Skocz do zawartości

XV Subariada Maroko - przełom 2018/2019


Jacek Wyrzykowski

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Gazik napisał:

Nie wiem jak zacząć więc....

Musimy zrezygnować. Prosże popytajcie wśród znajomych czy ktoś by nie był chętny na nasze miejsce

Udanej wyprawy

 

Smutno, szkoda :( Ja z kaukazu musiałam zrezygnowac na dzień przed wiec wiem jak to jest...

Napisalam do 2 ekip, ktore sie interesowały...moze ...choc wiesz jak to jest ludzie juz maja zaplanowane swieta... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gazik napisał:

Nie wiem jak zacząć więc....

Musimy zrezygnować. Prosże popytajcie wśród znajomych czy ktoś by nie był chętny na nasze miejsce

Udanej wyprawy

Pzdr

Gdybym nie miał promu na drugi termin to byśmy się przepisali z chęcią.A el znów musiałby ktoś wpaść na nasze miejsce w drugim terminie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, rutek111 napisał:

Gdybym nie miał promu na drugi termin to byśmy się przepisali z chęcią.A el znów musiałby ktoś wpaść na nasze miejsce w drugim terminie itd.

O kurde ale bylby czad jeśli byście pojechali..... A nie da sie przebudować promu?

Edytowane przez marianuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady przebukowac. Bilet tak naprawdę przepadł , nie da się nawet zmienić nazwisk pasażerów. Wiem coś o tym :angry: ale trzeba spróbować. 

 

Mnie pomogła Dyrekcja rozsyłając mailing. Było kilka osób które były właśnie zainteresowane samodzielnym wyjazdem własnym autem. Próbuj , trzymam kciuki. 

Edytowane przez sebekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, sebekian napisał:

Nie da rady przebukowac. Bilet tak naprawdę przepadł , nie da się nawet zmienić nazwisk pasażerów. Wiem coś o tym :angry: ale trzeba spróbować. 

 

Mnie pomogła Dyrekcja rozsyłając mailing. Było kilka osób które były właśnie zainteresowane samodzielnym wyjazdem własnym autem. Próbuj , trzymam kciuki. 

Jeżeli bilet kupiony na aferry to może się uda zmienić. Miałem problemy z kupnem ze względu na datę urodzenia, korespondowałem z nimi i napisali, że można potem zmienić; może nazwiska też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli udałoby się z promem to nie uda się z Hani pracą :( . Szkoda bo wyjazd w drugiej grupie jaki by nie był fajny (a z pewnością będzie), ale trochę jak odgrzewany kotlet. Z drugiej strony będziemy wiedzieli czego się spodziewać na promie, granicy etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dopłyniecie do Maroka to prześlijcie proszę zdjęcia wszystkich wypełnionych dokumentów, deklaracji etc. Nam będzie łatwiej :) 

 

Pytanie do Miłosza. Czy warto przygotować ,,fiszki" z nazwiskami, nr paszportów, adresami, nr auta etc. Dla potrzeb kontroli policji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rutek111 napisał:

Jak dopłyniecie do Maroka to prześlijcie proszę zdjęcia wszystkich wypełnionych dokumentów, deklaracji etc. Nam będzie łatwiej :) 

 

Pytanie do Miłosza. Czy warto przygotować ,,fiszki" z nazwiskami, nr paszportów, adresami, nr auta etc. Dla potrzeb kontroli policji? 

 

1. Tak jak pisałem wcześniej do wypełnienia są w sumie 3 papierki. Jeden na osobę przy wyjeździe w Genui, jest po angielsku i banalny. Drugi prawie identyczny na statku - na osobę wjazdową. Banalny. Trzeci to deklaracja na auto i To wypelniacie jednak online i drukujecie. Link był wcześniej.

Fisze, czyli listy są potrzebne na południu przy granicy z Algierią, tam nie zdążymy zjechać. 

Można przygotować jedną listę,czasem pytają na wjeździe, ale to nie jest przepis czy obowiązek tylko może nieco przyspieszyć. Pod warunkiem, że wszystkie auta jednocześnie zjadą z promu i pojadą do Jednej kolejki - A to niemal nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, sebekian napisał:

Jesteśmy w porcie, czekamy na załadunek. No i na tej Subariadzie mamy obstawę. :)

853AF269-20B9-4174-B4BF-F1FE3B792169.jpeg

A78CBF42-9592-492F-8F20-6E26BDA470F9.jpeg

Jedyny dokument jaki wypełnialiśmy jak na razie. 

A9850585-7965-49D6-A1F7-15B1FDEF19C5.jpeg

Kolejne dokumenty fo wypełnienia, dopływamy do Barcelony. imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6

827CC3AB-C185-4092-BBA6-47D73107C5E4.jpeg

FE8AECEA-322A-46B7-99F7-367F1F6F66E2.jpeg

 

Zielona samokopia to jest to, co wypelniliscie online - na auto. Jak ktoś wypelnił online i wydrukował to nie potrzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...