Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2018


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, respect napisał:

A Robert nieraz na b. szybkich asfaltowych spadaniach był  od Ogiera szybszy - wtedy w VW.

A to już zasługa Roberta ..... wystarczy testy asfaltowe pooglądać :) Chyba nikt tak nie jeździł :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zawa napisał:

Dla mnie tylko www.plus.wrc.com  ALL LIVE działa świetnie już drugi dzień przed ekranem siedze.

 

Ja jestem zakochany.Dla mnie najlepsze ze drugi rajd rozgrywa sie za kulisami.To ze teraz jesteś na strefie regrupingu i ze oglądamy to wszystko od kuchni juz nie mówiąc ze po odcinku na dojazdowke tez ich śledzą i wyłapują co ciekawsze momenty.Dla mnie rewelacaja.Warte każde pieniądze do tego stopnia ze po raz pierwszy od 7 lat nie pojechałem na Szwecję i oglądam na smart TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, carfit napisał:

A to już zasługa Roberta ..... wystarczy testy asfaltowe pooglądać :) Chyba nikt tak nie jeździł :)

 

Te testy to juz klasyka.nikt tak nigdy nie szedł po kawałku asfaltu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam to był właśnie ten oes , gdzie go wygrał , z prawie minutową przewagą na Ogier ....

Do dziś nie zapomnę testów przed rajdem Alzacji , aż się łezka w oku kręci :(3a601697cd33abfcad7415ca73d6574c.jpg
36156ae75444f541a84f392ba3bd6f23.jpg

To było najszybsze 15km w moim życiu !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Evans przyjechał na drugi dzień , i nie mógł uwierzyć że dostaje 1sek/km ..... a testowali na tym samym odcinku ...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sie uszczelki odksztaucily i pożogi pokrzywily dlatego musieli taśma kleić :D

W tym sporcie jest chyba inna estetyka ;) 

O ukruszonej szybkie nie wspomnę i to jak na pierwszy rzut oka.Nawet nie chce myślec co dalej ale jezeli pod maska było podobnie to sie nie dziwie czemu to a uto miało tyle problemów :rolleyes:

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, turdziGT napisał:

Aż sie uszczelki odksztaucily i pożogi pokrzywily dlatego musieli taśma kleić :D

 

Maciek Sz. chyba wtedy wkleił posta na FB że pobili rekord , 470 km ( czy coś koło tego ) na testach , nikt podobno tego nie zrobił w dziejach M-Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, turdziGT napisał:

Aż sie uszczelki odksztaucily i pożogi pokrzywily dlatego musieli taśma kleić :D

W tym sporcie jest chyba inna estetyka ;) 

 

 

Świnia ma jechać!!! 

 

Mozesz zbudować najpiękniejsze auto ale... z czasem dostaje bardzo w tyłek i generalnie ma jechać, nie wyglądać. ;)

1 minutę temu, carfit napisał:

 

Maciek Sz. chyba wtedy wkleił posta na FB że pobili rekord , 470 km ( czy coś koło tego ) na testach , nikt podobno tego nie zrobił w dziejach M-Sport.

 

 

Cyborg i tyle!! 

40 minut temu, carfit napisał:

O ile dobrze pamietam to był właśnie ten oes , gdzie go wygrał , z prawie minutową przewagą na Ogier ....

Do dziś nie zapomnę testów przed rajdem Alzacji , aż się łezka w oku kręci :(3a601697cd33abfcad7415ca73d6574c.jpg
36156ae75444f541a84f392ba3bd6f23.jpg

To było najszybsze 15km w moim życiu !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Evans przyjechał na drugi dzień , i nie mógł uwierzyć że dostaje 1sek/km ..... a testowali na tym samym odcinku ...

 

 

Tego to Ci zazdroszczę jak cholera.... albo bardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogier chyba nie jedzie Power Stage? stoi na dojazdówce przed startem

 

A to cwaniaczek jednak jedzie dostanie kare za spóźnienie pewnie straci 10 miejsce w generalce i 1  pewny punkt ,  ale teraz o 3 punkty moze  walczyc na PS.

 

Edytowane przez zawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słucham wypowiedzi Sunninena to nic innego nie można powiedzieć jak materiał na przyszłego mistrza.3 rajd w WRC 8 miejsce i najlepszy z Fordow ale chłopak niezadowony.Motyeacja godna podziwu i naśladowania! 

Jedziemy Lappi vs Paddon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ogier 2 na Power Stage i zgarnia 2 punkty + 1 za 10 miejsce.
 
 

4pkt. + 1 za 10m :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, carfit napisał:


4pkt. + 1 za 10m :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Fakt zapomniałem że w zeszłym roku zmieniła sie zasada punktowania PS, wiec jeszcze bardziej opłaciła sie zagrywka ze spóznieniem !!

Edytowane przez zawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt zapomniałem że w zeszłym roku zmieniła sie zasada punktowania PS, wiec jeszcze bardziej opłaciła sie zagrywka ze spóznieniem !!
To powinien być pierwszy i ostatni raz z takim numerem. Włodarze WRC pewno zdrowo się wk....li. Nie po to robią All Live, relacje, cuda wianki, żeby taki cyrk się odbywał. Prosta zasada - na PS punktują tylko ci, którzy nie spóźnią się na odcinek. Aż dziw bierz, że do tej pory nikt nie skorzystał z takiej luki w przepisach. A może to kwestia charakteru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...