Jump to content

22 stycznia - trening TJS Tor Kielce

Recommended Posts

Cześć.Zapraszam na pierwszy w tym roku trening TJS,który odbędzie się w poniedziałek 22 stycznia na Torze Kielce w Miedzianej Górze.  
Startujemy jak zawsze odprawą o godz 9.45 i jeździmy od 10-15. 
Wpisowe 250 zł auto (mogą jeździć 2 osoby na zmianę). 
Zawsze staramy się aby było dużo jazdy i nauki,będą techniczne trasy i odcinek leśny dla chętnych.  
Zostało kilka wolnych miejsc.Szykujcie wozy i widzimy się niebawem. 
Pisać PW jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do nas. 
Więcej info pod tel.793633444 i tutaj na bieżąco : https://web.facebook.com/tjskielce/?ref=bookmarks

Zapraszam :)

też zapisany, będzie pierwszy raz na Kielcach, ciekawe czy uda się nie rozbić samochodu znowu :D

Edited by mly96

Trening super, byłem pierwszy raz i jeszcze kiedyś Was odwiedzę! Wolnossak daje radę, dał się bardziej poznać w naturalnym otoczeniu. Dzięki. :)

Bywałem parę raz na dniach otwartych na Słomczynie, ale do TJS nie ma startu. Całkiem inna organizacja. Na Słomczynie od 10 do 15 przejeździłem 50min, reszta to czekanie w kolejce, na TJS od 10 do 15 z przerwą obiadową przejeździłem około 3 godziny i to zjeżdżając dość często. Żadnego czekania w kolejkach, po zjechaniu z toru od razu można było na niego wjechać i jeździć dalej. Oprócz tego wydaje mi się, że kierowcy bardziej ogarnięci, myślą, nie stwarzają niebezpiecznych sytuacji, może poza jednym czy dwoma kierowcami evo, które jak już podjechały bliżej to trzymały się tak blisko, że gdyby mnie obróciło to ciężko by mieli we mnie nie wjechać. 

• Upvote 1

Najbardziej zależy nam na dużej ilości przejechanych kilometrów. 

Sam wiele imprez w życiu odwiedziłem. I z cateringami, nagrodami, wszystko super hiper zaebiście tylko jednej rzeczy (najważniejszej) zwykle brakowało - dużo jazdy i nauki,bez pocenia się w kolejce.

Rekordzista w ciągu 10 lat treningów TJS zrobił na torze Kielce podczas jednego TJS..... 320 km /Oesowych. Jakim autem ? Subaru Impreza :D

Wyjatkowy egzemplarz,nie do zabicia :yahoo: 

• Upvote 1