Skocz do zawartości

Aktualizacja mapy tom tom subaru impreza my18


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

proszę o informację w jaki sposób wykonać aktualizacje.

Po wybraniu w menu auta aktualizacja - wyświetla się kod. Rozumiem, że należy go gdzieś podać na stronie tomtoma. Niestety nie udało mi się odszukać gdzie. 

Proszę o podanie linka. 

Instrukcja odsyła do salonu Subaru.

Mając możliwość podłączenia wifi w aucie (ale to pewnie nie służy do aktualizacji) czy też zrobienia aktualizacji poprzez pendrive nie bardzo widze sens wycieczki do salonu. Skoro system wyświetla kod, zapewne jest soft na stronie producenta umożliwiający aktualizacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2017 o 01:38, Sebastian.R napisał:

Witam, 

 

proszę o informację w jaki sposób wykonać aktualizacje.

Po wybraniu w menu auta aktualizacja - wyświetla się kod. Rozumiem, że należy go gdzieś podać na stronie tomtoma. Niestety nie udało mi się odszukać gdzie. 

Proszę o podanie linka. 

Instrukcja odsyła do salonu Subaru.

Mając możliwość podłączenia wifi w aucie (ale to pewnie nie służy do aktualizacji) czy też zrobienia aktualizacji poprzez pendrive nie bardzo widze sens wycieczki do salonu. Skoro system wyświetla kod, zapewne jest soft na stronie producenta umożliwiający aktualizacje. 

 

Dzień dobry,

 

Aktualizacja map nie jest jeszcze dostępna.

W momencie, gdy nowe mapy zostaną wydane, poinformujemy na Forum o tym fakcie i oczywiście o sposobie przeprowadzenia aktualizacji. 

 

Pozdrawiamy,
Dział Techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
26 minut temu, spawalniczy napisał:

faktycznie działa w Polsce, czy tylko teoretycznie

 

chyba nadal nie ma u nas otwartego tmc

jak jeszcze pracowalem w pl to moja firma wykupila uslugi tmc-premium w firmie ce traffic

dane przesylane byly przez zetke o ile pamietam, dzialalo jako tako

wiekszosc kierowcow i tak korzystala z nawigacji tomtom i ich traffiku

w niemczech i holandii tmc jest otwarte i kazdy moze korzystac

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spawalniczy napisał:

I TMC faktycznie działa w Polsce, czy tylko teoretycznie? Bo w poprzednim modelu nawigacji też był ten patent ale działał dopiero po opuszczeniu granic naszego kraju.

Dla nowych systemów multimedialnych z tego co wiem jest wykupiona odpowiednia licencja i TMC działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trochę szkoda, że to tylko TMC. Używam w urządzeniu TomTom Go 500 usługi TomTom Traffic (połączenie z Internetem przez telefon) i prowadzi mnie zwykle "sprytniej" niż Google Maps, omijając korki w bardzo ciekawy sposób. Dla urządzeń nawigacyjnych Fiata wyposażonych w system TT ta opcja jest możliwa do dokupienia:

https://www.tomtom.com/pl_pl/drive/maps-services/shop/live-services/fiat/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 2 stycznia 2018 o 12:53, DZIAŁ TECHNICZNY napisał:

 

Dzień dobry,

 

Aktualizacja map nie jest jeszcze dostępna.

W momencie, gdy nowe mapy zostaną wydane, poinformujemy na Forum o tym fakcie i oczywiście o sposobie przeprowadzenia aktualizacji. 

 

Pozdrawiamy,
Dział Techniczny

 

Witam, 

minął kwartał. Czy jakaś aktualizacja map się ukazała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2018 o 20:55, Sebastian.R napisał:
W dniu 2.01.2018 o 12:53, DZIAŁ TECHNICZNY napisał:

 

Dzień dobry,

 

Aktualizacja map nie jest jeszcze dostępna.

W momencie, gdy nowe mapy zostaną wydane, poinformujemy na Forum o tym fakcie i oczywiście o sposobie przeprowadzenia aktualizacji. 

 

Pozdrawiamy,
Dział Techniczny

 

Witam, 

minął kwartał. Czy jakaś aktualizacja map się ukazała?

 

Dzień dobry,

 

Aktualizacja map nadal nie została wydana.

Udostępnimy na Forum szczegółowe informacje, gdy to nastąpi.

 

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2018 o 11:47, PRIMAR napisał:

Trochę szkoda, że to tylko TMC. Używam w urządzeniu TomTom Go 500 usługi TomTom Traffic (połączenie z Internetem przez telefon) i prowadzi mnie zwykle "sprytniej" niż Google Maps, omijając korki w bardzo ciekawy sposób. Dla urządzeń nawigacyjnych Fiata wyposażonych w system TT ta opcja jest możliwa do dokupienia:

https://www.tomtom.com/pl_pl/drive/maps-services/shop/live-services/fiat/

 

 

Ano szkoda, zauważyłem, że nawigacja czasami widzi korki tam, gdzie ich faktycznie nie ma i wytycza dłuższą drogę.

 

W dniu 16.02.2018 o 14:38, aflinta napisał:

Ze względu na ciężką wersję języka polskiego jakim posługuje się nawigacja i tak używam Waze albo Google Maps poprzez Android Auto :)

 

To jest poważna wada - na dłuższą metę tego się nie da słuchać. 

Pytanie do @DZIAŁ TECHNICZNY - czy planowana jest poprawa spolszczenia nawigacji?

 

Godzinę temu, DZIAŁ TECHNICZNY napisał:

Aktualizacja map nadal nie została wydana.

