Skocz do zawartości

Aktualizacja mapy tom tom subaru impreza my18


Rekomendowane odpowiedzi

@DZIAŁ TECHNICZNY

 

Witam

Jak to jest że koledzy z XV już siagaja aktualizacje a ja jeszcze do Imprezy MY18 nie ;( ? prosże o informacje czy Imprezy żyja swoim życiem :) ?? czy tylko ja za dopominanie sie zostałęm ukarany :th_dash:

 

https://subaru-maps.com/

Brak aktualizacji dla zarejestrowanego pojazdu

 

vpn_keyNumer VIN
JF1GT7LL5JG011503
 

restore

Subskrypcja wygaśnie dnia:

2020-08-03

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, orm napisał:

@DZIAŁ TECHNICZNY

 

Witam

Jak to jest że koledzy z XV już siagaja aktualizacje a ja jeszcze do Imprezy MY18 nie ;( ? prosże o informacje czy Imprezy żyja swoim życiem :) ?? czy tylko ja za dopominanie sie zostałęm ukarany :th_dash:

 

https://subaru-maps.com/

Brak aktualizacji dla zarejestrowanego pojazdu

 

vpn_keyNumer VIN
JF1GT7LL5JG011503
 

restore

Subskrypcja wygaśnie dnia:

2020-08-03

 

 

 

Dzień dobry,

 

Program aktualizacji map nie wystartował jeszcze oficjalnie.

Nowe mapy wraz z bazą numerów VIN są aktualnie wgrywane na serwery.

Dodatkowo, część systemów multimedialnych może już zawierać przygotowywaną właśnie aktualizację. 

Kolejna, planowana jest na kwiecień/maj bieżącego roku ze stanem dróg na 2018Q3.

 

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

Edytowane przez DZIAŁ TECHNICZNY
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@DZIAŁ TECHNICZNY ciągle nie ma do mojej imprezy powyżej vin. sprawdzałem mam stara wersje map wiec aktualizacja jak najbardziej powinna być. Mija juz ponad 2 tyg od startu ok nieoficjalne ale jednak. na forum kolegów od XV juz chyba wszyscy maja co się wypowiadają. niestety Imprezy są w dużej mniejszości i forum kreci się generalnie w koło roczników starszych.

 

proszę o weryfikacje vinu i informacje jak również sprawdzenie czy tylko xv dostały to by było by dziwne dla mnie :( w końcu roznimy sie xmode pojemnoscia baku nadkolami i przeswitem :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2019 o 06:41, orm napisał:

@DZIAŁ TECHNICZNY ciągle nie ma do mojej imprezy powyżej vin. sprawdzałem mam stara wersje map wiec aktualizacja jak najbardziej powinna być. Mija juz ponad 2 tyg od startu ok nieoficjalne ale jednak. na forum kolegów od XV juz chyba wszyscy maja co się wypowiadają. niestety Imprezy są w dużej mniejszości i forum kreci się generalnie w koło roczników starszych.

 

proszę o weryfikacje vinu i informacje jak również sprawdzenie czy tylko xv dostały to by było by dziwne dla mnie :( w końcu roznimy sie xmode pojemnoscia baku nadkolami i przeswitem :) 

 

 

Dzień dobry,

 

Prześlemy do producenta nr VIN Pana pojazdu z zapytaniem o dostępność nowych map i wrócimy z odpowiedzią.

 

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2019 o 08:21, DZIAŁ TECHNICZNY napisał:
W dniu 5.03.2019 o 06:41, orm napisał:

proszę o weryfikacje vinu i informacje jak również sprawdzenie czy tylko xv dostały to by było by dziwne dla mnie :( w końcu roznimy sie xmode pojemnoscia baku nadkolami i przeswitem :) 

 

 

Dzień dobry,

 

Prześlemy do producenta nr VIN Pana pojazdu z zapytaniem o dostępność nowych map i wrócimy z odpowiedzią.

