Jump to content
Adrian713

schowek z zegarkiem zamiast ekranu nawigacji

Recommended Posts

Witam. Chciałbym wywalić z Legasia IV polift ekran nawigacji i wrzucić schowek z małym wyświetlaczem, na którym jest godzina i temperatura czy jest tu ktoś, kto orientuje się w takich sprawach i może pomóc? Chodzi o schematy i oznaczenia pinów w kostkach

Też o tym myślę. :) Tym bardziej, że coś ostatnio mi szwankuje.

Hieh! A jeszcze niedawno ludzie modzili w drugą stronę!
Powinno być p&p z tym, zostanie wolna kostka od radia.

Wyświetlacz z zegarkiem ma inny wtyk (chyba 4 pin) którym idzie zasilanie i sygnały z CAN, wszystko do podebrania z radia ale p&p to nie będzie.

14 godzin temu, Adrian713 napisał:

Witam. Chciałbym wywalić z Legasia IV polift ekran nawigacji i wrzucić schowek z małym wyświetlaczem, na którym jest godzina i temperatura czy jest tu ktoś, kto orientuje się w takich sprawach i może pomóc? Chodzi o schematy i oznaczenia pinów w kostkach

13 godzin temu, Filip Cz napisał:

Też o tym myślę. :) Tym bardziej, że coś ostatnio mi szwankuje.

Jakbyście nie wiedzieli co zrobić z ramkami (w sensownej kasie :P ) to proszę o info gdyby zachodziły jakieś zmiany ;)

15 godzin temu, Adrian713 napisał:

Chodzi o schematy i oznaczenia pinów w kostkach

To nie będzie P&P gdyż CAN w wersji z nawigacją idzie do jednostki głównej tj. dolnej (HU) a w wersji bez nawigacji biegnie bezpośrednio do wyświetlacza w schowku (MID). Kostki podłączeniowe są zupełnie inne!

Ponadto bez ekranu u góry jak będziesz odtwarzał muzykę/radio? Po "omacku" ;)? Pomysł nie ma sensu, nie dość, że tracisz funkcjonalność to jeszcze obniżasz wartość rezydualną auta. Nawigacja w tej wersji jest całkiem niezła, pod warunkiem, że korzystasz z aktualnych map np. Volvo :) !

Schowek z wyświetlaczem (podłączenia):

image.thumb.png.519ca09436095b89b647baf010ec82f2.png

8 godzin temu, lechuorzech napisał:

Wyświetlacz z zegarkiem ma inny wtyk (chyba 4 pin) którym idzie zasilanie i sygnały z CAN, wszystko do podebrania z radia ale p&p to nie będzie.

Posiadam taki i on ma 5 czy 6 pinów i jedynie wiem jak zrobic żeby chodził zegarek i podświetlenie przydałaby się jeszcze temperatura. Niby jest w zegarach (liczniku) i nie jest konieczne tego robić w konsoli środkowej gdyby nie fakt, że sam zegarek śmiesznie wyglada 

41 minut temu, subleo napisał:

To nie będzie P&P gdyż CAN w wersji z nawigacją idzie do jednostki głównej tj. dolnej (HU) a w wersji bez nawigacji biegnie bezpośrednio do wyświetlacza w schowku (MID). Kostki podłączeniowe są zupełnie inne!

Ponadto bez ekranu u góry jak będziesz odtwarzał muzykę/radio? Po "omacku" ;)? Pomysł nie ma sensu, nie dość, że tracisz funkcjonalność to jeszcze obniżasz wartość rezydualną auta. Nawigacja w tej wersji jest całkiem niezła, pod warunkiem, że korzystasz z aktualnych map np. Volvo :) !

Schowek z wyświetlaczem (podłączenia):

image.thumb.png.519ca09436095b89b647baf010ec82f2.png

Mam wersje bez dvd radio jest oddzielnie. 

Ekran służy tylko do navi i danych z trasy dodatkowo ma kalkulator 

Jak już wywalać to nie lepiej tam tablet wmonotwać? Wygląda estetycznie i jest użyteczny. 

Godzinę temu, Tinuviel napisał:

Jak już wywalać to nie lepiej tam tablet wmonotwać? Wygląda estetycznie i jest użyteczny. 

Ne każdy potrzebuje media w aucie. Mi w zupełności wystarcza radio ze zmieniarką na 6 cd. Takim doradzaniem odbiegamy od tematu 

Ne każdy potrzebuje media w aucie. Mi w zupełności wystarcza radio ze zmieniarką na 6 cd. Takim doradzaniem odbiegamy od tematu 
Mogę się wymienić, ja daję Ci schowek z wyświetlaczem Ty mi nawiewyz miejscem na navi ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

31 minut temu, remuch napisał:

Mogę się wymienić, ja daję Ci schowek z wyświetlaczem Ty mi nawiewyz miejscem na navi ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Mam już schowek a ekran niech sobie leży. Jeść nie prosi ;)