Skocz do zawartości

SUBARU WRX STI LAST EDITION


Tsunetomo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

 

Ostatnio pojawiło się coraz więcej doniesień na temat wycofania z oferty w Europie modelu WRX STI.

Czy mogę prosić o stanowisko SIP? Są to plotki czy też faktycznie takie są plany?

 

Przy okazji chcę zapytać czy istnieje możliwość wykupienia gwarancji na 5 lat i 200 000 km. Opcja taka jest np. w Czechach, w modelu 2018 gratis. 

 

Dziękuję i pozdrawiam,

 

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel
W dniu 16.12.2017 o 19:28, Markus1 napisał:

Czy Rok 2018 to ostatnia szansa na zakup STI?

Czy ostatnia ? Nie wiem, prowadzimy rozmowy.

Ale przynajmniej przerwy należy ( niestety ) oczekiwać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Do kiedy zatem można składać zamówienia?

Na chwilę obecną samochód jest jeszcze w produkcji i zamówienia można składać. Niestety WRX STI nie ma możliwości przedłużenia gwarancji do 5 lat lub 150.000 km.

Pozdrawiam

Piotr

Edytowane przez raju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry, szanowny Panie Dyrektorze, jako że darzę Subaru wielkim sentymentem i z tego co mi wiadomo w połowie 2018 będą ostatnie sztuki STI w PL, mam pytanie czy będzie jakaś edycja "specjalna" typu LAST EDITION?

Kolejne pytanie czy specyfikacje dostarczone do PL w rzeczonym 2018 będą miały jeszcze jakieś kosmetyczne zmiany w stosunku do MY18, które pojedynczo możemy spotkać jeszcze w salonach?

 

Nie ukrywam, że mój garaż jest bez Subaru niepełny ;) 

 

pozdrawiam serdecznie Tomek 

 

PS doczytałem pytanie @Tsunetomo jednakże  odpowiedź nie wyczerpuje w całości mojego zapytania :) 

Edytowane przez herrkam
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

"Ustawianie się w kolejce", czy też "zapisy" należy czynić u naszych partnerów ( jak wiadomo nie prowadzimy sprzedaży detalicznej :)  ).

Samochodów nie będzie dużo, więc ...

 

Pozdrowienia

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko obejrzyjcie najpierw wielkość bagaznika zeby nie bylo rozczarowań jakie niektorzy maja z XV :P dopiero w wakacje zauwazyli...:mrgreen:

 

Nie bede zakladal nowego wątku i w tym miejscu chciałym pochwalić za wybór opon w akcji zima. Są rewelacyjne. Szacun za nie wciskanie koreanczykow czy chinszczyzny jak to ma miejsce w niektorych markach. 

:respect:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Sebastian.R napisał:

Nie bede zakladal nowego wątku i w tym miejscu chciałym pochwalić za wybór opon w akcji zima. Są rewelacyjne. Szacun za nie wciskanie koreanczykow czy chinszczyzny jak to ma miejsce w niektorych markach. 

 

Pirelli Sotto Zero 3 to rewelacyjna opona - fakt! 
Wracając do tematu WRX STI, przyjmuję zamówienia (warunkowo) na WRX STI Final Edition. Cena i specyfikacja będą znane wkrótce :yahoo:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, raju napisał:

 

Pirelli Sotto Zero 3 to rewelacyjna opona - fakt! 
Wracając do tematu WRX STI, przyjmuję zamówienia (warunkowo) na WRX STI Final Edition. Cena i specyfikacja będą znane wkrótce :yahoo:

Myśle że jak ktoś ma wolne 200k i kupił by takiego STI i potrzymał kilka lat w garażu z zerowym przebiegiem , może być naprawdę mocną lokatą kapitału !

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, carfit napisał:

Myśle że jak ktoś ma wolne 200k i kupił by takiego STI i potrzymał kilka lat w garażu z zerowym przebiegiem , może być naprawdę mocną lokatą kapitału !


Myślę, że co poniektórzy mają już dobrą lokatę kapitału w garażu. Jest jeden plus zakończenia produkcji WRX STI dla EU - skończy się biadolenie o starym, usterkowym silniku i nie konkurencyjności modelu w stosunku do "podobnych" modeli innych marek - dlaczego? Ponieważ nikt nie robi samochodu na wzór Subaru i jego modelu WRX STI nie każdy będzie je miał... tak właśnie powstaje legenda... 

Edytowane przez raju
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, elmo napisał:

Subaru bez WRX STi to jak układ słoneczny bez słońca, jak kanapka z nutellą bez nutelli, jak... smutne to :(

Levorg 2.0 DIT na otarcie łez w pakiecie STI zrobiłby robotę :evil2:

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...