Jump to content

Konserwacja podwozia

Recommended Posts

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Musze to powiedzieć - jesteś żałosny. Dlaczego ? Dlatego, że idea forum jest taka by wymieniać opinie i doświadczenia. Pytać i odpowiadać. Autor tematu nie pytał gdzie znajdzie warsztat konserwujący p

http://lmgtfy.com/?q=Konserwacja+podwozia+warszawa

Jestem po kompleksowym zabezpieczeniu antykorozyjnym (podwozie, maska, nadkola, klapa bagażnika, panele boczne, drzwi, progi) preparatami Hardwax i Waxoyl Professional 120-4 w Klinice na Żeliwnej (SK)

Posted Images

W dniu 1.11.2020 o 10:45, Szymon Kuć napisał:

Ja robiłem w Krown, koszt 770 za subaru legacy iv

A nie ma tendencji do skapywania? Bo ja miałem zaświniony garaż przez taką konserwację.

W dniu 1.11.2020 o 10:45, Szymon Kuć napisał:

Ja robiłem w Krown, koszt 770 za subaru legacy iv

Z oczyszczaniem z nalotu i profilami zamkniętymi?

A nie ma tendencji do skapywania? Bo ja miałem zaświniony garaż przez taką konserwację.

Ma, dlatego najlepiej robić jak juz jest zimno, ale z gresu łatwo schodzi

Lało się strasznie, ale mam nadzieje ze dobrze zabezpieczyli. I było z profilami zamkniętymi tylko bez wiercenia otworów, ale wydaje ze to nie powinno być przeszkodą bo w legacy pełno jest otworów 

10 godzin temu, Szymon Kuć napisał:

Lało się strasznie, ale mam nadzieje ze dobrze zabezpieczyli. I było z profilami zamkniętymi tylko bez wiercenia otworów, ale wydaje ze to nie powinno być przeszkodą bo w legacy pełno jest otworów 

Dodatkowych otworów chyba nigdy się nie wierci. Ja się z tym nie spotkałem, a gdyby chcieli mi robić dziury w podłodze to na pewno bym się nie zgodził. 

Dodatkowych otworów chyba nigdy się nie wierci. Ja się z tym nie spotkałem, a gdyby chcieli mi robić dziury w podłodze to na pewno bym się nie zgodził. 

Chcieli wiercić dodatkowe otwory, ale powiedziałem nie i musieli wykorzystać fabryczne. Nie było problemów, przez zabiegiem wszystko jest omówione i wy decydujecie o zakresie.
Po konserwacji powiedzieli ze nie było problemów