Skocz do zawartości

LEGACY V 110kW palące się kontrolki esp/cruise/ręczny/ check engine


pawel007

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
jako że jest to mój pierwszy post - witam wszystkich. Mam nadzieję że dzięki Wam będę lepiej dbał o auto i trochę je zmieniał na lepsze :-)
Na chwilę obecną jest to legacy V kombi w automacie 110kW

Mam też pytanie: ostatnio padł mi czujnik poziomowania świateł- został wymieniony a zaraz po tym zapaliły się kontrolki na pomarańczowo: esp/check engine/hamulec ręczny i mrygający tempomat ( cruise). Na drugi dzień zgasły a dziś znów się zapaliły. O co chodzi? Co może być przyczyną?

IMG_1273.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba miałem coś podobnego przy spalonej żarówce i/lub braku styku na kabelkach do świateł. Raz styk był raz nie i raz się to zapalało a raz nie. Sprawdź czy ci świecą wszystkie światła, łącznie ze stopem, kierunkowskazami, postojowymi itp. Jak grzebali przy poziomowaniu to sprawdź też kabelki od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...
3 godziny temu, Damian199829 napisał:

Podłączyłem i wyskoczył błąd Sondy została wymieniona a błąd dalej wyskakuje i pokazuje znowu błąd sondy 

A jaką sondę kupiłeś? W moim Legacy IV padła mi kiedyś sonda nr 1. Grzałka zdechła. I wywaliło błąd. Po "januszowemu" kupiłem tani zamiennik i dalej waliło błędem. Kupiłem drugą, Denso, taką samą jaka była włożona przed wymianą (numer seryjny napisany był na sondzie) i błąd sam zgasł bez ingerencji w ECU. Trzy lata temu jakoś to było i od tamtej pory zero błędów. 

Edytowane przez Orear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...