Jump to content

brak tabliczki znamionowej na McPhersonie- Forester SG

Recommended Posts

Witam,

oglądałem auto z rynku wtórnego Forester SG MY07, wszytko super, pięknie tylko samochód nie posiada tabliczki znamionowej na przednim lewym kielichu McPhersona (na prawym zresztą również).

Z nr VIN 10 symbol wskazuje na rok produkcji (jest 8), możliwe, że z fabryki Forester SG wyszedł już jedynie z czarną tabliczką na łupku B tak jak w Forestera SH MY08?

Powiem szczerze, że nie znalazłem żadnego Forestera SG, który nie miałby tabliczek na kielichach. Auto rzeczywiście wyprodukowane pod koniec 2007 r. i pierwsza rejestracja już w 2008 r.

Dodam, że zostało zakupione w SIP (u p. A. Kopra), i posiada jeszcze tą dodatkową naklejkę Subaru Deutschland na słupku B.

Dziękuje Dyrekcji za odpowiedź.

2 godziny temu, siwiutki napisał:

Na lewym słupku powinna być naklejka zamiast tabliczki

zgadza się, chce się jednak na 100% upewnić że czarna naklejka na słupku B była fabryczna jeszcze w końcówce modelu SG

• 2 weeks later...

Mój też ma naklejkę na lewym słupku. Produkcja koniec 2007, zakup 2008, polski salon. Z informacji dealera wynikało, że egzemplarz sprowadzony z salonu niemieckiego

Edited by Sen123

W dniu 11.12.2017 o 09:19, markos007 napisał:

oglądałem auto z rynku wtórnego Forester SG MY07, wszytko super, pięknie tylko samochód nie posiada tabliczki znamionowej na przednim lewym kielichu McPhersona (na prawym zresztą również).

Z nr VIN 10 symbol wskazuje na rok produkcji (jest 8), możliwe, że z fabryki Forester SG wyszedł już jedynie z czarną tabliczką na łupku B tak jak w Forestera SH MY08?

Szanowny Panie,

Jeżeli jest to 07MY, to tabliczki znamionowe powinny się znajdować na kielichach.

Natomiast od 08MY w górę, tabliczka znamionowa znajduje na słupku B (widoczna po otwarciu drzwi kierowcy).

Pozdr

DT

49 minut temu, DZIAŁ TECHNICZNY napisał:

Szanowny Panie,

Jeżeli jest to 07MY, to tabliczki znamionowe powinny się znajdować na kielichach.

Natomiast od 08MY w górę, tabliczka znamionowa znajduje na słupku B (widoczna po otwarciu drzwi kierowcy).

Pozdr

DT

Droga Dyrekcjo, dziękuję za odpowiedź.

Pomimo, że modelowo auto jest MY07' (model SG), z nr VIN produkcja wychodzi MY08' to auto posiada tabliczkę już na słupku B od strony kierowcy.

26 minut temu, markos007 napisał:

Droga Dyrekcjo,

Przesunąłem temat do pytań do Działu Technicznego ;)

Nie zawracajmy Dyrekcji głowy takimi bardzo ściśle technicznymi  tematami :) 

• Upvote 1