Skocz do zawartości

Wasz wymarzony samochód


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Tak siedzę sobie i myslę (tak serio ;-) ), no i miedyz innymi się zastanowiłem jaki byłby idealny samochód dla mnie. No i miedzy innymi stwierdzam że marzyłoby mi się takie auto które byłoby Subaru, miało osiągi i prowadzenie WRX-STI, ale wygląd jakiegoś łądnego Coupe np. jak Misiek Eclipse.. hmm może kiedyś moje marzenia się zpełnia i cos takiego będzie dla mnie dostepne.

 

A jakie są wasze koncepcje? Co was by uszczęśliwiło? Połączenia jakich cech?

 

Może to głupie - jetsem chory i łeb mnie boli więc jakby to było bez sensu to mnie pewnie moderator wykasuje ;-)

 

Azrael - jak zwykle ciekawski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co powiesz o Porsche 911 Turbo - ładne coupe i jeszcze lepsze osiągi i prowadzenie ... tylko cena :(

 

 

911 Turbo ma jednak zupełnie inna charakterystykę niz Impreza i nie ma takich mozliwosci poruszania się po dziurawych polskich drogach jak juz pisała Dyrekcja w innym wątku.

No i cena ... :-(

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru XT z roku '87. Troche odmlodzic i byloby autko dla Azraela!

 

(patrz dolaczone zdjecie)

 

 

Albo zdecydowanie ladniejsze Subaru SVX?

Silnik 6.cyl. ;

230KM ;

0-100km/h - 7.3sek. ;

Vmax - 228km/h

 

 

Och, jakbym chcial, zeby je wprowadzili w odrestaurowanej wersji :roll: :roll: . Postaram sie chyba zalatwic to cacko na osiemnastke :twisted:

 

Pozdrawiam i ogladam ponizsze zdjecia,

ThanJu

 

 

 

P.S. To pierwsze zdjecie to XT, pozostale trzy to piekniutkie SVX. Jakybscie chcieli ich wiecej to tu jest fajna stronka: http://www.subarusvx.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To strasznie wielkie Coupe. Ale gdyby zbudowali coś w tej stylistyce (tylko nowocześniejszej) na bazie Imprezy to byłoby cudo, no i mozna by jeszcze obniżyć mase i środek ciężkości :-)

 

A co do załatwiania na 18tke dla Ciebie to załatwić to musisz z Seniorem ;-)

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? dzisiaj na ulicy grzegorzeckiej w krakowie widzialem piekne, nowiutkie czarne porshe cayenne 8) i poprostu stanalem jak wryty :shock: :shock::shock::shock: . auto jest piekne zwlaszcza iz wcale mi sie nie podobalo na zdjeciach...... nawiazujac do tematu glownego postu chcialbym miec oczywiscie impreze sti a dugie auto to wlasnie cayenne, tak dla urozmaicenia :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arzael: ja napisze tak. Moje wymarzone autko jest tylko u mnie w glowie. Jak znajde sponsora na zrobienie tego co chcialbym zrobic z Bejbe to wtedy powstanie to wymarzone :twisted:

 

BTW czy jest jakis sponsor na forum ? :wink:

 

Legenda:

Sponsor - tutaj postac z bajki, ktora istnieje tylko w wyobrazni :wink:

Bejbe - moj mobilek - tak nazywam to malenstwo bo jest moja miloscia zycia (teraz zapewne kilka postaci mnie skarci) :wink: :D

BTW - "przy okazji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bejbe

 

 

A jakiej marki jest Bejbe? ;-)

 

 

Ja jakbym miał dowolne ilości kasy na rózne rzeźby to np. bym sobie zrobił czteronapędowego Hyundaia Coupe II gen Turbo ;-) Nie wiem jakby sie to prowadziło i czy nie trzeba by było po prostu wymienić budy w jakims GSX czy coś, ale strasznie mi się podoba pomysł :-) Ehh marzyciel ze mnie Porschaki, tuning ekstremalny heh...