 

 

Dzień dobry.

 

Prosimy o podanie numeru oprogramowania oraz wersji map, które posiada aktualnie system.

 

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Uprzejmie informujemy, że portal służący do wgrywania nowych map w samochodach wyposażonych w stacje multimedialne Harman Kardon ( XV, Impreza, Outback, BRZ 18MY (gen. 3.0)
XV, Impreza, Outback, BRZ 19MY (gen. 3.1)) został tymczasowo zawieszony, ze względu na potrzebę wprowadzenia poprawek.

Przypuszczalny termin ponownego uruchomienia to połowa kwietnia.

 

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.02.2019 o 13:48, DZIAŁ TECHNICZNY napisał:

 

Dzień dobry,

 

Program aktualizacji map nie wystartował jeszcze oficjalnie.

Nowe mapy wraz z bazą numerów VIN są aktualnie wgrywane na serwery.

Dodatkowo, część systemów multimedialnych może już zawierać przygotowywaną właśnie aktualizację. 

Kolejna, planowana jest na kwiecień/maj bieżącego roku ze stanem dróg na 2018Q3.

 

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

 

Dodatkowo, część systemów multimedialnych może już zawierać przygotowywaną właśnie aktualizację. 

Kolejna, planowana jest na kwiecień/maj bieżącego roku ze stanem dróg na 2018Q3.

 

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

 

Szanowny dziale techniczny czy wiadomo coś bliżej ??? brak oj brak po aktualizacji lutowej dróg :)  kiedy kwiatniowo/majowa ... majowka  tuz tuz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2019 o 17:24, orm napisał:

 

Dodatkowo, część systemów multimedialnych może już zawierać przygotowywaną właśnie aktualizację. 

Kolejna, planowana jest na kwiecień/maj bieżącego roku ze stanem dróg na 2018Q3.

 

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

 

Szanowny dziale techniczny czy wiadomo coś bliżej ??? brak oj brak po aktualizacji lutowej dróg :)  kiedy kwiatniowo/majowa ... majowka  tuz tuz :)

 

Dzień dobry,

 

Niestety, producent nie udostępnił nam bardziej dokładnych informacji.

W momencie ich otrzymania poinformujemy na forum.

 

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 3.06.2019 o 18:29, orm napisał:

@DZIAŁ TECHNICZNY

 

kwiecien/maj juz jest historia a co z mapami :)?

 

Dzień dobry,

 

Nie posiadamy aktualnie nowszych informacji w temacie kolejnej aktualizacji map.

Złożymy zapytanie do producenta i wrócimy z odpowiedzią.

 

Pozdrawiamy,

Dział techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem aktualizację. Sprawdziłem pierwszą nową drogę, jaka przyszła mi do głowy w mojej okolicy - odcinek S5 z Wronczyna do Autostrady A2. Oddana w grudniu 2018. Niestety drogi w mapach Subaru brak.

 

Wyszło jak zwykle w przypadku map Subaru. Czekasz długo, żeby potem się dowiedzieć, że dostałeś nieaktualną aktualizację. Szkoda pary na wgrywanie nowego softu, lepiej kupić uchwyt do telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, spawalniczy napisał:

Zrobiłem aktualizację. Sprawdziłem pierwszą nową drogę, jaka przyszła mi do głowy w mojej okolicy - odcinek S5 z Wronczyna do Autostrady A2. Oddana w grudniu 2018. Niestety drogi w mapach Subaru brak.

 

Wyszło jak zwykle w przypadku map Subaru. Czekasz długo, żeby potem się dowiedzieć, że dostałeś nieaktualną aktualizację. Szkoda pary na wgrywanie nowego softu, lepiej kupić uchwyt do telefonu.

Bo dla Subaru mapy sa wydawane z 2 letnim opoznieniem. Ja juz sie przestalem denerwowac na coraz gorsze nawigacje fabryczne instalowane w Subaru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...