Jump to content

Czy właśnie dlatego wybrała

crimson111

Recommended Posts

• Ojciec Założyciel

Temat został już poruszony :

Natomiast jeżeli temat lesbijek tak bardzo Pana fascynuje że wkleja to Pan po kilka razy, to polecam Google - tam zapewne będzie więcej informacji.

Powyższe niezależnie od "aktualności" całej sprawy - dotyczy działania marketingowego Subaru of USA sprzed ... 20 lat :)

Uzupełniając - nie wiem czy, a jeżeli tak, to dlaczego Pański wątek został usunięty. Ale w Regulaminie znajdujemy następujący zapis :

§3. Umieszczanie treści
1.    Na Forum możemy rozmawiać o wszystkim pod warunkiem przestrzegania Regulaminu, zachowania kultury wypowiedzi oraz poszanowania obowiązującego prawa.
2.    Zanim założysz nowy wątek upewnij się, czy na Forum nie ma już podobnego tematu

Ponadto pytanie "czy dlatego kupiłaś / kupiłeś "   ( niezależnie od oceny kultury takiego pytania) jest z definicji nielogiczne w drugim jego członie.

Informacyjnie - nie interesuje nas ( jako SIP ) ani orientacja seksualna ani polityczna Klientów / Forumowiczów itd. itd.

Pozdrowienia

Edited by Dyrekcja
  • Like 1
  • Haha 1

Przepraszam, wysłało mi się przez skrót klawiaturowy zanim skończyłem pisać. Stąd drugi wątek. Nie miałem w zamyśle nikogo obrażać

Bardzo proszę o usunięcie tego wątku - ze względu na problem techniczny, zamiast "ś" wysłał mi się wątek z treścią archiwalnego.

4 godziny temu, arkadius 73 napisał:

czyżbym był lesbijką - może gejem ? muszę sprzedać suba ,bo sąsiedzi się dowiedzą , hehe :facepalm:

Gorzej jak Żona pozna nową orientację ☺️

Taki dowcip jest o facecie u doktora: ...panie doktorze jestem lesbijką.

- Jak to jest pan lesbijką, co pan opowiada?

- No tak. Otacza mnie tylu wspaniałych mężczyzn a ja wciąż o babach myślę.