Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2018


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Kajto jedzie genialnie, ponad moje oczekiwania, i z pewnością dzisiaj się mocno pozytywnie zdziwiłem. Pokazuje to też jak ważne jest "bycie w cyklu" i znajomość rajdów. Proszę, nowy rajd dla wszystkich i już wygląda to inaczej.

 

Swoją drogą ktoś mi powie kto to jest Ingram Chris ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jumpman napisał:

Kajto jedzie genialnie, ponad moje oczekiwania, i z pewnością dzisiaj się mocno pozytywnie zdziwiłem. Pokazuje to też jak ważne jest "bycie w cyklu" i znajomość rajdów. Proszę, nowy rajd dla wszystkich i już wygląda to inaczej.

 

Swoją drogą ktoś mi powie kto to jest Ingram Chris ?

od kilku lat regularnie startuje w ERC, w WRC to chyba debiut 

 

A Tanak już chyba jutro ( mało km oesowych ) na luzie dowiezie zwycięstwo

4 minuty temu, Kukson napisał:

Kajto znowu problemy ze wspomaganiem.

 

Oby nie, bo w poprzedniej pętli ten odcinek pozamiatał

Ten Kopecky to ma taki efekt Jojo, co spadnie daleko to zaraz wraca na prowadzenie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, na to nie stawiam. Tanak taktyk :)

Ci malkontenci, do których się zaliczam, są zadowoleni z jazdy Kajta. O to właśnie chodziło. Narzekając na jego słaba dyspozycję w poprzednich rajdach, przywołalismy prawdziwą formę :)

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy nieznany  rajd wyrównał szanse.Kojto jedzie jak na mistrza ERC przystało.Miejmy będzie że zostanie to dostrzezone.

Reszta co z Therry ma niezłego farta ale to też potrzebne.Oby tylko Tanak dowiódł wynik i będzie mega końcówka sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ja tez nie lubię takich rajdów ale trzeba przyznać ze WRC przede wszystkim powinno byc różnorodne i dlatego mysle ze tez powinny byc takie rajdy bo wymagają zupełnie innego podejścia a przeciez o to chodzi tez w zdobyciu mistrza.Wygrywa ten kierowca ktory jest dobry na kazdym typie nawierzchni i rajdach o rożnej charakterystyce.

I tu mogę śmiało powiedzieć ze Turcja jest pewnym zaskoczeniem bo prowadzi kierowca którego bym nie posądzał o oszczędzanie auta i chłodna głowę ale widac Tanak jest jak Colin.Kiedys tez ludzie nie przypuszczali ze Colin mogl by wygrać Safari a był świetny w tymradzie.

Drugim zaskoczeniem jest Toyota bo spodziewałem sie ze pierwsze padną jak muchy a tym czasem jadą bez zająknięcia wszystkie.Najwazniejsze jest to zeby Tanak dojechał i jestem przekonany ze pozamiata chłopaków w reszcze rajdów.

 

Z drugiej strony trzeba zdjąć czapki z głów dla Thierriego i zwłaszcza Ogiera ktory po naprawie i zdrutowaniu auta jeszcze wygrał odcinek.Ale ci goście musza mieć kondycję.Kiedys  za dawnych lat tez wymieniłem sam sprzężony i amortyzatory i wiem ile z tym sie trzeba urobić i jak to jest wymagające fizycznie a weź tu zrób to w 40 stopniowym upale w kilkanaście minut a zaraz po tym wsiądź do auta i jedz swoje.Szacun.

 

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz.Czemu na takich rajdach oni nie woza ze sobą zapasowego wahacza i Górnego mocowania amortyzatora ? To w sumie nie wiele wazy a zazwyczaj kreska pierwsze a niestety na pasach daleko sie nie zajedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy panowie.

Do PS będzie dziś spokojnie bo każdy będzie oszczędzać opony a potem będzie mega walka na PS między Therrym a Sebem.Male szanse żeby Tanak się w to włączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czysta prędkością Kaj to wygrał ten rajd w WRC2 ale 4 na koniec też przyzwoicie wygląda.

Tymczasem w klasyfikacji :

Therry 177 punktów 

Ott 164 

Seb 154 

Pięknie się to pogadalo i do tego jeszcze toyota tu pozamiatala gdzie nikt się tego nie spodziewał :)

Zobaczycie Ott ich dojedzie teraz na koniec sezonu czysta prędkością:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gumas_72 napisał:

szkoda, że go nie pokazano w transmisji :czerwona:

bo jeździ nie na tych oponach co trzeba ;)

2 godziny temu, turdziGT napisał:

No czysta prędkością Kaj to wygrał ten rajd w WRC2 ale 4 na koniec też przyzwoicie wygląda.

Tymczasem w klasyfikacji :

Therry 177 punktów 

Ott 164 

Seb 154 

Pięknie się to pogadalo i do tego jeszcze toyota tu pozamiatala gdzie nikt się tego nie spodziewał :)

Zobaczycie Ott ich dojedzie teraz na koniec sezonu czysta prędkością:)

gdy po Finlandii pisałem, że Ott ma szanse na mistrza, to były głosy że to niewykonalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...