Jump to content
Jacek Wyrzykowski

XV Subariada Maroko - przełom 2018/2019

Recommended Posts

43 minuty temu, Gazik napisał:

Nie wiem jak zacząć więc....

Musimy zrezygnować. Prosże popytajcie wśród znajomych czy ktoś by nie był chętny na nasze miejsce

Udanej wyprawy

Smutno, szkoda :( Ja z kaukazu musiałam zrezygnowac na dzień przed wiec wiem jak to jest...

Napisalam do 2 ekip, ktore sie interesowały...moze ...choc wiesz jak to jest ludzie juz maja zaplanowane swieta... 

Szkoda jak cholera....
Mam nadzieje ze Gruzją wypali

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Upvote 1

Godzinę temu, Gazik napisał:

Nie wiem jak zacząć więc....

Musimy zrezygnować. Prosże popytajcie wśród znajomych czy ktoś by nie był chętny na nasze miejsce

Udanej wyprawy

Pzdr

Gdybym nie miał promu na drugi termin to byśmy się przepisali z chęcią.A el znów musiałby ktoś wpaść na nasze miejsce w drugim terminie itd.

51 minut temu, rutek111 napisał:

Gdybym nie miał promu na drugi termin to byśmy się przepisali z chęcią.A el znów musiałby ktoś wpaść na nasze miejsce w drugim terminie itd.

O kurde ale bylby czad jeśli byście pojechali..... A nie da sie przebudować promu?

Edited by marianuszka

Nie da rady przebukowac. Bilet tak naprawdę przepadł , nie da się nawet zmienić nazwisk pasażerów. Wiem coś o tym :angry: ale trzeba spróbować. 

Mnie pomogła Dyrekcja rozsyłając mailing. Było kilka osób które były właśnie zainteresowane samodzielnym wyjazdem własnym autem. Próbuj , trzymam kciuki. 

Edited by sebekian

42 minuty temu, sebekian napisał:

Nie da rady przebukowac. Bilet tak naprawdę przepadł , nie da się nawet zmienić nazwisk pasażerów. Wiem coś o tym :angry: ale trzeba spróbować. 

Mnie pomogła Dyrekcja rozsyłając mailing. Było kilka osób które były właśnie zainteresowane samodzielnym wyjazdem własnym autem. Próbuj , trzymam kciuki. 

Jeżeli bilet kupiony na aferry to może się uda zmienić. Miałem problemy z kupnem ze względu na datę urodzenia, korespondowałem z nimi i napisali, że można potem zmienić; może nazwiska też.

Nawet jeżeli udałoby się z promem to nie uda się z Hani pracą :( . Szkoda bo wyjazd w drugiej grupie jaki by nie był fajny (a z pewnością będzie), ale trochę jak odgrzewany kotlet. Z drugiej strony będziemy wiedzieli czego się spodziewać na promie, granicy etc. 

Jak przygotowania? Spakowani? Uszka zrobione, barszcz gotowy? ;)

U mnie na razie tylko bilety wydrukowane, szukam paszportu, jeszcze olej trzeba zmienić, a pakowanie to na razie tylko w głowie. Wigilia zapowiada się bardzo pozna pora bo prom wypływa wg biletu o 21-szej a 2 godzinne opóźnienie nie jest niczym dziwnym :)

Jak dopłyniecie do Maroka to prześlijcie proszę zdjęcia wszystkich wypełnionych dokumentów, deklaracji etc. Nam będzie łatwiej :) 

Pytanie do Miłosza. Czy warto przygotować ,,fiszki" z nazwiskami, nr paszportów, adresami, nr auta etc. Dla potrzeb kontroli policji? 

1 godzinę temu, rutek111 napisał:

Jak dopłyniecie do Maroka to prześlijcie proszę zdjęcia wszystkich wypełnionych dokumentów, deklaracji etc. Nam będzie łatwiej :) 

Pytanie do Miłosza. Czy warto przygotować ,,fiszki" z nazwiskami, nr paszportów, adresami, nr auta etc. Dla potrzeb kontroli policji? 

1. Tak jak pisałem wcześniej do wypełnienia są w sumie 3 papierki. Jeden na osobę przy wyjeździe w Genui, jest po angielsku i banalny. Drugi prawie identyczny na statku - na osobę wjazdową. Banalny. Trzeci to deklaracja na auto i To wypelniacie jednak online i drukujecie. Link był wcześniej.

Fisze, czyli listy są potrzebne na południu przy granicy z Algierią, tam nie zdążymy zjechać. 

Można przygotować jedną listę,czasem pytają na wjeździe, ale to nie jest przepis czy obowiązek tylko może nieco przyspieszyć. Pod warunkiem, że wszystkie auta jednocześnie zjadą z promu i pojadą do Jednej kolejki - A to niemal nierealne.

Jesteśmy w porcie, czekamy na załadunek. No i na tej Subariadzie mamy obstawę. :)

853AF269-20B9-4174-B4BF-F1FE3B792169.jpeg

A78CBF42-9592-492F-8F20-6E26BDA470F9.jpeg

Jedyny dokument jaki wypełnialiśmy jak na razie. 

A9850585-7965-49D6-A1F7-15B1FDEF19C5.jpeg

Kolejne dokumenty fo wypełnienia, dopływamy do Barcelony. 

827CC3AB-C185-4092-BBA6-47D73107C5E4.jpeg

FE8AECEA-322A-46B7-99F7-367F1F6F66E2.jpeg

• Like 2
  • Upvote 2

Nie było opóźnienia,wypłynęłyśmy o 21-szej. Na promie czas mija na staniu w kolejkach dzisiaj. Najpierw kolejka na śniadanie, potem do odprawy, obiad itd. ale zawsze w fajnym towarzystwie :)

16C8A95C-4880-492A-ACA3-821E712DAF6A.jpeg

Edited by sebekian
  • Like 1
  • Upvote 2

23 godziny temu, sebekian napisał:

Jesteśmy w porcie, czekamy na załadunek. No i na tej Subariadzie mamy obstawę. :)

853AF269-20B9-4174-B4BF-F1FE3B792169.jpeg

A78CBF42-9592-492F-8F20-6E26BDA470F9.jpeg

Jedyny dokument jaki wypełnialiśmy jak na razie. 

A9850585-7965-49D6-A1F7-15B1FDEF19C5.jpeg

Kolejne dokumenty fo wypełnienia, dopływamy do Barcelony. imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6

827CC3AB-C185-4092-BBA6-47D73107C5E4.jpeg

FE8AECEA-322A-46B7-99F7-367F1F6F66E2.jpeg

Zielona samokopia to jest to, co wypelniliscie online - na auto. Jak ktoś wypelnił online i wydrukował to nie potrzeba. 

Co to na promie ynterneta nie ma? :D Gdzie relacja??

Edited by Than_Junior

2 godziny temu, Than_Junior napisał:

Co to na promie ynterneta nie ma? :D Gdzie relacja??

Jest ale pewnie...

funny-hamsters-635x476.jpg

• Haha 3

Tanger zdobyty :) a właściwie zaliczony port. Oczywiście nie ominęła nas ...kolejka. 

A przed nami całe rzesze marokańskich "streczersów"

IMG_20181226_200534.jpg

Edited by Dorka
  • Like 3

Kolejne egzotyczne doznania

MVIMG_20181227_134231.jpg

MVIMG_20181227_134934.jpg

MVIMG_20181227_184337.jpg

• Like 6

Wieczorne kolacyjne klimaty w Chefchaouen

MVIMG_20181227_192806.jpg

MVIMG_20181227_192728.jpg