Skocz do zawartości

Turbo Timer


abrams

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jest to, iż jeździ po drogach bardzo dużo doładowanych benzyn a tylko właściciele subaru montują takie urządzenia. Turbo timer dodaje 10pkt do lansu na dzielni, a wraz z blow off-em to już 100 pkt, takie dwa urządzenia rodem z agro tuningu. 

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Polak821 napisał:

Ciekawe jest to, iż jeździ po drogach bardzo dużo doładowanych benzyn a tylko właściciele subaru montują takie urządzenia. Turbo timer dodaje 10pkt do lansu na dzielni, a wraz z blow off-em to już 100 pkt, takie dwa urządzenia rodem z agro tuningu. 

no i jeszcze złote felgi zakładajo... bandyty... 

Edytowane przez mly96
  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Polak821 napisał:

Ciekawe jest to, iż jeździ po drogach bardzo dużo doładowanych benzyn a tylko właściciele subaru montują takie urządzenia. Turbo timer dodaje 10pkt do lansu na dzielni, a wraz z blow off-em to już 100 pkt, takie dwa urządzenia rodem z agro tuningu. 

 

Ło panie, a ile doładowanych diesli jeździ!

A tak serio, to każdy świadomy użytkownik samochodu z suszarą wie, że po ognistej jeździe należy ją schłodzić. TT to dla wygody, nie lansu. Przynajmniej ja tak to postrzegam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 555marcin napisał:

 

Ło panie, a ile doładowanych diesli jeździ!

A tak serio, to każdy świadomy użytkownik samochodu z suszarą wie, że po ognistej jeździe należy ją schłodzić. TT to dla wygody, nie lansu. Przynajmniej ja tak to postrzegam...

Słabo u Ciebie z wiedzą mechaniczną jeżeli wspominasz o doładowanych dieslach. Tak, tak wiem to była ironia. Ale czy wiesz dla czego np. w dieslach stosuję się zmienną geometrie tzw. kierownicę spalin a w benzynie nie? Czy zdajesz sobie sprawę do jakich temp. rozgrzewa się turbo w benzynie i dieslu co jest bezpośrednio powiązane z temp. spalin?

P.S. Jeszcze nie widziałem w ruchu ulicznym takiego asa kierownicy który po swojej jeździe musiałby studzić turbo.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powie mi ktoś może jaki maksymalny czas mozna ustawic na TT? Zastanawiam sie nad zamontowaniem, ale nie chodzi mi nawet o wielkie chłodzenie turbo po jeździe. Rzeczywiście mozna odczekać 2 minutki w aucie, choć czasem wyglada sie idiote, jeżeli sie z kimś umówiłeś i czekasz 2 czy 3 minuty w samochodzie nie wychodząc z niego, ale ten fakt pomijam. Bardziej przemawia za mną to, że czasem po drodze wjezdzasz do sklepu, silnik zimny, zapalony 2 km wcześniej  i trzeba zgasić albo modlic się żeby nie ukradli jak zostawisz zapalony pod sklepem. stąd moje pytanie jaki najdłuższy czas zgaszenia można ustawić?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie chodzi tu o lans. TT w sytuacjach awaryjnych jak już podjeżdżasz gdzieś spóźniony, czytaj pałowałeś bo jesteś spóźniony i nie chcesz tracić czasu czekając w aucie na chłodzenie turbo, ułatwia życie. Wiem to z doświadczenia i polecam HKSa !

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MDsuperstar napisał:

maksymalnie w HKS type 0 bodajże 59 minut :D

 

sprawdzę dziś i dam Ci znać

 

 

ja mam ustawiony na 1 minutę

W HKS type 0 można ustawić 2 czasy odliczania , dowolnie od 1 sekundy do max 10 minut
 

 

20 godzin temu, abrams napisał:

Witam, Koledzy mam pytanie o Turbo Timer. Wieczorem normalnie pracował, wyłączył auto, rano natomiast po przekręceniu kluczyka w stacyjce nawet się nie zaświecił, przestał działać. Ktoś, coś ??? Z góry dziękuję.:D

Jaki model masz ? , może po prostu wyłączy się

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kowal napisał:

W HKS type 0

 

Potwierdzam mam taki u siebie sam go montowałem :)

Dokładnie ma dwa czasy i do 10 min max. Tylko musisz pamiętać filipk93    ze po opuszczeniu ręcznego TT wyłączy silnik i musisz od nowa go odpalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...