Skocz do zawartości

22 stycznia - trening TJS Tor Kielce


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Zapraszam na pierwszy w tym roku trening TJS,który odbędzie się w poniedziałek 22 stycznia na Torze Kielce w Miedzianej Górze.  
Startujemy jak zawsze odprawą o godz 9.45 i jeździmy od 10-15. 
Wpisowe 250 zł auto (mogą jeździć 2 osoby na zmianę). 
Zawsze staramy się aby było dużo jazdy i nauki,będą techniczne trasy i odcinek leśny dla chętnych.  
Zostało kilka wolnych miejsc.Szykujcie wozy i widzimy się niebawem. 
Pisać PW jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do nas. 
Więcej info pod tel.793633444 i tutaj na bieżąco : https://web.facebook.com/tjskielce/?ref=bookmarks

Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywałem parę raz na dniach otwartych na Słomczynie, ale do TJS nie ma startu. Całkiem inna organizacja. Na Słomczynie od 10 do 15 przejeździłem 50min, reszta to czekanie w kolejce, na TJS od 10 do 15 z przerwą obiadową przejeździłem około 3 godziny i to zjeżdżając dość często. Żadnego czekania w kolejkach, po zjechaniu z toru od razu można było na niego wjechać i jeździć dalej. Oprócz tego wydaje mi się, że kierowcy bardziej ogarnięci, myślą, nie stwarzają niebezpiecznych sytuacji, może poza jednym czy dwoma kierowcami evo, które jak już podjechały bliżej to trzymały się tak blisko, że gdyby mnie obróciło to ciężko by mieli we mnie nie wjechać. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zależy nam na dużej ilości przejechanych kilometrów. 

Sam wiele imprez w życiu odwiedziłem. I z cateringami, nagrodami, wszystko super hiper zaebiście tylko jednej rzeczy (najważniejszej) zwykle brakowało - dużo jazdy i nauki,bez pocenia się w kolejce.

 

Rekordzista w ciągu 10 lat treningów TJS zrobił na torze Kielce podczas jednego TJS..... 320 km /Oesowych. Jakim autem ? Subaru Impreza :D

Wyjatkowy egzemplarz,nie do zabicia :yahoo: 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...