Skocz do zawartości

Czy to smutny koniec subaru w Polsce?


AK80

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RoadRunner napisał:

Dla mnie wystarczy jakby reaktywowali Forka 2 gen , OBK 3.0 i Legacy spec B. 

 

tylko byloby fajnie, gdyby wreszcie zrobili dobre FABRYCZNE zabezpieczenie antykorozyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kukson napisał:

Znając aktualną wtedy ofertę Subaru to nawet nie planowałem odwiedzin i patrząc w jakim kierunku idą może okazać się, że szybko nie zawitam.

 

Kierunek rozwoju jest chyba podobny dla wszystkich marek,  takie czasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Dobi1972 napisał:

 

100% to jest jak się nie używa samochodu :-). 

Mogę wskazać dom gdzie spali sobie spokojnie w łóżkach i samochód zaparkował w sypialni:biglol:

 

50 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

Ja by tam raczej wolal doczekac sie maski na silownikach, a nie na patyku ( :mrgreen: ), nawiewu na tylna kanape i pamieci ustawien fotela kierowcy...

Mam, chyba mi wcisnęli jakąś podróbę:P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, radekk napisał:

Mogę wskazać dom gdzie spali sobie spokojnie w łóżkach i samochód zaparkował w sypialni:biglol:

 

Mam, chyba mi wcisnęli jakąś podróbę:P;)

 

odnioslem sie do konkretnego modelu Subaru z "poprawionym" wnetrzem na fotach :D

swoja droga, co trzeba miec w glowie, aby do XV wsadzic wnetrze a la Bentley... tylko elementow z przyklejanego drewienka brakuje... no ale wolnoc Waldku w swoim autku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

odnioslem sie do konkretnego modelu Subaru z "poprawionym" wnetrzem na fotach :D

swoja droga, co trzeba miec w glowie, aby do XV wsadzic wnetrze a la Bentley... tylko elementow z przyklejanego drewienka brakuje... no ale wolnoc Waldku w swoim autku

Marzenie żony.

W skrócie Kobieta ^_^

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

odnioslem sie do konkretnego modelu Subaru z "poprawionym" wnetrzem na fotach :D

swoja droga, co trzeba miec w glowie, aby do XV wsadzic wnetrze a la Bentley... tylko elementow z przyklejanego drewienka brakuje... no ale wolnoc Waldku w swoim autku

Jak to co. Będąc takim jednym ze 100 najbogatszych na świecie chcąc zaliczyć sobie POM w takim Bentleyu zaraz by się było wypatrzonym, a tak jedzie sobie taki XV i nikt nie zwraca uwagi, a wnętrze z Bentleya:biglol::P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, eddie_gt4 napisał:

swoja droga, co trzeba miec w glowie, aby do XV wsadzic wnetrze a la Bentley... tylko elementow z przyklejanego drewienka brakuje... no ale wolnoc Waldku w swoim autku

 

Najpierw XV walczy z Fiatem 126p a teraz z Bentleyem? :biglol:

 

Czekamy na porównanie uciągu przyczep z MANem albo Scanią :twisted:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dobi1972 napisał:

Jedni poprawiają wnętrze inni silniki, hamulce, zwieszenie - cel jest jeden mieć niepowtarzalny samochód i się z niego cieszyć. Zawsze można kupić Bentleya lub Porsche i mieć co trzeba w serii :)

 

sa tez ludzie / firmy, ktore dalej poprawiaja Porsche czy Bentley :evil2::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eddie_gt4 napisał:

sa tez ludzie / firmy, ktore dalej poprawiaja Porsche czy Bentley :evil2::mrgreen:

 

Pacz Pan jakie złomy wypuszczają z tych Porsze i Bentlejów, ludzie wytrzymać w tym badziewiu nie mogą, zmieniać muszą, podobno fotele jak ryczki babki drewniane wygodne a i wzmacniać bo nic nie jedzie... świat się kończy, #koniecporszewpolsce, #benlejjusuck :twisted: :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chojny napisał:

 

Pacz Pan jakie złomy wypuszczają z tych Porsze i Bentlejów, ludzie wytrzymać w tym badziewiu nie mogą, zmieniać muszą i wzmacniać bo nic nie jedzie... świat się kończy, #koniecporszewpolsce, #benlejjusuck :twisted: :mrgreen:

 

Kto bogatemu zabroni ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

 

Pacz Pan jakie złomy wypuszczają z tych Porsze i Bentlejów, ludzie wytrzymać w tym badziewiu nie mogą, zmieniać muszą, podobno fotele jak ryczki babki drewniane wygodne a i wzmacniać bo nic nie jedzie... świat się kończy, #koniecporszewpolsce, #benlejjusuck :twisted: :mrgreen:

 

widze, ze ktos sie bardzo obrazil, ze nie wyrazilem zachwytu fotami... :biglol::yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dobi1972 napisał:

Jedni poprawiają wnętrze inni silniki, hamulce, zwieszenie - cel jest jeden mieć niepowtarzalny samochód i się z niego cieszyć. Zawsze można kupić Bentleya lub Porsche i mieć co trzeba w serii :)

 

Kto nie poprawia serii ten jeździ w mizerii ;) 

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...