Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2018


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem przed Monte wykupiłem sobie "WRC+ All live."

Ponoć ma być transmisja na żywo/materiały z rajdu non-stop w czasie jego trwania.

I tak nie będę miał czasu non stop śledzić, ale ciekaw jestem co im z tego wyjdzie. Zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo zaczął się rajd dla załogi Bryan Buffier / Jerome Degout dziś rano mieli wypadek na rekonesansie w którym ucierpiał pilot ma złamany obojczyk, na prawym fotelu dosłownie w ostatniej chwili zastąpił go Xavier Panseri.

Wczoraj na zapoznaniu Brayan jezdził Subarakiem 1:18sek

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bosman napisał:

Tymczasem przed Monte wykupiłem sobie "WRC+ All live."

Ponoć ma być transmisja na żywo/materiały z rajdu non-stop w czasie jego trwania.

I tak nie będę miał czasu non stop śledzić, ale ciekaw jestem co im z tego wyjdzie. Zapowiada się ciekawie.

Ja tez jestem ciekaw co to bedzie.

Godzinę temu, zawa napisał:

Słabo zaczął się rajd dla załogi Bryan Buffier / Jerome Degout dziś rano mieli wypadek na rekonesansie w którym ucierpiał pilot ma złamany obojczyk, na prawym fotelu dosłownie w ostatniej chwili zastąpił go Xavier Panseri.

Wczoraj na zapoznaniu Brayan jezdził Subarakiem 1:18sek

  

Ktos sie moze śmiać ale wyglada to komicznie kierowcy citroena w Subaru.hyandai przynajmniej znaczki pozaklejal w BMW :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale się zapowiada.

Czuję, że w skali sezonu walczyć będą Ogier z Neuvillem oraz Tanakiem (jeśli Toyka poprawi niezawodność) i może Mikkelsen.

Tanak rzeczywiście wydaje się, że poukładał sobie wszystkie klocki. Szybkość miał zawsze, psychę i regularność bardzo wzmocnił, no i nie ma powodu by w teamie faworyzowano innego kierowcę.

 

Lappi, Evans i Breen to chyba jeszcze nie, a Latvala, Meeke i Sordo to chyba już nie :-)

JML i Kris pewnie błysną w kilku rajdach, ale w skali całego sezonu jakoś straciłem w nich wiarę. Żaden z nich nigdy nie był wystarczająco regularny, ale oby nas zaskoczyli in plus w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zoczaczymy co to All Live jest warte 

No to jedziemy :) 

Ogier juz sie kręcił

Wow juz drama jakich Hyundai w rowie Tanak ledwo na tym samym zakręcie co Ogier się obracał.Bedą tam mega kłopoty.

To Neuville w rowie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz dramaty przyznam szczerze ze troche bezsensie taki odcinek dawać na początek rajdu.

1 minutę temu, szubaru napisał:

Ogier wygrywa pierwszy os pomimo drobnej przygody z przewagą 20s, brawo !

Lappi P3 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...