Skocz do zawartości

Woda w kabinie Levo


Stalot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Właśnie wczoraj odkryłem wodę, i to bardzo sporo, pod dywanikami od strony pasażera z przodu i z tylu po prawej stronie. Szczerze mówiąc wręcz jezioro! Sądząc po lekkim smrodzie, woda musiała się tam zbierać sporo czasu:-( Do tego samochód był profesjonalnie wygłuszany półtora roku temu, więc przesiąknął nie tylko ''oryginalny'' dywanik, ale i 3 dodatkowe warstwy różnej gąbki+maty. Wszystko zerwałem i się suszy. Miałem nadzieję że to może dziecko wylało więcej wody latem niż przypuszczałem (bo tak faktycznie się stało), no ale niestety po podróży do pracy w deszczowy dzień widzę.... że woda znowu się zbiera. W związku z tym co teraz? Czy ma ktoś pojęcie o wszystkich dostępnych miejscach odpływowych w Levorgu, żeby spróbować to przepchać??? A może cos spaprali przy wygłuszaniu??? Z drugiej strony chyba mało prawdopodobne bo lewa strona auta jest sucha...

 

Dzięki za wszelkie wskazowki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Stalot napisał:

A może cos spaprali przy wygłuszaniu???

 

jeśli przed wygłuszaniem nic się nie działo to w pierwszej kolejności tutaj szukałbym przyczyny. Sprawdzić co było przez nich rozbierane to położenia mat i którędy może dostawać się woda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej po wygłuszeniu, bo je robilem półtora roku temu, myslę że max. mógł być zalany pół roku. Przez 1,5 roku to by już chyba zgnił, a smród mógłby być nie do wytrzymania (tak mi się wydaje). Po wysyszeniu wygląda na dole spoko, ale...czy wie ktoś ile otworów odprowadzających powinno być w drzwiach przednich i tylnych? Są jeszcze jakieś w budzie? Ja na razie zidentyfikowałem po 2 w drzwiach i ''przeczyściłem'' odkurzaczem, ale głupio by było teraz znowu zakrywać jeśli okaże się że to gdzieś cieknie z jeszcze innego otworu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kluczowe pytanie czy wyjmowali tylne lampy ? Często po takim zabiegi nie ma uszczelki, oraz czy wygłuszali bagażnik i wnękę koła zapasowego?

Woda również może dostawać się z przedniej szyby jeżeli się klej rozszczelnia lub jak obstawiasz z drzwi gdy robili korekty wygłuszeń nie założyli poprawnie ekranu z folii i nie musi to być woda deszczowa /możliwe są jeszcze skropliny z powietrza/.

Sprawdź czy suchy bagażnik, jeżeli tak to przyczyna najbardziej prawdopodobna to drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...