Skocz do zawartości

MY14 - głośny szum z okolic lusterek bocznych


KubaOBK

Rekomendowane odpowiedzi

Auto ma swoje gabaryty, lusterka dosyć duże to czemu się tu dziwić? Ja szczególnie dyskomfortu nie odczuwam z tego powodu a zdarza się jeździć trochę szybciej. W autach o podobnych gabarytach produkcji niemieckiej jest tak samo. Nie ma co szukać dziury w całym. Wesołych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sie czemu dziwić, bo ani w outbacku, który jest większy i ma tez duże lusterka ani w innych dużych autach,którymi jeździłem ostatnio, lusterka nie darly sie przy 60km/h w górę :) kolega lojszczyk jakoś ogarnął problem, wiec mam nadzieje ze u mnie aso tez cos poprawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

W dniu 23.12.2017 o 17:09, KubaOBK napisał:

Jest sie czemu dziwić, bo ani w outbacku, który jest większy i ma tez duże lusterka ani w innych dużych autach,którymi jeździłem ostatnio, lusterka nie darly sie przy 60km/h w górę :) kolega lojszczyk jakoś ogarnął problem, wiec mam nadzieje ze u mnie aso tez cos poprawi...

Witam,

odświeżę ten wątek gdyż moje OBK 2016 sprowadzone z USA ma ten sam problem i to dziwne bo tylko w lewych drzwiach kierowcy.

Może koledzy podpowiedzą jednak w jaki sposób ogarnęli ten temat poprzez ASO czy samodzielnie ?

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 26.01.2020 o 10:51, MUrsus napisał:

Polecam, szara uszczelka gąbka15x15mm. Należy ją zamontować na dole trójkąta między tapicerką a szybą trójkąta. Sposób sprawdzony od trzech lat cisza :-)

 

Dzieki za odp. ale chyba nie do końca zrozumiałem. Poradziłem sobie na swój sposób ale ciekawy jestem czy naprawdę te same miejsca izolujemy ?

Prześlij może jakąś fotkę na priv milecki@hoga.pl  a ja prześlę Tobie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też mam wrażenie że powyżej 80km/h coś zaczyna mi zbyt mocno szumieć przy oknie . Nie jestem tylko pewien czy to przez ten trójkąt , uszczelkę drzwi czy po prostu TTTM .  Jest znacznie głośniej niż w XV18 i tylko trochę lepiej niż w Foresterze z 2006r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...