Skocz do zawartości

dławnienie forester 125km


rakieta1

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem  wystepuje raz na jakis czas i po czym znika i znow sie pojawia , forester 2001 rok 125km , jade dodaje gazu a tu nagle muł i szarpie , jak wcisne sprzegło to wkreca w obroty, swiece kable filtry powymieniane , na czujniku stukotowym  jest filtr ,  ma ktos jakis pomysł? lub miał taka przypadłosc nie chce po kolei wymieniac niepotrzebnie kolejnych czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko bezyna gazu nigdy nie było  jutro zakladam nowy kolektor wydechowy bo ten  jest peknienty  moze to cos zakluca ale watpie,

mierzyłem cewke ma po 12,06 kommow na  kazdym  stronie  , ale czasem jak wjade do garażu  to strasznie zakluca tv, kiedys problem był co jakies ponad tys km a teraz jest znacznie częściej , jade a tu nagle muł jak puszcze noge z gazu to jedze nie dlawi sie ale nawet delikatne nacisniecie  gazu powoduje muł a nawet przygasa , wcisne sprzegło wkreca sie w obroty  odczekam chwile i znow jedze normalnie, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, rakieta1 napisał:

zamwiłem nowy map sensor boscha

 

Przy elementach ważnych przy tworzeniu mieszanki zdecydowanie lepsza jest sprawna używka, niż nowy zamiennik...

 

47 minut temu, rakieta1 napisał:

lałem tez v powera nitro plus , auto lepiej na nim przyspiesza

 

Ah ta siła sugestii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo:)  ze siła sugestii ale czuc poprawę ale na pewno nie miarodajne to ceny , jak dobra 95 to nie ma sęsu przepłacaca jedno jest pewne  nie ma co wierzyc w bajki ze na v power mniej spali bo guzik prawda lałem do pelna i wyszło wieksze spalanie. niż zwykla 95.

nigdze nie znalazłem  sprawnej używki , masz racjie ze orginał jest lepszy, zamowiłem to samo co było czyli map sensor boscha , dzwne ze w tym silniku  jest bosch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bosch 0261230013 taki jest u mnie ,pierwsze co zobaczyłem ze jest to bosch wydało mi sie mało realne ale widzałem juz  ten sam czujnik w kilku silnikach na kolektorze, wczesnijszy forester   jaki miałem ,miał map sensor na przepustnicy  i było to denso  jak wszystkie inne czujniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w forku 2,0 MY2005 miałem taki problem, okazało się że to przepustnica czy coś takiego - po czyszczenie problem znikał. Znów się pojawiał jak jakieś paliwo kiepskie było. Ciekawe że nigdy nic takiego się nie działo, jak na zachodnim paliwie jeździłem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam problem rozwiązany , nowy map sensor załatwił sprawę ,  założyłem nowego boscha  taki jak był , jednak moze ktos sie wypowie jaki ma map sensor  na kolektorze sącym  forester  z 2002 roku jedynka 125 km numer firma , bo z czasem bym zalożył orginalny

wesołych świąt dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...