Jump to content

Wasz wymarzony samochód

Azrael
 Share

Recommended Posts

Tak siedzę sobie i myslę (tak serio ;-) ), no i miedyz innymi się zastanowiłem jaki byłby idealny samochód dla mnie. No i miedzy innymi stwierdzam że marzyłoby mi się takie auto które byłoby Subaru, miało osiągi i prowadzenie WRX-STI, ale wygląd jakiegoś łądnego Coupe np. jak Misiek Eclipse.. hmm może kiedyś moje marzenia się zpełnia i cos takiego będzie dla mnie dostepne.

A jakie są wasze koncepcje? Co was by uszczęśliwiło? Połączenia jakich cech?

Może to głupie - jetsem chory i łeb mnie boli więc jakby to było bez sensu to mnie pewnie moderator wykasuje ;-)

Azrael - jak zwykle ciekawski

• Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co powiesz o Porsche 911 Turbo - ładne coupe i jeszcze lepsze osiągi i prowadzenie ... tylko cena :(

911 Turbo ma jednak zupełnie inna charakterystykę niz Impreza i nie ma takich mozliwosci poruszania się po dziurawych polskich drogach jak juz pisała Dyrekcja w innym wątku.

No i cena ... :-(

Azrael

Subaru XT z roku '87. Troche odmlodzic i byloby autko dla Azraela!

(patrz dolaczone zdjecie)

Albo zdecydowanie ladniejsze Subaru SVX?

Silnik 6.cyl. ;

230KM ;

0-100km/h - 7.3sek. ;

Vmax - 228km/h

Och, jakbym chcial, zeby je wprowadzili w odrestaurowanej wersji :roll: :roll: . Postaram sie chyba zalatwic to cacko na osiemnastke :twisted:

Pozdrawiam i ogladam ponizsze zdjecia,

ThanJu

P.S. To pierwsze zdjecie to XT, pozostale trzy to piekniutkie SVX. Jakybscie chcieli ich wiecej to tu jest fajna stronka: http://www.subarusvx.com

To strasznie wielkie Coupe. Ale gdyby zbudowali coś w tej stylistyce (tylko nowocześniejszej) na bazie Imprezy to byłoby cudo, no i mozna by jeszcze obniżyć mase i środek ciężkości :-)

A co do załatwiania na 18tke dla Ciebie to załatwić to musisz z Seniorem ;-)

Azrael

wiecie co? dzisiaj na ulicy grzegorzeckiej w krakowie widzialem piekne, nowiutkie czarne porshe cayenne 8) i poprostu stanalem jak wryty :shock: :shock::shock::shock: . auto jest piekne zwlaszcza iz wcale mi sie nie podobalo na zdjeciach...... nawiazujac do tematu glownego postu chcialbym miec oczywiscie impreze sti a dugie auto to wlasnie cayenne, tak dla urozmaicenia :twisted::P

Arzael: ja napisze tak. Moje wymarzone autko jest tylko u mnie w glowie. Jak znajde sponsora na zrobienie tego co chcialbym zrobic z Bejbe to wtedy powstanie to wymarzone :twisted:

BTW czy jest jakis sponsor na forum ? :wink:

Legenda:

Sponsor - tutaj postac z bajki, ktora istnieje tylko w wyobrazni :wink:

Bejbe - moj mobilek - tak nazywam to malenstwo bo jest moja miloscia zycia (teraz zapewne kilka postaci mnie skarci) :wink: :D

BTW - "przy okazji"

Bejbe

A jakiej marki jest Bejbe? ;-)

Ja jakbym miał dowolne ilości kasy na rózne rzeźby to np. bym sobie zrobił czteronapędowego Hyundaia Coupe II gen Turbo ;-) Nie wiem jakby sie to prowadziło i czy nie trzeba by było po prostu wymienić budy w jakims GSX czy coś, ale strasznie mi się podoba pomysł :-) Ehh marzyciel ze mnie Porschaki, tuning ekstremalny heh...

