Skocz do zawartości

SKRADZIONE LEGACY DIESEL


paxelfec

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎2017‎-‎12‎-‎12 o 12:15, dominikd napisał:

mi ukradli jakis czas temu Forester III SH 2.5T, zapewne dlatego, ze mysleli ze to diesel i brali dla silnika...

jak "skorupe" po np legacy diesel bez silnika mozna juz od 6 tysiecy kupic, to wsadzic tam taki kradziony silnik i deal idealny.

taki kraj niestety :(

a to nie jest tak ,ze jak kradną to mają komputer od danego auta ze zdjętym immobiliserem? na komputer od  Forka diesla odpalili by 2.5 benzynę - to przecież niemożliwe. Myslisz ze złodzieje są na tyle głupi ze nie wiedzą co biorą? Przeciez silnik 2.5T  tez parę złotych kosztuje....

 

ja tam nie wiem, mojemu już leci 13 rok, niby marka niepopularna wśród złodziei ale AC wole zapłacić... szkoda nawet tych kilkunastu tysięcy...

 

 

Mysle ze wszystko co ma drogie części jest chętnie kradzione, czy to diesel czy 2.5T,  a Subaru części ma drogie  i trudno dostępne używki i stąd nasz ból głowy ewentualny. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maciek323 napisał:

Mysle ze wszystko co ma drogie części jest chętnie kradzione, czy to diesel czy 2.5T

imo to nie tak. Chętnie kradzione jest to na co jest popyt. A popyt jest na silnik diesla z wiadomych powodów- awryjny + drogi w naprawie. Zwyczajnie z upłynnieniem takiego towaru złodziej nie bedzie miał najmniejszego problemu.

Wolnossaków jakoś nie chcą krasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, paxelfec napisał:

A jaka to ubezpieczalnia ? I co podali za powod nie wyplacenia calosci odszkodowania ? 

Generali, wyplacili odszkodowanie minus korekta za to ze przez pierwsze 2 lata był zarejestrowany jako ciężarowy, wzięli sobie za to aż 10%...mimo ze od 5 lat był juz osobowy. No i wycena zrobiona miesiąc później niż powinna być, wiec tu tez trochę chcieli przyoszczedzic...zobaczymy, maja zrobic wycenę od poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Karas napisał:

imo to nie tak. Chętnie kradzione jest to na co jest popyt. A popyt jest na silnik diesla z wiadomych powodów- awryjny + drogi w naprawie. Zwyczajnie z upłynnieniem takiego towaru złodziej nie bedzie miał najmniejszego problemu.

Wolnossaków jakoś nie chcą krasc

 

jasne, masz racje, popyt złodziejski jest na to co drogie w zakupie i czego mało na rynku....

 

Ja się odniosłem w swoim poscie do tego, ze koledze który pisał powyżej ukradli Forka z 2.5 TURBO....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...