Skocz do zawartości

XV Subariada Maroko - przełom 2018/2019


Jacek Wyrzykowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel
22 godziny temu, Gazik napisał:

Tak na marginesie ..... Miłosz - gratuluję biznesu. Usługa z rocznym wyprzedzeniem sprzedaje sie w godzinę ;):)

Kto już z Miłoszem i Beatą podróżował i wie, na czym to polega zapisuje się w "ciemno". Po prostu warto. A tajemnicą sukcesu - moim zdaniem - jest to, że i Miłosz i Beata robią to z pasją. W moim odczuciu to jest sposób na życie, nie sposób na biznes :). No i na koniec - w każdym wyjeździe byli fantastyczni uczestnicy :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto już z Miłoszem i Beatą podróżował i wie, na czym to polega zapisuje się w "ciemno". Po prostu warto. A tajemnicą sukcesu - moim zdaniem - jest to, że i Miłosz i Beata robią to z pasją. W moim odczuciu to jest sposób na życie, nie sposób na biznes :). No i na koniec - w każdym wyjeździe byli fantastyczni uczestnicy
 
Pozdrowienia
Proszę o wpisanie na rezerwę jeden forester 2 os dorosłe plus 2 dzieci.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto już z Miłoszem i Beatą podróżował i wie, na czym to polega zapisuje się w "ciemno". Po prostu warto. A tajemnicą sukcesu - moim zdaniem - jest to, że i Miłosz i Beata robią to z pasją. W moim odczuciu to jest sposób na życie, nie sposób na biznes :). No i na koniec - w każdym wyjeździe byli fantastyczni uczestnicy
 
Pozdrowienia

Byłem z nimi i Panem w Rumunii wiec trochę poznałem klimat i podpisuję się pod wypowiedzią. Co nie zmienia faktu ze na dzisiejszym trudnym rynku wypracowali sobie markę i produkt po który kolejka jak w stanie wojennym za pomarańczami na święta Szczerze gratuluję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do marki to bez dwóch zdań przygody 4x4 to solidna firma, jednak produkt (Subariada) wypracowało w dużej mierze forum, a w zasadzie pozytywnie nakręceni (wokół nota bene marki ;) ) forumowicze. 

 

Nie wiem bo nie śledzę, ale chyba nie ma takich inicjatyw wśród innych marek samochodów. 

 

Ergo... jest to nasz wspólny sukces. :rolleyes:;)

 

@chojny, @zoui :thumbup:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za pamięć ale ostatecznie jest to wynik pracy zespołowej, myślę że żadne z ogniw jak dotąd nie zawiodło a forumowiczom i miłośnikom marki podróże oraz aktywny sposób spędzania czasu jest bardzo bliski. Ojciec Dyrektor ma nosa do ciekawych i nowatorskich tematów a jak widać po aktualnej, globalnej polityce marketingowej Subaru często ją wyprzedza... albo i ma na nią spory wpływ ;) 

 

Zwyczajnie się bardzo cieszymy z każdej kolejnej, udanej Subariady i zyczymy samych pozytywnych przygód. ;)

 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rafaelo napisał:

No to czekamy na drugi termin chociaż osobiście wole w 1 terminie jechać emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Najszybciej jak mogę - czyli  realnie do końca stycznia podamy wszystkie szczegóły, w tym koszty. Jeśli lista dalej będzie tak pełna - będzie drugi termin, ZARAZ PO pierwszym, czyli początkiem roku 2019.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Właśnie dostałem informację jednej z ekip na XI Subariadę na Płw. Kolski i Nordkap, że nie mogą jechać. Ponieważ sprawa jest pilna, a na listach na kolejne Subariady są kolejki, zdecydowaliśmy wkleić taką informację również tutaj, aby była lepiej widoczna.

Zanim zaczniemy odwoływać rezerwacje - jest szansa, aby ktoś wskoczył na ich miejsce. Dwuosobowa ekipa. Z wizami zdążycie. Szczegóły macie w poniższym wątku.
Wszelkie informacje najlepiej bezpośrednio u mnie (pocztą forumową lub Messenger na FB).

