Skocz do zawartości

Podniesienie Forester 2010


Filipos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w związku ze sprzedałem swojego forestera 2006r.158km udało mi się szybko znaleźć 2010r 2.0 benz. 150km. Mam kilka pytań wywala mi błąd od grzania sondy i nie wiem która to. I co zrobić by podnieś mu zawieszenie bo dość sporo jeżdżę po lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w związku ze sprzedałem swojego forestera 2006r.158km udało mi się szybko znaleźć 2010r 2.0 benz. 150km. Mam kilka pytań wywala mi błąd od grzania sondy i nie wiem która to. I co zrobić by podnieś mu zawieszenie bo dość sporo jeżdżę po lesie.
W sg kupujesz podkładki 3cm. Robisz geometrię i po sprawie. Myślę że 2010 jest podobnie ale możesz potwierdzić z Carfit. U niego zamawiałem podkładki.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P0037 obwód grzania sondy czy jakoś tak. Tego starego podniosłem sam utoczylem dystanse lecz nie wiem jak w tym się zachowają.

I pytanie czym się te silniki różnią bo tamten miał 158km a ten 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja właśnie zrobię sobie takie podkładki mam tokarki frezarki plazme itd  tylko ma może ktoś rysunek w pdf. Tych podkładek wypale więcej może komuś się przyda:) teraz jestem na etapie robienia osłony pod silnik. Jak zrobię swoją będę miał w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja właśnie zrobię sobie takie podkładki mam tokarki frezarki plazme itd  tylko ma może ktoś rysunek w pdf. Tych podkładek wypale więcej może komuś się przyda:) teraz jestem na etapie robienia osłony pod silnik. Jak zrobię swoją będę miał w ofercie.
Gdzieś widziałem schemat. Poszukam.
Tu masz poglądowe na 2 cale.

https://www.google.pl/search?q=forester+rear+trailing+arm+bracket&client=ms-android-lge&tbm=isch&tbs=rimg:CcuVmCPVnYKlIkBRL9vzDPgmMbt5WIuJyLruEvZkCzbTmtkdKKIQ9k5rjkIorMenPkI1IL83t1t8J87xPaX1OLV77-DtF3CPeaWzKhIJUS_1b8wz4JjERpT_1WwJ39L98qEgm7eViLici67hH7VgID6hKroyoSCRL2ZAs205rZERr7yaZypYTFKhIJHSiiEPZOa44R_1JFQluiBEL8qEglCKKzHpz5CNRGLAe5GnanzqyoSCSC_1N7dbfCfOEUlGu2rLDU0qKhIJ8T2l9Ti1e-8RGUED9ggb2vEqEgng7Rdwj3mlsxFcazz9xntsKg%3D%3D&tbo=u&ved=0ahUKEwjvmaD92KDYAhVjQJoKHeRmBLIQuIIBCCk#imgrc=Qc7VXB4T-ddyVM:



Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2017 o 00:36, Filipos napisał:

P0037 obwód grzania sondy czy jakoś tak. Tego starego podniosłem sam utoczylem dystanse lecz nie wiem jak w tym się zachowają.

I pytanie czym się te silniki różnią bo tamten miał 158km a ten 150.

 

Druga sonda. Też miałem ten błąd - pomogła wymiana sondy. :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to już wiem która

Wczoraj narysowałem sobie podkładki pod amortyzatory przód i tył po świętach wypale zaraz. Tylko nie wiem ile max mogę go podnieść bez problemów z kątami koła. W starszym jak podniosłem o 4cm był problem z tyłem 3bylo optymalnie ,lecz nie wiem jak w tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to już wiem która
Wczoraj narysowałem sobie podkładki pod amortyzatory przód i tył po świętach wypale zaraz. Tylko nie wiem ile max mogę go podnieść bez problemów z kątami koła. W starszym jak podniosłem o 4cm był problem z tyłem 3bylo optymalnie ,lecz nie wiem jak w tym modelu.
W sh to nie wiem. W sg 3cm to jest max na normalnych śrubach

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Udało mi się zrobić dystanse lecz podniosłem go o 30mm i z tyłu jest ok. A z przodu jak założyłem te 30mm wyleciała półoś. Dlaczego?może jakieś dłuższe zastosować.?

IMG_20180108_150516.jpg

?

Nikt tego nie robił.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...