Jump to content

Impreza GC8 zegary JDM


Wade
 Share

Recommended Posts

Hej, ostatnio kupiłem bardzo okazyjnie zegarki od JDM przedlifta i jestem na etapie jak złożyć do kupy żeby działało. Na samo zamienianie przewodów plus ewentualne przedłużenie itd. byłem gotów i to nie problem ale kilka pytań się nasuwa. Może ktoś będzie wiedział.

 

1. Od czego jest niebieska kostka na poniższych zdjęciach?

2. Linka prędkościomierza starcza na styk. Zna ktoś sposób na jej podłączenie w takiej kombinacji bez naciągania jak strunę.

3. U siebie mam airbagi a na zegarach brak kontrolki a chciałbym wiedzieć czy wszystko z nimi w porządku więc pomyślałem ze dodam jedną kontrolkę i podłączę zgodnie ze schematem. I tu jest problem bo nie jestem pewny czy dobrze go odczytuje. Wydaje mi się że: do żarówki dochodzi + a z niej wychodzą dwa przewody, jeden na minus a drugi do sterownika. Tylko że w schemacie są dwie żarówki a u mnie tylko jedna (chyba?) i układ nie jest porostu podłączony kreskami symbolizującymi przewody a wykorzystuje jakby jakiś mini sterownik czy coś takiego. Załączam schemat do interpretacji.

Bez tytułu.png

IMG_0057.JPG

IMG_0058.JPG

 

Dobra z airbagiem wpadłem na inny pomysł, prostszy szybszy i ładniejszy ale najpierw muszę sprawdzić czy będzie działać i wtedy dam znać. A niebieska kostka dalej jest dla mnie tajemnicą. 

Nikt nie wie do czego jest ta niebieska kostka ?

Edited by Wade
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...