 

Żeby nie kasztanić - nie dyskutujemy o tym dalej w tym wątku!

 

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hmmm - po dłuższym namyśle i rozważaniach "w ciemno", pomimo, że jestem na liście podstawowej na pierwszy termin, to prośba o dodatkowe dopisanie marraass 2os. dorosłe + 2 dzieci na nr 17 na liście rezerwowej - może się okazać, że ten pierwszy termin nie będzie mi niestety odpowiadał, jeśli mocno "zahaczy" o święta, a drugi (jeśli ostatecznie do tego dojdzie) może się okazać "jak w sam raz" :) Stąd prośba o dodatkowy zapis na liście rezerwowej. Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, marraass napisał:

Hmmm - po dłuższym namyśle i rozważaniach "w ciemno", pomimo, że jestem na liście podstawowej na pierwszy termin, to prośba o dodatkowe dopisanie marraass 2os. dorosłe + 2 dzieci na nr 17 na liście rezerwowej - może się okazać, że ten pierwszy termin nie będzie mi niestety odpowiadał, jeśli mocno "zahaczy" o święta, a drugi (jeśli ostatecznie do tego dojdzie) może się okazać "jak w sam raz" :) Stąd prośba o dodatkowy zapis na liście rezerwowej. Dziękuję!

ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z przewoźnikiem GNV obsługującym promy Genua-Tanger dowiedziałem się, że rozpiska kursów na interesujący nas okres powinna niedługo być. Na razie  jednak nie wiadomo 100%, w których dniach będzie pływał prom.

JEŚLI dni tygodnia nie zmienią się to podstawowy termin MAROKO byłby 24.12.2018 do 9.01.2019. To byłyby daty Genua - Genua. To da nam 12 dni na miejscu w Maroku. Prom rusza o 14:00 więc pierwsza gwiazdka i wigilia na promie w gronie Subaru! Chyba miło :)
W takim przypadku termin dodatkowy byłby w dniach 5-21.01.2019.  To też daty Genua - Genua i też dają 12 dni na miejscu w Maroku. 

Tak, terminy mają zakładkę, bo gdy druga grupa będzie płynąć promem do Maroka, pierwsza będzie jeszcze kończyć jazdy. Gdy pierwsza będzie wracać promem, druga będzie już jeździć na miejscu. Może nawet spotkacie się w porcie w Tangerze!

Można założyć, że daty mogą się przesunąć po 2 dni w każdą stronę, ewentualnie może się okazać, że wyjazd będzie do 2 dni krótszy, jeśli GNV poprzestawia dni pływania promów - do tego będziemy musieli się dostosować.
 

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dulo77 napisał:

A czy coś wstępnie wiadomo o kosztach?

Chociaż w dużym przybliżeniu...

 

Należy policzyć sumę wszystkich kosztów na ok 15 tyś zł od auta z dwoma osobami. 

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista (17.02, 11.50h)

 

Termin: 12.2018-01.2019
 
   
1 jaw
2 przemekka 2os.+2dzieci
3 KGSub 2os.+2dzieci
4 Subary 2os.
5 Paweł Węgliński 2os.
6 Wipolak 2os.
7 marraass 2os.+2dzieci
8 Adam Wołowicz 3os.+1dziecko
9 sebekian
10 AAD 3os.
   
rezerwa  
   
1 pawel15pol 4os.
2 Baldrick 2os.
3 drzemik
4 Rafaelo 3os.
5 Gazik 4os.
6 raveout 2os.
7 dulo77 4os.
8 Helena Kolany 2os.
9 Dariusz Libiąż 2os.
10 pzast 2os.
11 rutek111 2os.+2dzieci
12 goashi 2os.
13 pq2000 2os.
14 Andrzej Baryła
15 mp3g 2 os.
16 b4rt + 1os.
17 marraass 2os.+2dzieci
18 Wipolak 2os.
19  
20  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...