Jump to content

Rajdowe dyskusje - sezon 2018

Recommended Posts

Fakty są takie, że z marszu tylko Maciek Szczepaniak jest gotowy na trasy WRC. Jest "na bieżąco", ma notatki i wie jak szybko podróżować po tych oesach. Kajto nie bardzo ma czas na zbieranie doświadczenia i zaczynanie od pustej kartki. Jeśli jest ktoś taki jak Maciek to wiadomo, że warto współpracować.

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ostatnio zakończył się 37. Rajd Podlaski czyli 1 eliminacja Szuter Cup'u 2018. Dla mnie to był pierwszy rajd w pełnoprawnym samochodzie rajdowym. Miałem to szczęście poprowadzić Imprezę N12 z kłową sk

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na rajdzie forumowiczów  Pojechaliśmy najszybciej, chociaż beczek w tym sprzęcie jeszcze się muszę nauczyć, najlepiej wychodziły na zapoznaniu Będziemy na Świdnicki

Komentarz z onetu. Chyba, nie zdajesz sobie sprawy,ze pol roku nie jezdzenia plus swiadomosc,ze jak jebniesz to masz po sezonie zwalnia Cie wlasnie o te dziesietne, na km/oesowym, ktore Kajto traci do

Posted Images

Tylko Kajto nie może jechać tak jak w ostatnich latach. Tu już musi pokazać kunszt, a nie zbierać punkty.

Wiem, że potrafi.

Godzinę temu, Kukson napisał:

A przypadkiem Maciek nie ma startować z Ptaszkiem w ERC?

Miał. Ale w tej sytuacji sensownym wydaje się:

W dniu 4.03.2018 o 21:42, marcin_kielce napisał:

Myślę, że będzie mała roszada :) z Ptaszkowym zespołem ;)

2 godziny temu, Adi napisał:

Tylko Kajto nie może jechać tak jak w ostatnich latach. Tu już musi pokazać kunszt, a nie zbierać punkty.

Wiem, że potrafi.

zapomnij , to nie Robcio :) w WRC2 jak będzie w dobrze obstawianych rajdach to w granicach 5 miejsca będzie mega sukces .

12 minut temu, carfit napisał:

zapomnij , to nie Robcio :) w WRC2 jak będzie w dobrze obstawianych rajdach to w granicach 5 miejsca będzie mega sukces .

Chciałbym się z tym nie zgodzić. Ale niestety masz rację. Mimo wszystko trzymam kciuki za Kajta. Przede wszystkim,  żeby budżet ogarnął. Roberta jednak nie przebije. Kajto jest kierowcą kompletnym, ale brak mu tego błysku, który miał Robert. 

• Upvote 1
5 godzin temu, carfit napisał:

Oczywiście, to inna liga, nie wygra wszystkich eliminacji , no może prawie...gdyby nie ten Ketoma. Ale w czymś tam podium machnie, może nawet pierwsze.

To, to że nie Robcio, nie mam najmniejszych złudzeń. Kajtoto dobry "ziemski" kierowca, ale nie "galaktyczny" jak niestety w nie tym sporcie i nie na tym miejscu, obecnie jeżdżący Robert. 

Tymczasem w Meksyku..... właśnie zaczyna się shakedown.

Liczę znowu na wielkie emocje...

W Monte były emocje, bo to Monte, w Szwecji były emocje, bo to Szwecja, a Meksyk może jest mniej kultowy, ale za to wraca Loeb.

Pewnie już na shakedownie będzie co nieco wiadomo, czy się wjeździł w nowe WRC

Zaraz jedziemy. all Live jak na razie B)

odnosnie Seba Loeba to mysle ze nie ma co sie nastawiał na super wynik.Za duzo nowości i za długa przerwa.Mysle ze większe szanse miał by na asfalcie.

Nie zapomniał czym to sie je :) ale pamietajmy ze ma czysta drogę .Moze zrobic niespodziankę jak sie wjeździ.

Nie zmartwiłbym się, jakby 2 Cytryny były na podium....kolejność dowolna ;-) 

Brawa dla wielkiego mistrza!!

To prawda.Ja biorę troche poprawkę na pozycje ale po takiej przerwie wsiadł i dalej w czubie.Powrot jak na mistrza przystało.

Wrzucę wam jak wygląda studio w All Live na serwisie.Dla mnie genialnie.

Tu naprawa Evansa

Byłem sceptycznie nastawiony do powrotu Loeb'a po tylu latach, no ale to co on wyprawia to się w głowie nie mieści....

Poprawkę trzeba tylko wziąść na to, że chłop jednak cały czas czymś jeździł ;)