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie spytalem. Mrukniecie oznaczalo chyba tyle co: " 230KM! Zastanow sie synu, czy ja ci pozwole, a potem przyjdz jeszcze raz!" :lol::lol:

 

Popracuj. Znam sytuacje jak jeden mlody czlowiek dostal na 18 od taty slicznego (uzywanego, ale w swietnym stanie i zadbanego) Eclipsa GSX zrobionego na 230+KM. Co prawda po 2 dzwonie zostal wsadzony w Volvo 760 - ale troche sobie poszalal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SVX ma naped na cztery, wiec jakby co, to latwiej go opanowac. A tak szczegolnie to lookam na wersje z 5-biegowym manualem. Niestety wieskzosc ma automata :(.

 

Ale ja chyba troche zle zostalem zrozumiany. SVX to nie moje ulubione autko. Byloby jedynie zajefajne na poczatek. A poza tym staralem sie znalezc cos dla Azraela, ktory marzyl o coupé Subaru :wink: .

 

Moj ulubiony samochod to.....nie, moment. Moje ulubione samochody to:

 

1. Hummer

2. De Lorean

 

 

Subaru sie nie liczy, bo to co innego :wink: . Kiedys kochalem Viper'a, ale po tym, jak pokazali model 2003, to mi sie odechcialo na to patrzec. A co do Cayenne to ma tak ohydny tylek, ze sie plakac chce (no ale to moje zdanie)

 

 

VF03U_VIPER.jpg

 

 

pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Idealny samochod?

Widzialem kiedys odcinek Simpsonow, gdzie Hommer mial okazje poprowadzic projekt wymarzonego samochodu w fabryce swojego, niedawno odkrytego, bogatego kuzyna.

Hommer zaprojektowal auto, ktore kosztowalo firme zycie. Na uroczystym pokazie oczom publicznosci i dziennikarzy ukazalo sie monstrum wyjete z marzen Hommera Simpsona.

Skrzyzowanie terenowki z camperem. Maly basen przed bagaznikiem, antena satelitarna, a na dodatkowym wyposazniu wielki grill, zestaw wedek i nadmuchany ponton.

Oczywiscie 4x4 ma sie rozumiec.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym Vipe-rze jest coś wymarzonego ( dosłownie....w nim ), mianowicie silniczek. Tyle że on mnie rajcuje w Ram-ie.

 

Than Newjork, pozdrowienia dla Tatusia. Czyżby mu rękę urwało, że nie pisze ? No to jeszcze pozdrów Mamusię i kanarka, też coś ostatnio milczą.

 

Siwy Padandonóżek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum odwiedzam w dalszym ciagu, ale troche krocej bywam, niz przedtem. :( Dlatego rzadko cokolwiek sie daje pisac. Duzo roboty robi swoje.

 

O interesujacych tematach informuje mnie moje drugie, mlodsze, udoskonalone wcielenie :wink: .

 

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam,

ThanSe (nowa forma podpisu - tez skradziona :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies przewinal sie temat SVXa. A stoi tutaj w salonie.

W holandii jest ich (wg dealera) 22 sztuki, w tym wlasnie ta:

Copy/paste adres:

--------------

http://www.autotrack.nl/owa_dima/owa/oc ... mp=&v_pre=&v_post=&v_kleur=E0FFE8&v_merk=%25&v_type=%25&p_batch=2&p_size=50&p_called_by=

--------------

http://www.autotrack.nl/owa_dima/owa/oc ... FE8&v_pre=

--------------

Zycze milego Subaru!

Maciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Thanatos ma klona od czarnej roboty i informacji, a tu człowiek paznokcie ździera o klawiaturę, wzrok niszczy czytając wszystkie posty i to bez względu czy są mądre czy wręcz przeciwnie.......bardzo mądre.

Wychodowałem już sobie płaskodupie od siedzenia przy komputerze, 27 dioptrii w lewym oku.( Prawe mam szklane z fabrycznie wbudowanym błyskiem inteligencji)................. ATEN SIĘ KURDE, KLONEM WYSŁUGUJE.

No i kochani forumowicze - jak tu nie rzucać mięsem ?

 

Siwy Zniesmaczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...