Azrael

Juz sie spytalem. Mrukniecie oznaczalo chyba tyle co: " 230KM! Zastanow sie synu, czy ja ci pozwole, a potem przyjdz jeszcze raz!" :lol::lol:

Popracuj. Znam sytuacje jak jeden mlody czlowiek dostal na 18 od taty slicznego (uzywanego, ale w swietnym stanie i zadbanego) Eclipsa GSX zrobionego na 230+KM. Co prawda po 2 dzwonie zostal wsadzony w Volvo 760 - ale troche sobie poszalal :D

SVX ma naped na cztery, wiec jakby co, to latwiej go opanowac. A tak szczegolnie to lookam na wersje z 5-biegowym manualem. Niestety wieskzosc ma automata :(.

Ale ja chyba troche zle zostalem zrozumiany. SVX to nie moje ulubione autko. Byloby jedynie zajefajne na poczatek. A poza tym staralem sie znalezc cos dla Azraela, ktory marzyl o coupé Subaru :wink: .

Moj ulubiony samochod to.....nie, moment. Moje ulubione samochody to:

1. Hummer

2. De Lorean

Subaru sie nie liczy, bo to co innego :wink: . Kiedys kochalem Viper'a, ale po tym, jak pokazali model 2003, to mi sie odechcialo na to patrzec. A co do Cayenne to ma tak ohydny tylek, ze sie plakac chce (no ale to moje zdanie)

VF03U_VIPER.jpg

pozdrawiam,

ThanJu

• 3 weeks later...

Idealny samochod?

Widzialem kiedys odcinek Simpsonow, gdzie Hommer mial okazje poprowadzic projekt wymarzonego samochodu w fabryce swojego, niedawno odkrytego, bogatego kuzyna.

Hommer zaprojektowal auto, ktore kosztowalo firme zycie. Na uroczystym pokazie oczom publicznosci i dziennikarzy ukazalo sie monstrum wyjete z marzen Hommera Simpsona.

Skrzyzowanie terenowki z camperem. Maly basen przed bagaznikiem, antena satelitarna, a na dodatkowym wyposazniu wielki grill, zestaw wedek i nadmuchany ponton.

Oczywiscie 4x4 ma sie rozumiec.

Pozdrawiam.

W tym Vipe-rze jest coś wymarzonego ( dosłownie....w nim ), mianowicie silniczek. Tyle że on mnie rajcuje w Ram-ie.

Than Newjork, pozdrowienia dla Tatusia. Czyżby mu rękę urwało, że nie pisze ? No to jeszcze pozdrów Mamusię i kanarka, też coś ostatnio milczą.

Siwy Padandonóżek

Forum odwiedzam w dalszym ciagu, ale troche krocej bywam, niz przedtem. :( Dlatego rzadko cokolwiek sie daje pisac. Duzo roboty robi swoje.

O interesujacych tematach informuje mnie moje drugie, mlodsze, udoskonalone wcielenie :wink: .

Serdecznie pozdrawiam,

ThanSe (nowa forma podpisu - tez skradziona :lol: )

Gdzies przewinal sie temat SVXa. A stoi tutaj w salonie.

W holandii jest ich (wg dealera) 22 sztuki, w tym wlasnie ta:

Copy/paste adres:

--------------

http://www.autotrack.nl/owa_dima/owa/oc ... mp=&v_pre=&v_post=&v_kleur=E0FFE8&v_merk=%25&v_type=%25&p_batch=2&p_size=50&p_called_by=

--------------

http://www.autotrack.nl/owa_dima/owa/oc ... FE8&v_pre=

--------------

Zycze milego Subaru!

Maciek.

No tak Thanatos ma klona od czarnej roboty i informacji, a tu człowiek paznokcie ździera o klawiaturę, wzrok niszczy czytając wszystkie posty i to bez względu czy są mądre czy wręcz przeciwnie.......bardzo mądre.

Wychodowałem już sobie płaskodupie od siedzenia przy komputerze, 27 dioptrii w lewym oku.( Prawe mam szklane z fabrycznie wbudowanym błyskiem inteligencji)................. ATEN SIĘ KURDE, KLONEM WYSŁUGUJE.

No i kochani forumowicze - jak tu nie rzucać mięsem ?

Siwy Zniesmaczony