza się do ok 19,5cm-20cm. 

Dokładka tylnego zderzaka jest założona tak, że pod nią są wydechy więc zanim zahaczymy dokładką zahaczymy wydechami :) 

Edytowane przez BartoszN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi