Jump to content
Sebastian.R

Aktualizacja mapy tom tom subaru impreza my18

Recommended Posts

@DZIAŁ TECHNICZNY

Witam

Jak to jest że koledzy z XV już siagaja aktualizacje a ja jeszcze do Imprezy MY18 nie ;( ? prosże o informacje czy Imprezy żyja swoim życiem :) ?? czy tylko ja za dopominanie sie zostałęm ukarany :th_dash:

https://subaru-maps.com/

Brak aktualizacji dla zarejestrowanego pojazdu

vpn_keyNumer VIN
JF1GT7LL5JG011503

restore

Subskrypcja wygaśnie dnia:

2020-08-03

16 godzin temu, orm napisał:

@DZIAŁ TECHNICZNY

Witam

Jak to jest że koledzy z XV już siagaja aktualizacje a ja jeszcze do Imprezy MY18 nie ;( ? prosże o informacje czy Imprezy żyja swoim życiem :) ?? czy tylko ja za dopominanie sie zostałęm ukarany :th_dash:

https://subaru-maps.com/

Brak aktualizacji dla zarejestrowanego pojazdu

vpn_keyNumer VIN
JF1GT7LL5JG011503

restore

Subskrypcja wygaśnie dnia:

2020-08-03

Dzień dobry,

Program aktualizacji map nie wystartował jeszcze oficjalnie.

Nowe mapy wraz z bazą numerów VIN są aktualnie wgrywane na serwery.

Dodatkowo, część systemów multimedialnych może już zawierać przygotowywaną właśnie aktualizację. 

Kolejna, planowana jest na kwiecień/maj bieżącego roku ze stanem dróg na 2018Q3.

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

Edited by DZIAŁ TECHNICZNY
  • Thanks 2

@DZIAŁ TECHNICZNY ciągle nie ma do mojej imprezy powyżej vin. sprawdzałem mam stara wersje map wiec aktualizacja jak najbardziej powinna być. Mija juz ponad 2 tyg od startu ok nieoficjalne ale jednak. na forum kolegów od XV juz chyba wszyscy maja co się wypowiadają. niestety Imprezy są w dużej mniejszości i forum kreci się generalnie w koło roczników starszych.

proszę o weryfikacje vinu i informacje jak również sprawdzenie czy tylko xv dostały to by było by dziwne dla mnie :( w końcu roznimy sie xmode pojemnoscia baku nadkolami i przeswitem :) 

@DZIAŁ TECHNICZNY

Proszę o odpowiedz na powyższe pytanie

W dniu 5.03.2019 o 06:41, orm napisał:

@DZIAŁ TECHNICZNY ciągle nie ma do mojej imprezy powyżej vin. sprawdzałem mam stara wersje map wiec aktualizacja jak najbardziej powinna być. Mija juz ponad 2 tyg od startu ok nieoficjalne ale jednak. na forum kolegów od XV juz chyba wszyscy maja co się wypowiadają. niestety Imprezy są w dużej mniejszości i forum kreci się generalnie w koło roczników starszych.

proszę o weryfikacje vinu i informacje jak również sprawdzenie czy tylko xv dostały to by było by dziwne dla mnie :( w końcu roznimy sie xmode pojemnoscia baku nadkolami i przeswitem :) 

Dzień dobry,

Prześlemy do producenta nr VIN Pana pojazdu z zapytaniem o dostępność nowych map i wrócimy z odpowiedzią.

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny 

Rewelka dziekuje

W dniu 11.03.2019 o 08:21, DZIAŁ TECHNICZNY napisał:
W dniu 5.03.2019 o 06:41, orm napisał:

Dzień dobry,

Prześlemy do producenta nr VIN Pana pojazdu z zapytaniem o dostępność nowych map i wrócimy z odpowiedzią.

Dzień dobry.

Prosimy o podanie numeru oprogramowania oraz wersji map, które posiada aktualnie system.

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

foto  w załaczniku

IMG_20190219_0904589.jpg

W dniu 12.03.2019 o 11:34, orm napisał:

foto  w załaczniku

Dzień dobry,

Wysłaliśmy Panu wiadomość na priv.

