Skocz do zawartości

dziwne stuki ( nie panewka ) Forester SG '03


tonyww44

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, 

Auto forester 2003r. benzyna 2.0 xt

zwracam się do Was, ponieważ mam problem ze zdiagnozowaniem problemu, mój mechanik z resztą również.

Pewnego słonecznego dnia chcąc wyjechać z garażu wrzuciłem wsteczny bieg i próbowałem cofnąć, jednak auto miało hm tak jakby ciężko, dałem troszkę więcej gazu, coś jakby przeskoczyło i normalnie wycofałem. Od tego czasu słyszę takie dziwne stuki i szum gdzieś z przodu auta , wydaje mi się, że okolice skrzyni. Auto trafiło na podnośnik, zdiagnozowano łożysko w kole oraz wał poszedł do regeneracji, bo rzekomo po zdjęciu wału nie było tego dźwięku. Odebrałem samochód, jednak objaw dalej występował. Jeździłem tak chwilę (ok 50 km) i znowu musiałem wycofać, podobna sytuacja jak poprzednio, przeskoczyło i szumi i stuka teraz jeszcze mocniej. Dodam, że sytuacja występuje tylko podczas jazdy ( bez znaczenia, czy na wprost, czy przy skręconych kołach ) myślałem, że może to wisko ale skręcam koła na full jadę w jędną, w drugą auto jedzie normalnie. Czy ktoś miał taki problem i wie co może być przyczyną? Szukam pomocy, ponieważ nie chcę znowu się wplątać w koszta tak jak z wałem i łożyskiem co kosztowało mnie 550 zł i nie udowodnię, że było zrobione bez powodu. Oprócz niepokojących dźwięków auto jedzie normalnie i nic się z nim nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...