Skocz do zawartości

Subariada LIGHT Bułgaria: 23 - 30 września 2018


Jacek Wyrzykowski

Rekomendowane odpowiedzi

@Jacek Wyrzykowski, myślę, że rozróżnianie kolorem potwierdzonych, czyli osób, które się ekstra odezwały nie ma sensu. Założeniowo traktujemy wszystkich jako poważnych ludzi, czyli jeśli się ktoś zgłosił, to poza wyjątkami chce jechać. Jest termin zaliczki, po jego upłynięciu opłaceni są potwierdzeni, a nieopłaceni = zrezygnowali..

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dziękuję za info @Barbórka

W dniu 2.02.2018 o 19:25, Miłosz Rzeźnik napisał:

@Jacek Wyrzykowski, myślę, że rozróżnianie kolorem potwierdzonych, czyli osób, które się ekstra odezwały nie ma sensu. Założeniowo traktujemy wszystkich jako poważnych ludzi, czyli jeśli się ktoś zgłosił, to poza wyjątkami chce jechać. Jest termin zaliczki, po jego upłynięciu opłaceni są potwierdzeni, a nieopłaceni = zrezygnowali..

ok Miłosz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o przesuniecie mnie na liste rezerwowa na Light Bulgaria we wrzesniu. Jestem juz po oplaceniu II Light do Rumuni w czerwcu. Na te chwile nie jestem w stanie powiedziec czy dam rade udzwignac 2 Subariady + oczywiscie Plejady. Mysle ze nie wczesniej bede mogl zadecydowac niz jak wroce z Rumuni w czerwcu. Bedzie miejsce to dobrze a jak nie to dam innym okazje do wyjazdu. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ta Subariada jest odwołana. Zamiast tego wszedł miesiąc temu termin lipcowy na Bułgarię (standardowa Subariada).

Jeśli ktoś wpłacił zaliczkę tutaj, to proszę się mi przypomnieć na priv. Ja nie znalazłem po tytułach żadnej wpłaty na ten termin, ale może źle szukam.

Za to dla wszystkich zainteresowanych Subariadą w wersji LIGHT będzie dobra wiadomość dotycząca początku przyszłego roku. Ale to... chyba końcem wakacji.

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Urabus zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...