Skocz do zawartości

Kupno Legacy IV


kotlin83

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko kwestia przyzwyczajenia. Nie jest to rakieta, ale pozwala na sprawne przemieszczanie i w miarę swobodne wyprzedzanie. Brat ma 2.0 165km w automacie, ja mam 2.0 150 km w manualu i oba fajnie jadą i w codziennym użytkowaniu są bardzo przyjemne. Dlatego ze swojej strony polecam 2.0 N/A. Auto solidne, bardzo dobrze się prowadzi i bardzo dobrze wygląda. Nawet moja żona pierwsze na co zwróciła uwagę to jak się tym autem fajnie pokonuje ronda:) i że po przesiadce do subaru moze jechać w tych samych miejscach 2x szybciej.

 

Poza tym zadbane 2.0 łatwiej znaleźć niż H6 w rozsądnych pieniądzach. Zadbane H6 po lifcie chodziły po 45-50k zł za 10 letni samochód. Sam przy takiej kwocie już zastanawiałbym się nad dołożeniem i kupnem nowego samochodu, ale każdy ma swoje priorytety. 

 

Pozdrawiam,

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update - kupiona :D

2007 2.0 kombi w automacie

Sprawdziłem na tyle dokładnie na ile się dało, byłem na stacji diagnostycznej - spód był suchy, śladów przygód nie było. Pompa wspomagania chodzi znacznie ciszej niż w tej co pierwszą oglądałem. Z pierdół to żadnych problemów z wycieraczkami i klamkami nie ma, ale są detale które pewnie będę chciał porobić. Na razie na zimówkach - niestety z przodu inne niż z tyłu. Poczekam chwilę i na wiosnę kupię kpl letnich. 

Co do jazdy... Jest zupełnie inaczej niż JTD - po pierwsze benzyna, a po drugie ten silnik znacznie wyżej się ciągnie. Trzeba będzie trochę zmienić styl jazdy ;) Ale prowadzi się bosko, na rondach jakby sama wiedziała gdzie jechać, na autostradzie jak na razie poprzestałem przy 160 ale żadnych cyrków nie było (może jeden detal, do ogarnięcia ale to na osobny temat ;) )

Do zobaczenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kotlin83 napisał:

Mały update - kupiona :D

2007 2.0 kombi w automacie

Sprawdziłem na tyle dokładnie na ile się dało, byłem na stacji diagnostycznej - spód był suchy, śladów przygód nie było. Pompa wspomagania chodzi znacznie ciszej niż w tej co pierwszą oglądałem. Z pierdół to żadnych problemów z wycieraczkami i klamkami nie ma, ale są detale które pewnie będę chciał porobić. Na razie na zimówkach - niestety z przodu inne niż z tyłu. Poczekam chwilę i na wiosnę kupię kpl letnich. 

Co do jazdy... Jest zupełnie inaczej niż JTD - po pierwsze benzyna, a po drugie ten silnik znacznie wyżej się ciągnie. Trzeba będzie trochę zmienić styl jazdy ;) Ale prowadzi się bosko, na rondach jakby sama wiedziała gdzie jechać, na autostradzie jak na razie poprzestałem przy 160 ale żadnych cyrków nie było (może jeden detal, do ogarnięcia ale to na osobny temat ;) )

Do zobaczenia na drodze.

 

Gratuluje zakupu! Czekamy na zdjęcia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...