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

dziekuję odpisałem

Dzień dobry,

Uprzejmie informujemy, że portal służący do wgrywania nowych map w samochodach wyposażonych w stacje multimedialne Harman Kardon ( XV, Impreza, Outback, BRZ 18MY (gen. 3.0)
XV, Impreza, Outback, BRZ 19MY (gen. 3.1)) został tymczasowo zawieszony, ze względu na potrzebę wprowadzenia poprawek.

Przypuszczalny termin ponownego uruchomienia to połowa kwietnia.

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

W dniu 19.02.2019 o 13:48, DZIAŁ TECHNICZNY napisał:

Dzień dobry,

Program aktualizacji map nie wystartował jeszcze oficjalnie.

Nowe mapy wraz z bazą numerów VIN są aktualnie wgrywane na serwery.

Dodatkowo, część systemów multimedialnych może już zawierać przygotowywaną właśnie aktualizację. 

Kolejna, planowana jest na kwiecień/maj bieżącego roku ze stanem dróg na 2018Q3.

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

Szanowny dziale techniczny czy wiadomo coś bliżej ??? brak oj brak po aktualizacji lutowej dróg :)  kiedy kwiatniowo/majowa ... majowka  tuz tuz :)

W dniu 26.04.2019 o 17:24, orm napisał:

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

Szanowny dziale techniczny czy wiadomo coś bliżej ??? brak oj brak po aktualizacji lutowej dróg :)  kiedy kwiatniowo/majowa ... majowka  tuz tuz :)

Dzień dobry,

Niestety, producent nie udostępnił nam bardziej dokładnych informacji.

W momencie ich otrzymania poinformujemy na forum.

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

@DZIAŁ TECHNICZNY

kwiecien/maj juz jest historia a co z mapami :)?

W dniu 3.06.2019 o 18:29, orm napisał:

@DZIAŁ TECHNICZNY

kwiecien/maj juz jest historia a co z mapami :)?

Dzień dobry,

Nie posiadamy aktualnie nowszych informacji w temacie kolejnej aktualizacji map.

Złożymy zapytanie do producenta i wrócimy z odpowiedzią.

Pozdrawiamy,

Dział techniczny

Wczoraj dostałem info o aktualizacji map ... 

Zgrałem ... teraz kwestia instalacji ;)  ... ktoś już robił ją teraz na dniach ?

Zainstalowałem rano :) Nie wiem jeszcze jakie zmiany są w multimediach, ale w końcu nawigacja mówi poprawnie po polsku! :yahoo:Owszem brzmi sztucznie, ale to drobiazg w porównaniu z postępem jaki zanotowała :)

ile instalacja trwała nie wiem czy zdąży sie załadować w 30 min ..

dzięki

wywalilo mnie z aktualizacji i teraz sie zapetlil resetuje sie w kolo i daje uwierzytelnianie i resetuje stacje ... helpppp. juz to robilem dokladnie tak samo i na tym samym pendrive ...

UPDATE ... zainstalowałem z innego pendriva i poszłooooo

Zrobiłem aktualizację. Sprawdziłem pierwszą nową drogę, jaka przyszła mi do głowy w mojej okolicy - odcinek S5 z Wronczyna do Autostrady A2. Oddana w grudniu 2018. Niestety drogi w mapach Subaru brak.

Wyszło jak zwykle w przypadku map Subaru. Czekasz długo, żeby potem się dowiedzieć, że dostałeś nieaktualną aktualizację. Szkoda pary na wgrywanie nowego softu, lepiej kupić uchwyt do telefonu.

ale np S5 z wro w storne poznania już jest a w poprzedniej aktualizacji było jej brak

13 godzin temu, spawalniczy napisał:

Zrobiłem aktualizację. Sprawdziłem pierwszą nową drogę, jaka przyszła mi do głowy w mojej okolicy - odcinek S5 z Wronczyna do Autostrady A2. Oddana w grudniu 2018. Niestety drogi w mapach Subaru brak.

Wyszło jak zwykle w przypadku map Subaru. Czekasz długo, żeby potem się dowiedzieć, że dostałeś nieaktualną aktualizację. Szkoda pary na wgrywanie nowego softu, lepiej kupić uchwyt do telefonu.

Bo dla Subaru mapy sa wydawane z 2 letnim opoznieniem. Ja juz sie przestalem denerwowac na coraz gorsze nawigacje fabryczne instalowane w Subaru.