Skocz do zawartości

brak tabliczki znamionowej na McPhersonie- Forester SG


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

oglądałem auto z rynku wtórnego Forester SG MY07, wszytko super, pięknie tylko samochód nie posiada tabliczki znamionowej na przednim lewym kielichu McPhersona (na prawym zresztą również).

Z nr VIN 10 symbol wskazuje na rok produkcji (jest 8), możliwe, że z fabryki Forester SG wyszedł już jedynie z czarną tabliczką na łupku B tak jak w Forestera SH MY08?

Powiem szczerze, że nie znalazłem żadnego Forestera SG, który nie miałby tabliczek na kielichach. Auto rzeczywiście wyprodukowane pod koniec 2007 r. i pierwsza rejestracja już w 2008 r.

Dodam, że zostało zakupione w SIP (u p. A. Kopra), i posiada jeszcze tą dodatkową naklejkę Subaru Deutschland na słupku B.

 

Dziękuje Dyrekcji za odpowiedź.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój też ma naklejkę na lewym słupku. Produkcja koniec 2007, zakup 2008, polski salon. Z informacji dealera wynikało, że egzemplarz sprowadzony z salonu niemieckiego

Edytowane przez Sen123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2017 o 09:19, markos007 napisał:

oglądałem auto z rynku wtórnego Forester SG MY07, wszytko super, pięknie tylko samochód nie posiada tabliczki znamionowej na przednim lewym kielichu McPhersona (na prawym zresztą również).

Z nr VIN 10 symbol wskazuje na rok produkcji (jest 8), możliwe, że z fabryki Forester SG wyszedł już jedynie z czarną tabliczką na łupku B tak jak w Forestera SH MY08?

 

Szanowny Panie,

 

Jeżeli jest to 07MY, to tabliczki znamionowe powinny się znajdować na kielichach.

Natomiast od 08MY w górę, tabliczka znamionowa znajduje na słupku B (widoczna po otwarciu drzwi kierowcy).

 

Pozdr

DT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, DZIAŁ TECHNICZNY napisał:

Szanowny Panie,

 

Jeżeli jest to 07MY, to tabliczki znamionowe powinny się znajdować na kielichach.

Natomiast od 08MY w górę, tabliczka znamionowa znajduje na słupku B (widoczna po otwarciu drzwi kierowcy).

 

Pozdr

DT

Droga Dyrekcjo, dziękuję za odpowiedź.

Pomimo, że modelowo auto jest MY07' (model SG), z nr VIN produkcja wychodzi MY08' to auto posiada tabliczkę już na słupku B od strony kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, markos007 napisał:

Droga Dyrekcjo,

Przesunąłem temat do pytań do Działu Technicznego ;)

Nie zawracajmy Dyrekcji głowy takimi bardzo ściśle technicznymi  tematami :) 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...