Jump to content

Gra ktoś może w f1?

wolnemiasto

Recommended Posts

jakiś czas temu przypomniałem sobie, że kiedyś kupiłem grę f1 2010. Jak kupiłem, to niestety kompa miałem za słabego i nie chciała chodzić. Teraz laptop trochę lepszy i grywam. Mam pytanie czy ktoś tu grywa w F1? nie ważne jaki rocznik gry.

W monaco jeździ się rzeczywiście jak po pokoju :) 

Witam, mój syn gra w F1 2017 na PS4+kierownica G29, próbowałem kilka razy się na tym przejechać ale nie mam wyczucia i głupio 

się czuję jak 11 latek leje mnie za każdym razem, dodam, że ja jeżdzę na automacie, a on manualu;) , oczywiście wszystkie wspomagacze 

jak ABS itd są zawsze wyłączone, zostają tylko linie na zakrętach.

A tak jeździ

• 2 weeks later...
W dniu 23.12.2017 o 17:46, wolnemiasto napisał:

jakiś czas temu przypomniałem sobie, że kiedyś kupiłem grę f1 2010. Jak kupiłem, to niestety kompa miałem za słabego i nie chciała chodzić. Teraz laptop trochę lepszy i grywam. Mam pytanie czy ktoś tu grywa w F1? nie ważne jaki rocznik gry.

W monaco jeździ się rzeczywiście jak po pokoju :) 

Pamiętam, że na F1 2010 spędziłem sporo godzin na konsoli Playstation 3 i kierownicy Driving Force GT. Bardzo dobrze wspominam tą gierkę. Tory rzeczywiste, kamera z kokpitu, wszystkie asysty powyłączane, Kubica na torze, miodzio :) 

Później przyszedł czas na Gran Turismo i powiem, że to jest dopiero symulator pełną gębą. Pochłonęło mnie niesamowicie. Bardzo rozbudowana gierka. Obecnie nie mam za bardzo czasu ale jak tylko mam okazję to uruchamiam. Polecam wszystkim fanom wyścigów.