Skocz do zawartości

Wasz wymarzony samochód


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może lepiej żebym nie pisał jakie auta bym chciał mieć, to dłuuuuuga lista, jest ich masa. Oczywiście bardzo chcę mieć STi - to tak bardziej w zasięgu ręki za kilka lat (miejmy nadzieję), a inne - kto wie. :mrgreen:

 

Jak mi się będzie nudziło, to napiszę. Ale i tak nie uda mi się wymienić wszystkich aut, które mnie fascynują. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Exelero wyjdzie taniej od Veyrona ?" :shock:

 

Od kiedy ? Wydawało mi się, że sprawienie sobie oryginalnego Exelero było by zajęciem trudnym i strasznie chłonnym finansowo :roll:

 

 

Przemeq :!: Wydało się cfaniaku :twisted: Jednak masz zegary zwrócone w stronę pasażera, skoro twierdzisz, że one są dla tego co siedzi po lewej, a co więcej masz nie byle jaki kawirszpan. Nie zegary JDM, a całą deskę rozdzielczą z oprzyrządowaniem (z wyjątkiem wspomnianych zegarów) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq :!: Wydało się cfaniaku :twisted: Jednak masz zegary zwrócone w stronę pasażera, skoro twierdzisz, że one są dla tego co siedzi po lewej, a co więcej masz nie byle jaki kawirszpan. Nie zegary JDM, a całą deskę rozdzielczą z oprzyrządowaniem (z wyjątkiem wspomnianych zegarów) :mrgreen:

 

Tak właśnie jest. To jest dopiero kawiorszpan jeździć z fajerą po prawej, no nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział, w Stanach są tacy zapaleńcy którzy chcą być do tego stopnia JDM, że przekladają kierownice w US specach na prawą strone :shock:

 

A w Polsce mamy Przemqa.

 

 

P.S. Przyuważ, Przemeq, że zdjęcie w podpisie, dałeś odwrócone "na lewą stronę". Weź to popraw !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie w Polsce, tylko w Niemczech :) Historia była taka. Pojechaliśmy z kumplem, który chciał kupić uzywanego TIR'a. Koleś, który sprzedawał, miał to Porsche od dwóch dni. Zobaczyl, że jesteśmy Subarakiem, uśmiechnął się i zaproponował jazde :) Kurde samochód pocisk, jak potem wsiadłem do Subaryny to myślałem, że coś z nią nie tak, za wolna :)

Wtedy pierwszy raz w życiu jechałem ponad 300 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...