Skocz do zawartości

Wszystko o LETNICH oponach do subaru


komancz

Rekomendowane odpowiedzi

zapytam tutaj bo widze temat odnosnie opon, szukam opon letnich 225/45/17 do swojego Legacy, rozchodzi mi sie o opony na asfalt chropowaty i twardy o nie za wysokich temperaturach (jak w lecie na Islandii jest 20+ powietrza to jest bardzo dobrze),dodam ze czesto pada,moze nie strasznie obficie ale pada, oczywiscie za jakas rozsadna cene, nie musza byc z gornej polki bo auto robi max 10 tys rocznie! z gory dzieki za pomoc

Jeżeli nie musi być premium, a ma być przyzwoita opona w rozsądnej cenie o bardzo dobrych własciwościach na mokrym i zadowalająca na suchym to najlepszym wyborem będzie Uniroyal Rainsport 2. Chyba że może być prawie nowa z minimalnym przebiegiem to :arrow: viewtopic.php?f=16&t=140340&view=unread#unread :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu0739, jak niechcesz wydsawac duzo $$$ na opony a maja byc do normalnej jazdy to polecam :arrow: http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... sowigan=So sam mam i uzytkuje :!:

 

 

potwierdzam kolege

wg najlepsza opona to 070 ale sybko jej ubywa

mialem poprzednio takie falkeny i bylem z nich naprawde bardzo zadowolony i opona nie topniala jak snieg podczas odwilzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiadomo jak z tymi oponami jest

to co mowisz ma jakis sens

jezeli masz kase teraz to kupuj i najwyzej bedziesz sobie plul w brode jak cena spadnie ale chyba to marne szanse na to sa

paliwo , ropa drozeje a guma to tez jakas pochodna przeciez jest i oponki trzeba jakos dotransportowac do sklepow

pozatym zadko w polsce i na swiecie sie zdaza ze cos tanieje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniroyal Rainsport 2

polecam, naprawde jest dobra na deszcz. na suche też zresztą.

 

w ogole polecam porady lukass'a.

 

zakupilem dzieki niemu Uniroyal MS Plus 66 i są mega na śnieg :!: na lodzie jak to na lodzie, ale nie ma tragedii, na asfalt też spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, to moze kolega sie wypowiedziec na temat tej opony Falken ZIEX ZE-912

ciekaw jestem jak ja lukass, oceni 8)

Jak wytrzeźwieję :lol: to posaram się coś napisać sensownego :wink:

 

hmm szukam na lato dobrej opony do forka 225/50/17

co byście polecali :?:

Jakie priorytety stawiasz takiej oponie i zakres cenowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem T1-R (215/45/R17) w swoim bugu, teraz zmienilem na RE070 i wg mnie Bridgestone jest lepsza. Moze RE070 delikatnie slabiej sie zachowuje na mokrej nawierzchni (tzn takiej na ktorej wody jest sporo nie tylko wilgotnej - tu Toyo tez miewa pewne problemy) i gdy jest jeszcze niedogrzana ale nie zamienilbym spowrotem na Toyo. Na suchej nawierzchni Beidgestone lepiej trzyma, chociaz Toyo tez byla calkiem fajna. Swego czasu mnie uratowala od wiekszego mandatu jak mnie policja wysuszyla przy 140@70 ale ze wzgledu na bezproblemowe zatrzymanie sie byli bardziej laskawi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...