Skocz do zawartości

Wymiana płynów w Legacy


Orear

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 
jest to mój pierwszy post tutaj, zatem jeżeli wybrałem niewłaściwy wątek, lub nieudolnie szukałem odpowiedzi na moje pytanie to proszę od razu nie karać, a wskazać właściwy kierunek w stronę odpowiedzi. ;)
Zatem, przymierzam się do bycia szczęśliwym posiadaczem Subaru Legacy 2.0 165KM kombi, automat, rocznik 2006-2007 polift, przebieg 189 000km. Auto było w ASO zatem wiem mniej więcej co trzeba w niego włożyć odnośnie części, które trzeba wymienić. Jednak nie mam pojęcia co do tego jakie płyny stosować w tym modelu i jakie są polecane. Nie mam przy sobie instrukcji, więc jakby ktoś miał takową w pdf, prosiłbym również o udostępnienie. 
Informacje, które zbieram są mi potrzebne do sporządzenia pewnego kosztorysu napraw, które muszę wykonać "na już" od zakupu - planowanie budżetu. 
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zakupie swojego wymieniałem dynamicznie olej w skrzyni i w dyfrach 1300zł. Olej w silniku + wszystkie filtry 400zł. Z pozostałych to zmieniam benzynę bo szybko się kończy w procesie spalania :P

 

P.S. jeszcze płyn od spryskiwaczy lubi się skończyć :P

 

LINK do instrukcji w pdf

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orear napisał:

Dziękuję za odpowiedź, wiele mi pomogła! :)

Nie ma problemu. Olej w skrzyni i dyfrach wymieniałem w ASO. W silniku i filtrach w innym polecanym zakładzie ;) to tak w kwestii cen jakbyś inne słyszał. Oczywiście dochodzi kwestia co za olej wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...