Skocz do zawartości

Wszystko o LETNICH oponach do subaru


komancz

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsze w chwili obecnej sa Bridgestone Potenza RE050A :?:

 

w ulezu slyszalem, ze re050 jak najbardziej a wersja A zdecydowanie nie :roll: .

 

Ktoś kto to mówił, to chyba ma blade pojęcie o oponach :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuję opon do GT w rozmiarze 205/45/R17 lub 205/50/R17. GRAF polecił mi producenta Nankang. Znalazłem 2 modele:

- NS-2 205/45 R17 88V TW

- NS-2 205/45 R17 84V TW

Oba są w tej samej cenie na oponytanio.pl

 

Czym one się różnią (bo cena ta sama)? Gdzie je można dostać w Warszawie? Testował je ktoś z was?

 

P.S. Szukam sprawdzonego warsztatu w Warszawie w którym mógłbym zrobić parę rzeczy. Byłbym wdzięczny jakby ktoś z Warszawy mógł mi coś polecić i ogólnie pomóc zadomowić się z moim nowym nabytkiem w Warszawie :). Kontakt w profilu.

 

róznią się indeksem nośności,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze w chwili obecnej sa Bridgestone Potenza RE050A :?:

 

w ulezu slyszalem, ze re050 jak najbardziej a wersja A zdecydowanie nie :roll: .

 

Ktoś kto to mówił, to chyba ma blade pojęcie o oponach :???:

 

nie bede pokazywal palcem. wydawalo mi sie, ze powinien cos wiedziec w temacie :???: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze w chwili obecnej sa Bridgestone Potenza RE050A :?:

 

w ulezu slyszalem, ze re050 jak najbardziej a wersja A zdecydowanie nie :roll: .

 

Ktoś kto to mówił, to chyba ma blade pojęcie o oponach :???:

 

carfit to polecalbys te RE050A czy jest cos lepszego na mokra nawierzchnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo, polecam RE050A , sam na takich jeżdzę na co dzień, uważam że jest to jeden z najlepszych wyborów, na mokrym naprawde dają rade, na suchym równiez.

Z tego co pamiętam chyba mam takie na stanie. Jutro sprawdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

róznią się indeksem nośności,

Fakt, trza było najpierw poszukać a potem się pytać :oops:.

 

Znalazłem że w SI GT dla rozmiaru 15 i 16 cali były opony z indeksem 87, więc wnioskuję że dla 17-tek również tego szukać...

 

Wszystko gites, tylko gdzie można dostać opony Nankang w Warszawie? Jeśli ciężko o nie, to skąd polecacie zamówić żeby dotarły w ciągu 2-3 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

róznią się indeksem nośności,

Fakt, trza było najpierw poszukać a potem się pytać :oops:.

 

Znalazłem że w SI GT dla rozmiaru 15 i 16 cali były opony z indeksem 87, więc wnioskuję że dla 17-tek również tego szukać...

 

Wszystko gites, tylko gdzie można dostać opony Nankang w Warszawie? Jeśli ciężko o nie, to skąd polecacie zamówić żeby dotarły w ciągu 2-3 dni?

napisz do forumowicza TurdziGT, kupowal takie chyba na www.oponytanio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo, polecam RE050A , sam na takich jeżdzę na co dzień, uważam że jest to jeden z najlepszych wyborów, na mokrym naprawde dają rade, na suchym równiez.

Z tego co pamiętam chyba mam takie na stanie. Jutro sprawdze

 

Carfit a jak wg Ciebie wygląda pojedynek RE050A contra ER300?

Zastanawiam się nad zakupem w rozmiarze 205/55/16.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, zdecydowałem się na Bridgestone ER300 - jestem bardzo zadowolony, poza tym, że są bardzo głośne, ale mi to nie przeszkadza. Polecam.

 

A nie mówiłem :razz: :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ową nowość czyli Michelin Sport Cup. Moje pierwsze spostrzezenia.

zacznę od plusów:

 

1.Opona bardziej miękka, i nie ma charakterystycznego węzykowania jak na RE070.

2.W porównianu z RE070 klei sie dosłownie asfaltu, róznica jest nieprawdobodobna na plus !

3. Na zimnej oponie przyczepność jest o wiele większa, niż na RE070 , na ciepłej również

4. Porównując te dwie opony Michelin ma o wiele większą powierzcnie styku, ( mniej nacięć, rowków ) i widac ze ma mieszankę zupełnie inną jak 070.

 

Minusy.

 

1.na wodzie co prawda nie jeżdziłem, ale moge podejżewac że będzie kiepsko

2.wjechanie choć by na chwile na piasek, żwirek, kurz, zbiera wszystko i jest poprzyklejane do opony

3.cena :mrgreen:

4.ma mniejszy bieznik ok 5mm i nie wiem jak się bedzie zużywała, ( zobaczymy po Ułęzu ile z niej zostanie )

 

W sobotę w Ułęzu porównam w bardziej ekstremalnych warunkach to równiez zdam relację.

 

 

Ale ogólnie jest bomba !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, zdecydowałem się na Bridgestone ER300 - jestem bardzo zadowolony, poza tym, że są bardzo głośne, ale mi to nie przeszkadza. Polecam.

 

Tez ER300 turanzy zalozylem i jestem bardzo zadowolony, przepasc do poprzednich nokianow NRH2. O dziwo nie moge potwierdzic, ze sa glosne, ale to moze dlatego, ze przesiadlem sie bezposrednio z zimowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, zdecydowałem się na Bridgestone ER300 - jestem bardzo zadowolony, poza tym, że są bardzo głośne, ale mi to nie przeszkadza. Polecam.

 

Tez ER300 turanzy zalozylem i jestem bardzo zadowolony, przepasc do poprzednich nokianow NRH2. O dziwo nie moge potwierdzic, ze sa glosne, ale to moze dlatego, ze przesiadlem sie bezposrednio z zimowek.

 

Ciesze się ze jestes zadowolony :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...