Jump to content

Podniesienie Forester 2010

Filipos
 Share

Recommended Posts

Witam w związku ze sprzedałem swojego forestera 2006r.158km udało mi się szybko znaleźć 2010r 2.0 benz. 150km. Mam kilka pytań wywala mi błąd od grzania sondy i nie wiem która to. I co zrobić by podnieś mu zawieszenie bo dość sporo jeżdżę po lesie.

Witam w związku ze sprzedałem swojego forestera 2006r.158km udało mi się szybko znaleźć 2010r 2.0 benz. 150km. Mam kilka pytań wywala mi błąd od grzania sondy i nie wiem która to. I co zrobić by podnieś mu zawieszenie bo dość sporo jeżdżę po lesie.
W sg kupujesz podkładki 3cm. Robisz geometrię i po sprawie. Myślę że 2010 jest podobnie ale możesz potwierdzić z Carfit. U niego zamawiałem podkładki.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

P0037 obwód grzania sondy czy jakoś tak. Tego starego podniosłem sam utoczylem dystanse lecz nie wiem jak w tym się zachowają.

I pytanie czym się te silniki różnią bo tamten miał 158km a ten 150.

Kolego ja właśnie zrobię sobie takie podkładki mam tokarki frezarki plazme itd  tylko ma może ktoś rysunek w pdf. Tych podkładek wypale więcej może komuś się przyda:) teraz jestem na etapie robienia osłony pod silnik. Jak zrobię swoją będę miał w ofercie.

Kolego ja właśnie zrobię sobie takie podkładki mam tokarki frezarki plazme itd  tylko ma może ktoś rysunek w pdf. Tych podkładek wypale więcej może komuś się przyda:) teraz jestem na etapie robienia osłony pod silnik. Jak zrobię swoją będę miał w ofercie.
Gdzieś widziałem schemat. Poszukam.
Tu masz poglądowe na 2 cale.

https://www.google.pl/search?q=forester+rear+trailing+arm+bracket&client=ms-android-lge&tbm=isch&tbs=rimg:CcuVmCPVnYKlIkBRL9vzDPgmMbt5WIuJyLruEvZkCzbTmtkdKKIQ9k5rjkIorMenPkI1IL83t1t8J87xPaX1OLV77-DtF3CPeaWzKhIJUS_1b8wz4JjERpT_1WwJ39L98qEgm7eViLici67hH7VgID6hKroyoSCRL2ZAs205rZERr7yaZypYTFKhIJHSiiEPZOa44R_1JFQluiBEL8qEglCKKzHpz5CNRGLAe5GnanzqyoSCSC_1N7dbfCfOEUlGu2rLDU0qKhIJ8T2l9Ti1e-8RGUED9ggb2vEqEgng7Rdwj3mlsxFcazz9xntsKg%3D%3D&tbo=u&ved=0ahUKEwjvmaD92KDYAhVjQJoKHeRmBLIQuIIBCCk#imgrc=Qc7VXB4T-ddyVM:

W dniu 17.12.2017 o 00:36, Filipos napisał:

P0037 obwód grzania sondy czy jakoś tak. Tego starego podniosłem sam utoczylem dystanse lecz nie wiem jak w tym się zachowają.

I pytanie czym się te silniki różnią bo tamten miał 158km a ten 150.

Druga sonda. Też miałem ten błąd - pomogła wymiana sondy. :mellow:

Ok to już wiem która

Wczoraj narysowałem sobie podkładki pod amortyzatory przód i tył po świętach wypale zaraz. Tylko nie wiem ile max mogę go podnieść bez problemów z kątami koła. W starszym jak podniosłem o 4cm był problem z tyłem 3bylo optymalnie ,lecz nie wiem jak w tym modelu.

Ok to już wiem która
Wczoraj narysowałem sobie podkładki pod amortyzatory przód i tył po świętach wypale zaraz. Tylko nie wiem ile max mogę go podnieść bez problemów z kątami koła. W starszym jak podniosłem o 4cm był problem z tyłem 3bylo optymalnie ,lecz nie wiem jak w tym modelu.
W sh to nie wiem. W sg 3cm to jest max na normalnych śrubach

• 3 weeks later...

Udało mi się zrobić dystanse lecz podniosłem go o 30mm i z tyłu jest ok. A z przodu jak założyłem te 30mm wyleciała półoś. Dlaczego?może jakieś dłuższe zastosować.?

IMG_20180108_150516.jpg

?

Nikt tego nie robił.?