Skocz do zawartości

Zmiana wyświetlacza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na amerykańskim forum Subaru natknąłem się wymianę ubogiego wyświetlacza na taki który pokazuje więcej informacji.

Jako że jestem właścicielem XV z USA zakupiłem w PL bogatszy wyświetlacz.

Sama wymiana przebiega bez problemu gdyż wtyczki są plug & play jednak wyświetla się teraz tylko podstawowy ekran bez możliwości jego zmiany.

Aby móc nim sterować potrzebny jest pilot. Są 2 możliwości pilot przy kierownicy bądź na desce rozdzielczej przy światłach awaryjnych.

Zamierzam teraz zmienić kierownicę na taką z pilotem. 

Czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć jak trzeba podpiąć wiązkę(na forum USA zadałem kilka pytań, lecz muszę długo tam czekać na odpowiedź ).

 

 

 

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to podaję stronę;

http://www.subaruxvforum.com/forum/subaru-xv-diy-how-tos-tsb/95097-high-grade-mfd-upgrade-15-xv-limited-11.html

1.png

3.png

dq3gu9.jpg

iw1z4k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Mam kilka pytań do tego tematu:

1) Skąd wiedza o tym, który bogatszy wyświetlacz wybrać? Szukałem po numerach fabrycznych i jest ich co najmniej kilka (np. 85261FJ130, Twój ma końcówkę SG 660). Musi pasować pojemność silnika, jest inny klucz, czy po prostu liczymy na łut szczęścia?

2) W opisie jest informacja, że po podłączeniu "plug & play" pojawia się tylko ekran podstawowy i trzeba dorabiać przełączniki na kierownicy. W jakim stopniu sterowanie od poprzedniego uboższego wyświetlacza - guzikiem przy licznikach - możemy zmieniać cokolwiek na wyświetlaczu bogatszym?

3) czy cała opisana powyżej operacja się powiodła?

Pozdrowienia z Niemcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...