Skocz do zawartości

karta SD z navi


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dotarł do mnie dzisiaj sprowadzany OBK z USA a ponieważ pogięty lekko to chciałem się choć trochę w środku pobawić..

po 15 minutach mogę powiedzieć że 

radio - częstotliwości nieparzyste

jednostki - bez problemu zmienione spalanie na l/km oraz przebieg w km

pewnie tez prędkość będzie się w km wyświetlała..

 

Ale to przy okazji..

Chciałem jednak odpalić navi ale niestety okazało się że ktoś zakosił kartę microsd z mapami..

I teraz pytanko. Czy jest ktoś w stanie udostępnić mi na chwilkę taka kartę by sprawdzić czy w ogóle to działa ?

Czy tez pisać do Subaru w Stanach licząc że udostępnią mi coś do ściągnięcia...

 

Być może ktoś ma również nowszą wersję oprogramowania do stacji multimedialnej. Wydaje mi się że robione są w jednej fabryce wiec soft w teorii powinien pasować.

 

OBK 3.6 MY 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aflinta napisał:

USA Ci nie pomoże, chyba że potrzebujesz map Ameryki północnej :)

Trudno powiedzieć,

Być może mając kartę z Ameryki północnej mogę wgrac na kartę dodatkowo mapy Europy

chyba i tutaj i tutaj są stosowane mapy Here.

 

Dlatego poszukuje kogoś kto udostępniłby mi na chwilkę swoją kartę SD tak bym sprawdził czy działa.

Jeśli działa mogę ją pewnie gdzieś nabyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piskoor napisał:

Dotarł do mnie dzisiaj sprowadzany OBK z USA a ponieważ pogięty lekko to chciałem się choć trochę w środku pobawić..

po 15 minutach mogę powiedzieć że 

radio - częstotliwości nieparzyste

jednostki - bez problemu zmienione spalanie na l/km oraz przebieg w km

pewnie tez prędkość będzie się w km wyświetlała..

To jeszcze napisz, jak w 15 minut zmienić jednostki. No chyba, że w najnowszym w końcu można to zrobić z poziomu ustawień użytkownika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze napisz, jak w 15 minut zmienić jednostki. No chyba, że w najnowszym w końcu można to zrobić z poziomu ustawień użytkownika...
Banał. Zmiana następuje za pomocą przycisków przy kierownicy. Szkoda że nie dodali zmiany wyświetlania temperatury. Radio można przeboleć, łapie połowę stacji.

A przy okazji. Średnie spalanie 3.6 H6 z przebiegu 35tys km zapisane jest jako 10.7 l.. Całkiem nieźle


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich poszukiwaniach udało mi się wreszcie dotrzeć do człowieka, który sprzedał mi kartę SD do nawigacji z mapami całej EU i jeszcze paroma innymi krajami. Generalnie jest tak, że karta SD kupiona w salonie (czyli do europejskich wersji) nie zadziała w aucie z USA. Dostałem kartę USA z mapami EU. Nie wiem czy jest to tylko kwestia wgrania na kartę USA map EU czy trzeba coś z tym więcej robić ale u mnie działa:)

Nie będę tu wklejał linków do ogłoszeń bo zaraz będą nieaktualne. Podam nr telefonu mailem jak ktoś będzie zainteresowany - piotr_jarecki@poczta.onet.pl 

I najważniejsze - cena jest baaardzo atrakcyjna w stosunku do ceny ASO:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...