Skocz do zawartości

XIV Subariada Albania/Czarnogóra 30.08-06.09.2018


Jacek Wyrzykowski

Rekomendowane odpowiedzi

@marhof uważaj na te temperatury, my z Danielem musieliśmy czasem stanąć i trochę schłodzić nasze leciwe XTeki.

 

@MarkoV  znowu kusisz los ? Podróż z pustym koszem ?

Edytowane przez Subary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie poradził Outback na trasie terenowej? Jest na pokładzie płyta pod silnik? -  jakieś straty, rysy etc. Jestem ciekawy bo ja bez strat drogi terenowej chyba bym nie przejechał. 

W dniu 31.08.2018 o 18:41, Tiger napisał:

A jak Wam poszła granica węgiersko -serbska?

 

W dniu 31.08.2018 o 18:41, Tiger napisał:

Na bieżąco. Bez żadnej kolejki. Przejście na autostradzie.

No to Wam się fartnęło. My z autostrady zawróciliśmy (było stania na 4 h) i poszukaliśmy przejścia gdzieś z boku (tylko 2 h stania w 36 st C)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrocie: problemy z grzaniem w wielu autach (32 stopnie bylo), ale o dziwo raczej w tych nowych z cvt. Oba stare XTki bez problemow. Jedno auto nadtopione w rzece (elektronika zglupiala i auto stanelo w wodzie po kolana), jedna opona, urwana guma stabilizatora, serwis na kamieniach, choinka na desce rozdzielczej. Troche pogietych plyt i jedna utopiona rejestracja. Trasa super!!!
Dzisiaj juz Czarnogora. Wlasnie zwiedzamy winiarnie

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na wina - po czerwonym (jakieś 3 l udało mi się zatankować na pierwszym biwaku w Czarnogórze)  dostałem wysypki :) . 

 

Żeby nie mnożyć szkła piliśmy  z takich buteleczek.

 

 

sesWpx1lUg-Q9iO84UxiciJMj6IAE1Jb6tacCn1poETszzwpNerGB_4b2TtiQjcXHgsa8AJZ1TAoMjLTg6zQZh0S3NrHb-zi1tkov1MiLnnBww32ZWazVmJgg_8zdk-YrlyEmoCW_Ghzl3aFu1VHfD8xHPFMgwhB6iajHUa6kF9lcyTs2LTJvHzrWxmfloDt4f0OtgwhAZwkTZfoljuaFeJlAphkj2DYyB-YyacXCZMeNVmyJPyO2FKzxOEWwH4rru-4MqT92hiOjHb_VxXD0xg15sLELW0fU9IX1uDitYCX3XrvMPz3R8cTU97CjEfpcNAewOHp-mDK6Wh9Yx9CwJR-ohdUGa1KjuPuU_QHVNKhPEI2VC9zGrqoGX_SBsWXA20bz7MJvrlA0iojH6qbyfRs3MsBVrTbBJ1DRNHpQ40FU34sDJVbWDNMrd_y42cw_1hMla9c65Z5RwP2RupUGg0aQRM9u2sG6a7l5-LaN_gs2WlJZ1QQJaXhE9DrLSQ0LEWounswpNID8ToRQ3BaaGqyY7t78CrWXN6kJleyrANxmwQcD3q4Om2g-8zuqevgvrsVvrVILbwRTyEy19frmI_ipJUf8NG6TiKdCg37DQ2kF-hwBWeZmRDneQfLbVzzNeh3ll6OIj_qhSrUlDvW6jieHFEohV3Hqrfhpnzml65d1MIMRsKoRqEvjQ=w1466-h978-no

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pilot popijał albański bimberek jak my teraz. Jakimś cudem coś zostało

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

592f21bec78197ee33a179a3502fbf59.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, rutek111 napisał:

Może pilot popijał albański bimberek

Nie wiem co Miłosz popijał:P

 

Nasz "wygaszacz ekranu" dawno wypity, trochę szkoda:(

Dobrze widzę, połowa?

 

Edytowane przez Daniel Janus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Miłosz popijał
 
Nasz "wygaszacz ekranu" dawno wypity, trochę szkoda
Wpadnijcie do nas-delektujemy się bardzo powoli, więc macie szansę się załapać zanim wygaszacz się uruchomi

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, KGSub napisał:

nam jeszcze coś zostało, zapraszamy!

 

1 godzinę temu, marianuszka napisał:

Uważaj co mówisz....., pod Twoją nieobecnośc wszystko wypilam!:P

Mam ten sam problem co @KGSub dlatego trzymam zapasy w sejfie :). Ale już drastycznie się  kończą.

 

 

PS Coś cicho w eterze pewnie balują w Kotorze, ale ja  jestem w stanie to zrozumieć. ;) też grzeczni nie byliśmy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2018 o 22:11, Subary napisał:

@marhof 

@MarkoV  znowu kusisz los ? Podróż z pustym koszem ?

Ha, aktualnie dotarliśmy na obiad w Kotorze. Wyprawa super pod każdym względem, bardzo duże uznanie dla naszego przewodnika Piotra. Kosz na dachu potraktowałem jak talizman i poskutkowało - auto bez strat (nie licząc tablicy rejestracyjnej) poradziło sobie super na wszystkich odcinkach terenowych bez problemów z grzaniem. Ps. Kosz wykorzystaliśmy do transportu drewna na ognisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak my. Kosz dobrze się do tego nadaje, a samochód wygląda jak ent.

 

Kotor to dwa oblicza miasta - wieczorem tłumy, trudno się poruszać, a rano pustki i ciężko znaleźć knajpę serwującą śniadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Subary napisał:

Kotor to dwa oblicza miasta

 

Obiad i popołudniowy spacer cienistymi uliczkami starej części Kotoru a kolacja i nocleg dla odmiany kawalek dalej, w Budvie.

 

Całą trasę terenową, jak by nie było wymagającą, w szczególności przejazd do/z Theth z gromadą Forków i jednym pojazdem "nie z tej ziemi" :biglol: pokonały dwa Outbacki :superhero:

 

DSC_0085.thumb.JPG.f24cfbc9fe01f3ce60c9a3ef0d62883e.JPG

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Obiad i popołudniowy spacer cienistymi uliczkami starej części Kotoru a kolacja i nocleg dla odmiany kawalek dalej, w Budvie.
 
Całą trasę terenową, jak by nie było wymagającą, w szczególności przejazd do/z Theth z gromadą Forków i jednym pojazdem "nie z tej ziemi" :biglol: pokonały dwa Outbacki :superhero:
 
DSC_0085.thumb.JPG.f24cfbc9fe01f3ce60c9a3ef0d62883e.JPG
 
A tej drogi nie pamiętam

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa 09 i 08 dotarła do kempingu z mrówkami w Trogirze.
Szukaliśmy reszty po przekroczeniu granicy (przejechaliśmy ostatni, na cb zrozumieliśmy, że spotkamy sie wspólnie na parkingu jeszcze) ale już nikogo nie widzieliśmy.
Jutro dalsza podroż, jedziemy na dwa razy.
Pzdr.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...