Skocz do zawartości

SUBARU WRX STI LAST EDITION


Tsunetomo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dottoree napisał:

Możemy zrobić transakcję wiązaną, ja wezmę AMG-> mnie wolno, mam 3 Subaru... ;)

Jeżeli jeszcze weźmiesz na siebie pokutę za Evo i służbową Skodę, to może... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, raju napisał:

To chyba mamy klepnięte ;)

I tu również ;)

I tu :)

Gratuluję Panowie! I dziękuję :)

Boję się przyjmować więcej zamówień, ponieważ nie mam pewności, że nie sprzedam więcej samochodów jak będzie w ogóle dostępnych :mrgreen:

Ja już zamówiłem "zwykłego" my18. Odstąpię rezerwacje na Final Edition u raja za 10 tys euro.  Czekam na oferty :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie luksemburskiego Subaru  pojawiła się wersja Final Edition, klikając po prawej stronie na „Liste de prix” można sprawdzić wyposażenie (po francusku, służę tłumaczeniem lub pomoże wujek google), kolory dwa: niebieski i czarny

 

http://www.subaru.lu/wrx-sti

 

 

 

 

Edytowane przez peteres
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
16 godzin temu, bukers80 napisał:

Jest jeszcze szansa dopisać się do kolejki oczekujących ?obiecuję że nie będę się targował;)

Niestety ale samochody zostały już sprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy znane są różnice w wyglądzie/wyposażeniu final edition ,jeżeli to ograniczona ilość sztuk to ile dokładnie wyprodukowano?Rozumiem że w jednym salonie zostały już wyprzedane ale w innych powinna też być możliwość zamawiania .Jaka jest cena za tą edycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Piatek napisał:

Rozumiem że w jednym salonie zostały już wyprzedane ale w innych powinna też być możliwość zamawiania .

Czy sądzisz, ze każdy salon dostał swoją pule?

 

Edit: wygląda na to, że tak. Biję się w pierś!

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, Jubilerska chyba ma. Dzwonili do mnie z oferta, ale ja już mam zamowione MY18. Zmian niewiele, złote felgi i akcesoria podobno. Ceny mi nie podali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę: złote felgi, dodatkowe spojlery STI, końcówki wydechu. IMHO niewielkie różnice wobec MY18 seria, dodatki, które można dokupić. Ten przedni spojlerek leci przy pierwszym krawężniku...

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam mówię , za kilka ładnych lat , ten model to lokata kapitału ! pod warunkiem że przebieg śladowy , i oryginał , gdybym miał swoje miejsce na trzymanie go , z chęcią bym kupił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :biglol:

Pakiet dodatków z katalogu + wstawka błotnika z S207 :facepalm:

 

Wyszedł trochę taki Swift "Joanna Brodzik" edition

18 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Ten przedni spojlerek leci przy pierwszym krawężniku...

Już nie pamiętam, ale chyba około 3k kosztował 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, carfit napisał:

gdybym miał swoje miejsce na trzymanie go , z chęcią bym kupił .

Możesz spokojnie trzymać u mnie w garażu. Nie wiem tylko czy przy takim przetrzymywaniu uda się utrzymać śladowy przebieg :D

A tak poważniej, to jakie masz wymagania co do tego miejsca przetrzymywania, że to jest jedyna rzecz która Cię blokuje?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez obiecywałem sobie coś więcej po Last Edition, a to faktycznie kilka dodatków z katalogu. I dodany "numerek". Czy to mocno podniesie wartość w przyszłości? Nie jestem przekonany. Na pewno zaś w dobie coraz bardziej "elektronicznych" samochodów, ten model STI za jakieś pare lat powinien być ciekawy dla pertolhead'ow takich jak my. Ja swojego nie zamierzam trzymać pod kocem, tylko cieszyć się jazda tym wyjątkowym samochodem :) A jak za jakiś czas przyjdzie go sprzedać to mam nadziej, ze cena będzie przyzwoita. 

A tak na marginesie to uważam, ze limonkowe zaciski w MY18 są super, bardziej mi się to podoba niż złote felgi. Ale to normalne, ze jak już taki kupiłem to tłumacze sobie ze lepsze ;)

 

Edytowane przez Tsunetomo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...