Udostępnimy na Forum szczegółowe informacje, gdy to nastąpi.

 

Mamy nadzieję, że w związku z zastosowaniem nawigacji firmy Tom Tom, aktualizacje będą częstsze i bardziej skuteczne niż w przypadku starej wersji systemu znanej z Forestera i OBK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, spawalniczy napisał:

Pytanie do @DZIAŁ TECHNICZNY - czy planowana jest poprawa spolszczenia nawigacji?

Pytałem się jakiś miesiąc temu i problem jako taki jest zgłoszony, niestety nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie na to poprawka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aflinta napisał:

Pytałem się jakiś miesiąc temu i problem jako taki jest zgłoszony, niestety nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie na to poprawka. 

Japończycy z FHI stwierdzą, że nie słyszą problemu i zostanie jak jest :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

podbijam temat aktualizacji map. po raz N-ty od listopada 2017 (zakup) nie było ani razu

 

Przy zakupie słyszymy jedno (aktualizacja kwartalna MY18) "tu jest TOM TOM i nie będzie jak poprzednio" a życie ... i proszę drogi @DZIAŁ TECHNICZNY nie pisać  ...

 

"... Aktualizacja map nadal nie została wydana.

Udostępnimy na Forum szczegółowe informacje, gdy to nastąpi. "

 

Oczekuje konkretów, od szanującej swoich klientów firmy SIP ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18/04/2018 o 15:14, spawalniczy napisał:

Mamy nadzieję, że w związku z zastosowaniem nawigacji firmy Tom Tom, aktualizacje będą częstsze i bardziej skuteczne niż w przypadku starej wersji systemu znanej z Forestera i OBK.

Dobrze jest miec nadzieje. Myslalem, ze skoro jest nawigacja TomToma to wystarczy sie zarejestrowac na stronie TomToma i aktualizacje beda na bierzaco. Tu widac znowu Subaru w "trosce" o uzytkownikow ma jakas osobna umowe z TomTomem, zeby zbytni nie ulatwiac ludziom zycia.

Ja wlasnie zrobilem aktualizacje mojej nawigacji - w Q2 2018 dostepne sa mapy a Q3 2016 e slynnej firmy Here. Szczyty aktualnosci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎10‎.‎05‎.‎2018 o 22:02, orm napisał:

podbijam temat aktualizacji map. po raz N-ty od listopada 2017 (zakup) nie było ani razu

 

Przy zakupie słyszymy jedno (aktualizacja kwartalna MY18) "tu jest TOM TOM i nie będzie jak poprzednio" a życie ... i proszę drogi @DZIAŁ TECHNICZNY nie pisać  ...

 

"... Aktualizacja map nadal nie została wydana.

Udostępnimy na Forum szczegółowe informacje, gdy to nastąpi. "

 

Oczekuje konkretów, od szanującej swoich klientów firmy SIP ...

 

Podbijam do @DZIAŁ TECHNICZNY widzę, że na temat blisko związany z nawigacja już odpisał w innym wątku ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2018 o 20:55, Sebastian.R napisał:

 

Witam, 

minął kwartał. Czy jakaś aktualizacja map się ukazała?

 

W dniu 18.04.2018 o 15:14, spawalniczy napisał:

Aktualizacja map nadal nie została wydana.

Udostępnimy na Forum szczegółowe informacje, gdy to nastąpi.

 

Dzień dobry,

 

Aktualizacja map do systemów Harman Kardon (dla IMP18MY/XV18MY/OBK18MY/BRZ18MY) nie została jeszcze wydana.

Prawdopodobny termin wydania map to: lipiec bieżącego roku.

 

W dniu 14.05.2018 o 13:46, orm napisał:

Przy zakupie słyszymy jedno (aktualizacja kwartalna MY18)

 

Właściciele wspomnianych modeli otrzymają 6 aktualizacji map w ciągu 36-miesięcznego okresu gwarancji pojazdu.

 

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

  • Dzięki! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DZIAŁ TECHNICZNY napisał:

 

 

Dzień dobry,

 

Aktualizacja map do systemów Harman Kardon (dla IMP18MY/XV18MY/OBK18MY/BRZ18MY) nie została jeszcze wydana.

Prawdopodobny termin wydania map to: lipiec bieżącego roku.

 

 

Właściciele wspomnianych modeli otrzymają 6 aktualizacji map w ciągu 36-miesięcznego okresu gwarancji pojazdu.

 

Pozdrawiamy,

Dział Techniczny

Dziękuję siedzę wiec cicho i czekam z utęsknieniem ;) ciekawy jestem aktualności aktualizacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11/05/2018 o 09:30, Gregorius napisał:

(...) Ja wlasnie zrobilem aktualizacje mojej nawigacji - w Q2 2018 dostepne sa mapy a Q3 2016 e slynnej firmy Here. Szczyty aktualnosci.

 

To samo u nas na Litwie - dzisiaj zona byla na aktualizacji map w FXT MY'16 i tez zostaly wgrane "najswiezsze" mapy 2016 Q3 :(

20180516_201646.jpg

20180516_201734.jpg

20180516_201906.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

 

To samo u nas na Litwie - dzisiaj zona byla na aktualizacji map w FXT MY'16 i tez zostaly wgrane "najswiezsze" mapy 2016 Q3 :(

 

 

 

Teraz wlozyli TomToma i laskawcy daja 6 aktualizacji na 3 lata. Jak mialem TomToma One to placilem rocznie jakies grosze i aktualizacje byly co pare tygodni..... bez zadnej laski "za darmo", przeciez za to zaplacilismy kupuja samochod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...